Menu
Zatvoriť menu

Nový ID. Buzz Cargo Technika

Nový ID. Buzz Cargo Technika

Veľký batožinový priestor, digitálne funkcie a čisto elektrický pohon: nový ID. Buzz Cargo ponúka komerčnú mobilitu budúcnosti pre takmer všetky odvetvia. Vďaka svojim presvedčivým hodnotám zvládne takmer každú úlohu bežného pracovného dňa. Nájdete tu všetky dôležité údaje o ID. Buzz Cargo- od karosérie cez nakladací priestor až po pokročilý pohon e-pohon.

Maximálny dojazd WLTP6:

cca. 420 km

Doba nabíjania 5 % až 80 %7:

cca. 30 min.

e-pohon: špičková technológia budúcnosti

Vhodný na každodenné použitie, dynamický a dodávaný s neutrálnou bilanciou CO22: Moderný elektrický pohon ID. Buzz Cargo stanovuje nové štandardy pre úžitkové vozidlá Volkswagen. Maximálny výkon elektromotora, ktorý je mimoriadne úsporne umiestnený v zadnej časti, je 150 kW. Batéria s čistou energiou 77 kWh zabezpečí dojazd ID. Buzz Cargo až 420 kilometrov3 bez nutnosti dobíjania na verejnej nabíjacej stanici. Vďaka jeho pôsobivým vlastnostiam zvládne inovatívny špičkový pohon ID. Buzz Cargo takmer všetky komerčné výzvy každodenného života.

Batéria

Rýchle nabíjanie, veľký dojazd a inteligentné riešenia nabíjania zabezpečujú obrovskú každodennú všestrannosť v komerčnej prevádzke: Lítium-iónová vysokonapäťová batéria v podlahe vozidla ID. Buzz Cargo ponúka čistú energetickú kapacitu 77 kWh (hrubá: 82 kWh). Vďaka tomu prejde približne až 420 kilometrov3 bez návštevy nabíjacej stanice. Maximálny výkon pre bežné nabíjanie striedavým prúdom (AC), napríklad cez domácu nabíjaciu stanu wallbox, ako je ID. Charger4 je 11 kW. Pri rýchlom nabíjaní jednosmerným prúdom (DC) je maximálny nabíjací výkon až 170 kW. Aby bol proces nabíjania v budúcnosti ešte jednoduchší, stačí, vďaka funkcii Plug & Charge5, pripojiť nabíjací kábel a nabíjanie sa spustí. Vaše autentifikačné údaje sa pri tejto technológii uložia raz vo vozidle. Nabíjacia stanica vás potom automaticky rozpozná, čo zvyšuje vás komfort pri nabíjaní vozidla. Prostredníctvom certifikovanej ISO normy sa táto technológia bude postupne zavádzať, aby ste v budúcnosti mohli využívať čoraz viac nabíjacích staníc Plug & Charge5.

Vysokonapäťová batéria

Elektromotor

Dynamicky cez bežný pracovný deň: Inovatívny elektromotor ID. Buzz Cargo zaujme maximálnym výkonom 150 kW. Mimoriadne úsporne je umiestnený na zadnej náprave a poháňa ju. S maximálnou rýchlosťou 145 km/h je ID. Buzz Cargo vybavený takmer na všetky úlohy modernej komerčnej mobility. Jeho výkonný elektrický pohon umožňuje ťahanie nákladu až do 1 000 kg prostredníctvom voliteľného ťažného zariadenia. S krútiacim momentom 310 Nm, ktorý je okamžite k dispozícii, predstavuje ID. Buzz Cargo veľmi dynamické vozidlo. Zároveň spája agilitu s dobrým manévrovaním: vďaka malému polomeru otáčania len 11,09 metra dokážete ID. Buzz Cargo ľahko ovládať aj v úzkych mestských uličkách.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen