Menu
Zatvoriť menu

Ten, ktorý vám dá všetko

Od roku 1950 si Transporter Kombi získava svojich fanúšikov ľahko vyberateľnou lavicou sedadiel pre jednoduchú zmenu z osobného na nákladné vozidlo. Variabilný interiér a všestranné varianty sedadiel ponúkajú riešenie prakticky v každej situácii.

Urobte si obraz o modeli Transporter 6.1 Kombi

Mimoriadne pôsobivé

Mimoriadne variabilné

Rovnako všestranné ako váš každodenný život

Viac jázd. Viac záťaže. Viac úloh. Transporter Kombi spĺňa tie správne kvality. Vďaka veľkému priestoru nad hlavou ponúka každé sedadlo rovnaký komfort. Vďaka rýchlo vyberateľnej lavici a sedadlám sa dá využiť aj na prepravu veľkých predmetov.

  • priestor až pre deväť osôb

  • rôzne varianty sedadiel

  • funkcia "Easy Entry" na oboch stranách - s dvoma posuvnými dverami

  • všetky operadlá sú úplne sklopné

  • odolné poťahy sedadiel

Robustný interiér

Vybavený pre najťažšie práce

Každý, kto robí skutočne tvrdú prácu, by nemal byť háklivý na prach, blato, farbu alebo triesky. Aj preto zvládne interiér modelu Transporter Kombi naozaj veľa: vďaka textilným poťahom sedadiel mimoriadne odolným voči špine a obložení palubnej dosky, dverí, bokov a podstavcov sedadiel v tmavom antracitovom prevedení.

Najmodernejšie asistenčné systémy

Pre uvoľnené riadenie vozidla

Na neprehľadných staveniskách, v úzkych uličkách obytných zón alebo pri nárazoch vetra na diaľnici: v modeli Transporter 6.1 Kombi máte podporu širokej palety inovatívnych asistenčných a bezpečnostných systémov pre prípad, že situácia začne byť vážna. Vďaka tomu prídete na miesto určenia bezpečne a predovšetkým uvoľnene.

Posuvné dvere

Rýchlo dnu a von

Posuvné dvere uľahčujú nastupovanie do vozidla vďaka veľkej efektívnej šírke otvoru 1 017 mm1 2.

Variabilné sedadlá

Z 9 sedadiel na dodávku za pár minút

Často potrebujete priviezť celú skupinu na stavenisko? Alebo častejšie prevážate veľký náklad materiálu? S krátkym alebo dlhým rázvorom, štyrmi až deviatimi sedadlami, s funkciou Easy Entry alebo aj bez nej3, vaše vozidlo Transporter 6.1 Kombi sa dokonale prispôsobí všetkým výzvam. Niekoľko systémov voliteľnej výbavy vidíte tu.

Všetky varianty

Sklopné úchytné oká

Všetko pasuje a nehýbe sa

Transporter 6.1 Kombi disponuje veľkým priestorom pre zamestnancov, materiál alebo nástroje a mnohými úchytnými okami, aby všetko zostalo na svojom mieste. Ich maximálna ťažná sila je 250 daN.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen