Menu
Zatvoriť menu

ID. Buzz Cargo Výbavy a balíky výbavy

ID. Buzz Cargo Výbavy a balíky výbavy

V ID. Buzz Cargo odráža najdôležitejšie trendy v komerčnej mobilite budúcnosti: elekromobilitu, schopnosť prepravy na dlhé trasy a veľká ložnú kapacita. Okrem toho ešte inteligentné prepojenie asistenčných a informačných systémov, vrátane aktualizácií softvéru "over-the-air"1. Vďaka tomu je ID. Buzz Cargo mimoriadne všestranná a flexibilná dodávka. Pre ešte väčšiu funkčnosť a komfort si môžete vybrať z mnohých doplnkov až po kompletné balíky výbavy. Tu si môžete pozrieť všetko, čo je možné.

Cena od (vrátane DPH)
61.284,-
Cena od (bez DPH)
51.070,-
Max. užitočný výkon (kW)
150
kW
Max. užitočný výkon (k)
204
k
30 minútový výkon (kW)
70
kW
30 minútový výkon (k)
95
k
Spotreba
20,7
kWh/100 km
Emisie CO₂
0
g/km
Hmotnosť brzdeného prívesu
(pri 12% stúpaní)
1.000
kg
Užitočné zaťaženie do
636
kg

Emotívny dizajn pre modernú komerčnú mobilitu

Krátke previsy, veľkorysý rázvor a štýlový lak na želanie: Jedinečné línie ID. Buzz Cargo vychádzajú zo vzhľadu prvého modelu Bulli. Výsledkom nie je len praktická dodávka, ale aj pozoruhodná inovácia s výrazným dizajnom a vysokou funkčnosťou. Ako pragmatické úžitkové vozidlo vzbudzuje ID. Buzz Cargo mnohé emócie, napríklad svojím charakteristickým úsmevom alebo svetlometmi s ľudským charakterom. Karoséria zaujme kompaktnými proporciami s maximálnym využitím priestoru a praktickým polomerom otáčania len 11,09 metra. Vzhľad ID. Buzz Cargo môžete, samozrejme, prispôsobiť podľa vlastných preferencií. Okrem iného si môžete vybrať z mnohých lakov, nových kolies a inovatívnej technológie osvetlenia.

Laky

Do hry vstupuje farba

Vyberte si svoju obľúbenú farbu: ID. Buzz Cargo sa bez príplatku dodáva ako jednofarebný lak v bielom odtieni "Candy" a voliteľne v ďalších siedmich farebných variantoch: v piatich metalických odtieňoch žltej "Lime", oranžovej "Energetic", zelenej "Bay Leaf", striebornej "Mono" a modrej "Starlight", v čiernom odtieni s perleťovým efektom "Deep Black" a v dvojfarebnom lakovaní. V poslednom prípade je vrchná časť vrátane strechy a prednej kapoty v tvare písmena V v bielej farbe "Candy" - a oblasti pod okolitou líniou znaku sú v modrej farbe Starlight Blue.

Kolesá

Aby všetko fungovalo hladko

Robustný, silné alebo dynamický? Okrem farebnosti zohráva v dizajne exteriéru dôležitú úlohu aj výber kolies. V závislosti od kombinácie poskytujú ID. Buzz Cargo zvlášť individuálny charakter a dotvárajú jeho skvelý vzhľad. Vyberte si svojho favorita z 18-palcových oceľových diskov s puklicami alebo troch 19- a 20-palcových diskov z ľahkej zliatiny.

Dizajn svetiel

Lepšie vidieť a byť videný

ID. Buzz Cargo je vybavený výhradne LED svetlometmi a zadnými LED svetlami. Týmto spôsobom pravidelne postará o špecifické situácie v každodennej práci. Napríklad vás privíta priateľským "žmurknutím" svojich voliteľných IQ. Light - LED Matrix svetlometov2 hneď, ako sa s kľúčom priblížite k vozidlu3. Ďalšia zaujímavosť: voliteľné IQ. Light - LED Matrix svetlomety2 pôsobia prezieravo. V kombinácii s dynamickou reguláciou diaľkových svetiel "Dynamic Light Assist"2 automaticky zapínajú a vypínajú jednotlivé segmenty pri jazde v noci a do zákruty sa natáčajú skôr ako to urobíte vy4. A ak opúšťate vozidlo alebo sa k nemu chcete dostať v tme, pomôže vám komfortná funkcia "Coming & Leaving Home", ktorá pomocou svetlometov a svetelnej projekcie osvetlí cestu.

Dvere

Pohodlné nakladanie aj vykladanie

ID. Buzz Cargo vám otvorí všetky dvere - zadné dvere voliteľne automaticky. Tie potom môžete odomknúť kľúčom od vozidla vo vrecku a otvoriť gestom nohy. Táto funkcia je mimoriadne praktická najmä vtedy, keď stojíte pred vozidlom s plnými rukami a potrebujete si uložiť náradie alebo materiál. Predpokladom je funkcia Easy Open and Close5 v kombinácii s elektrickými zadnými dverami5. Prístup do nákladného priestoru umožňujú aj voliteľné ľahko otvárateľné, do strán výklopné zadné krídlové dvere, ktoré umožňujú pohodlnejšie nakladanie objemných predmetov. Druhé, voliteľné posuvné dvere na strane vodiča umožňujú pohodlnejšie a flexibilnejšie nakladanie a vykladanie. Okrem toho bezkľúčový systém zamykania a štartovania Keyless Advanced6 odomkne všetky dvere vrátane voliteľných elektrických posuvných dverí hneď, ako sa priblížite k ID. Buzz Cargo s kľúčom.

Výklopné ťažné zariadenie

Vysunie sa stlačením tlačidla

Pomocou voliteľného ťažného zariadenia7 môže ID. Buzz Cargo ťahať náklad s hmotnosťou až 1 000 kg. Spojka s guľovou hlavou7 sa dá pohodlne uvoľniť spínačom v batožinovom priestore a elektricky sa vysunie. Teraz už len stačí nohou alebo rukou ľahko zatlačiť smerom nahor na zariadenie tak, aby zacvaklo. Sklopenie je tiež poloautomatické. Opäť stlačte spínač, spojka7 je teraz odistená a elektricky sklopená. Potom ho stačí rukou alebo nohou otočiť a zatlačiť pod zadnú časť nárazníka.

Moderný interiér: funkčnosť v súlade s udržateľnosťou

Predovšetkým vnútorné hodnoty tvoria ID. Buzz Cargo jedno z najpokrokovejších modelov - a zároveň skutočným "pracovným vozidlom". Pretože svojím inovatívnym konceptom nákladného priestoru stanovuje nové štandardy a je vybavený najmodernejšími technológiami. Výsledkom je digitálna, výkonná a funkčná elektrická dodávka s veľkým objemom nákladného priestoru. Aj šikovné detaily, ako napríklad praktický koncept úložného priestoru v kokpite a voliteľný mobilný ID. Buzz Box Cargo zabezpečí to, že vozidlo splní takmer vždy svoje úlohy. V interiéri sa pritom nepoužíva žiadna prírodná koža, takže ID. Buzz Cargo spája udržateľnosť a užívateľský komfort.

Nákladný priestor

Dobre premyslený: veľký priestor na malej ploche

Ten, kto chce veľa zvládnuť, musí aj veľa uniesť. . Vďaka modernej platforme MEB ponúka ID. Buzz Cargo maximálny ložný priestor na malej ploche. Na robustnú hliníkovú nakladaciu podlahu sa zmestia dve priečne uložené europalety. V kombinácii s pozoruhodným objemom nákladného priestoru až 3,9 m3 8 , vysokou úžitkovou hmotnosťou 570 kg a maximálnou dĺžkou nakladania 2,2 m je ID. Buzz Cargo pripravený aj na prepravu ťažkého a objemného nákladu. Voliteľné upevňovacie koľajničky na bočných stenách a deliaca stena zabezpečujú stabilné upevnenie počas prepravy, napríklad v kombinácii s napínacími popruhmi. Praktický prvok: pevná deliaca stena medzi kabínou vodiča a nákladným priestorom môže na želanie disponovať oknom a nakladacím otvorom, čím sa maximálna dĺžka nákladu zväčší o ďalších 45 cm.

Pracovné miesto vodiča

Zvládnite pracovný deň: s perfektne organizovaným kokpitom

Praktisch und strapazierfähig: Vor den Insassen erstreckt sich ein speziell auf gewerbliche Nutzung optimiertes Cockpit. Auf der serienmäßigen Beifahrerdoppelsitzbank nehmen Sie auch Ihr Team mit und sind dank des cleveren Ablagekonzepts gut organisiert unterwegs. Handschuhe, Lieferschein oder Zollstock. Getränkeflaschen, Kaffeebecher oder Lunchbox: Es gibt für nahezu alles eine Aufbewahrungsmöglichkeit, zum Beispiel in der Ablage auf der Oberseite des Armaturenbretts oder im passenden Fach für Ihr Mobiltelefon. Hier können alle gängigen Smartphones per USB-C-Kabel ans Infotainment-System angeschlossen oder auf Wunsch induktiv geladen werden. Darüber hinaus ermöglichen es die 12-Volt-Steckdose, zusätzliche, optionale USB-C-Ports sowie auf Wunsch auch eine 230-Volt-Steckdose weitere Endgeräte bequem mit Strom zu versorgen.

Konfigurator starten

ID. Buzz Cargo Box

Mobilný úložný priestor na cesty: kancelária vždy s vami

Jednoduché udržiavanie poriadku: voliteľné ID. Buzz Cargo Box je praktický prvok vo futuristickom dizajne pre voliteľne dostupné samostatné sedadlá7 v kabíne vodiča. Vďaka tomu môžete rýchlo a efektívne uložiť dôležité veci bežného pracovného dňa šikovne medzi sedadlo vodiča a spolujazdca. Tento funkčný odnímateľný úložný box7 ponúka priestor nielen na fľaše s nápojmi, poháre na kávu alebo perá. Dodatočne disponuje priestrannou hornou priehradkou, do ktorej možno uložiť malé až stredne veľké notebooky, spisy, zakladače a podobne. Takto máte svoju kanceláriu vždy po ruke. Mobilný a flexibilný: ID. Buzz Cargo Box7 ponúka šikovné využitie priestoru na cestách.

Inovatívna technika: konektivita a infotainment

Digitálne, s plnou konektivitou a prístupom na internet: ID. Buzz Cargo disponuje niektorými našimi najpokročilejšími technológiami. Okrem individuálne prispôsobiteľného digitálneho prístrojového panela Digital cockpit a veľkého dotykového displeja systému infotainment, pomocou ktorého môžete ovládať rôzne funkcie vozidla, ponúka elektrická dodávka mnoho ďalších inovácií: napríklad lokálne varovania pred nebezpečenstvom vďaka technológii Car2X, pohodlné aktualizácie softvéru prostredníctvom aktualizácii "over-the-air1 cez We Connect a na želanie najnovšiu verziu systému Travel Assist s kolektívnymi údajmi9.

Digital Cockpit

Štandard v každom novom ID. Buzz Cargo

Na sedadle vodiča vás čakajú pokrokové technológie na vysokej úrovni. Váš pohľad tu padne na digitálne prístroje displeja ID. s uhlopriečkou 13,46 cm (5,3 palca) za trojramenným volantom a, samozrejme, na dotykový displej systému Infotainment s uhlopriečkou 25,4 cm (10 palcov). Digitálny združený prístroj rýchlo prispôsobíte vašim osobným preferenciám a poskytne vám množstvo užitočných informácií. Najdôležitejšie z nich sa dajú zobraziť aj na displeji ID.

Rádio a navigácia

Moderný infotainment a plná konektivita

Dokonalý prehľad: prostredníctvom exkluzívneho povrchu veľkého, voľne umiestneného dotykového farebného displeja s uhlopriečkou 25,4 cm (10-palcového) môžete ovládať množstvo funkcií ID. Buzz, ako napríklad digitálne rádio DAB+, klimatizáciu Climatronic alebo voliteľný navigačný systém. Pravidelné aktualizácie "over-the-air"1 prostredníctvom služby We Connect10 udržiavajú softvér systémov v aktuálnom stave. A vďaka aplikácii App Connect sú k dispozícii rôzne aplikácie a obsah pre smartfóny, napríklad hudba, audioknihy alebo správy cez Apple CarPlay alebo Android Auto. O kvalitný zvukový zážitok sa postarajú tri sériové reproduktory.

Multifunkčný volant

Pre riadenie bez rozptyľovania

S rukami na volante počas jazdy: Voliteľný multifunkčný volant čalúnený umelou kožou zaujme vysokým komfortom ovládania a príjemným pocitom na dotyk. Tlačidlami môžete, okrem iného, ovládať digitálne rádio DAB+, voliteľný navigačný systém, váš smartfón alebo obmedzovač rýchlosti. Zároveň si prostredníctvom multifunkčného volantu môžete prispôsobiť digitálny prístrojový panel Digital cockpit a voliteľná funkcia vyhrievania volantu udrží vaše ruky v teple aj v zime.

Hlasové ovládanie

Jednoducho povedzte, čo chcete

ID. Buzz Cargo vám rozumie: na želanie môžete hlasovým ovládaním7 pohodlne ovládať rádio, voliteľný navigačný systém11, klimatizáciu a ďalšie funkcie vozidla. Oslovte hlasového asistenta7 s "Hello ID." a jednoducho nahlas povedzte, čo chcete. ID. Buzz Cargo sa postará o zvyšok a vy budete sledovať to najdôležitejšie: cestu. Budete prekvapený, ako dobre vám ID. Buzz rozumie. Dokonca môžete použiť aj voľné formulácie a hovorové frázy, pevné hlasové príkazy už nie sú potrebné.

Aktualizácie "over-the-air"

Aktualizácie zvyšujú funkčnosť digitálnych systémov vo vašom ID. Buzz Cargo. Tie sa dajú pravidelne aktualizovať a optimalizovať vďaka aktualizáciám "over-the-air"1 prostredníctvom služieb We Connect11 - bez potreby návštevy servisu. Je to jednoduché: aktualizácie "over-the-air"1 sa sťahujú na pozadí prostredníctvom mobilného prístupu vášho ID. Buzz Cargo. Hneď ako je aktualizácia k dispozícii, zobrazí sa v infotainment systéme notifikácia a bude vás viesť jednotlivými krokmi až po inštaláciu. V čase, kedy je váš ID. Buzz Cargo zaparkovaný - napríklad cez noc - prebehne plná inštalácia a vy si aktualizované a vylepšené funkcie užijete už po ďalšom naštartovaní vozidla. Vďaka tomu bude váš ID. Buzz Cargo vybavený najaktuálnejšou verziou systémov a výhody našich najmodernejších digitálnych funkcií môžete využívať aj po zakúpení vozidla.

Car2X

Vozidlá, ktoré navzájom komunikujú v cestnej premávke, môžu znížiť riziko vytvorenia dopravnej zápchy a upozorniť na lokálne nebezpečné miesta. Technológia Car2X mnohonásobne rozširuje rádius senzorov vozidla tým, že do výpočtu celkovej aktuálnej situácie zahŕňa aj informácie od ostatných účastníkov cestnej premávky a infraštruktúry. Pomocou inteligentného softvéru a elektroniky možno bezpečnosť posunúť na novú, vyššiu úroveň. Jedným z príkladov je služba "Local Alerts" (lokálne varovania). ID. modely komunikujú medzi sebou napríklad v okruhu 800 metrov a v priebehu milisekúnd. Vďaka veľkému počtu senzorov rozpoznávajú eleltromobily potenciálne nebezpečenstvo včas a automaticky varujú ostatných účastníkov cestnej premávky v okolí prostredníctvom signálu WiFi4.

Asistenčné systémy

S viac ako 30 voliteľnými asistenčnými systémami a schopnosťou komunikovať s inými vozidlami je ID. Buzz už dnes pripravený na komerčnú mobilitu budúcnosti. Na palube sú vždy k dispozícii lokálne varovania a upozornenia na nebezpečenstvo (Car2X), systém núdzového brzdenia Front Assist s detekciou chodcov a cyklistov, ako aj parkovacie senzory vpredu a vzadu, vďaka ktorým je manévrovanie s vozidlom jednoduchšie. Okrem toho je k dispozícii veľa inteligentných asistenčných systémov ako doplnok. Napríklad voliteľný parkovací asistent Park Assist Plus s pamäťovou funkciou12 , ktorý umožňuje vykonať "natrénovaný postup parkovania". Alebo najnovšia verzia systému Travel Assist s kolektívnymi údajmi13, ktorý umožňuje poloautomatickú jazdu v celom rozsahu rýchlostí. Systém okrem iného dokáže udržiavať vozidlo v jazdnom pruhu, odstup od vozidla pred vami a maximálnu rýchlosť, ktorú ste si nastavili13. S preukazom totožnosti sa tak môžete pohybovať ešte pohodlnejšie. S modelom ID. Buzz Cargo zvládnete bežný pracovný deň ešte pohodlnejšie.

Tieto balíky výbavy vám ponúkajú ešte niečo navyše

Doprajte sebe a svojmu tímu niečo navyše: rozsiahlu sériovú výbavu ID. Buzz Cargo môžete vylepšiť a prispôsobiť pomocou atraktívnych balíkov výbavy. IQ. Light - LED Matrix svetlomety2, automatická regulácia odstupu14 a asistent zmeny jazdného pruhu15. Ambientné osvetlenie16, cúvacia kamera17 a parkovacie senzory18 - takmer všetko je možné. Šikovné balíky kombinujú užitočné funkcie a zjednodušujú proces objednávania. Vďaka tomu získate ešte vyššiu úroveň pohodlia, funkčnosti a viac ďalších inteligentných asistenčných systémov pri každodennej práci.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen