Menu
Zatvoriť menu

ID. Buzz Cargo Silné riešenia pre vaše odvetvie

ID. Buzz Cargo Silné riešenia pre vaše odvetvie

Veľká nosnosť, najmodernejšia technika a všestrannosť: ID. Buzz Cargo je vhodný pre takmer všetky odvetvia. Keďže vaša práca nie je ako každá iná, naši najlepší výrobcovia nadstavieb a prestavieb prispôsobia ID. Buzz Cargo individuálne podľa vašich potrieb.

Premyslený do detailu: pre úspešné každodenné podnikanie

Efektívny nákladný priestor: dosť miesta pre veľké objednávky

Je v ňom viac, ako si myslíte: dve priečne uložené europalety si nájdu miesto v nákladnom priestore ID. Buzz Cargo. S objemom nákladného priestoru až 3,9 m3 1, vysokou úžitkovou hmotnosťou 570 kg a maximálnou dĺžkou nakladania 2,2 m je vhodný aj na prepravu ťažkého a objemného nákladu. Jeho odolná podlahová krytina z hliníkového ryhovaného plechu poskytuje bezpečný základ. Vďaka vysokej deliacej stene a voliteľným kotviacim lištám disponuje najmodernejším zabezpečením nákladu v nákladnom priestore. Praktické riešenie: na želanie je možné deliacu stenu vybaviť nakladacím otvorom, čím sa maximálna dĺžka nákladu zvýši o ďalších 45 cm.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen