Transporter Kombi

Presvedčivý v každodennom nasadení. Prepraviť pracovníkov – to je úlohou modelu Transporter Kombi. Vozidlo poskytuje priestor až pre deväť ľudí a spolu s množstvom nákladného priestoru sa tak osvedčí v každodennej prevádzke. Odolné čalúnenie sedadiel je perfektne navrhnuté pre časté nastupovanie a vystupovanie. Gumová podlaha v priestore pre cestujúcich sa ľahko umýva a tlmí zvuk. A vďaka systému Easy Entry v druhom rade sedadiel je nastupovanie a vystupovanie cestujúcich do tretieho radu sedadiel výrazne komfortné.

Galéria

Pozrite si Transporter Kombi z rôznych perspektív.

Pozrite si Transporter Kombi z rôznych perspektív.

Produktový film

Transporter v akcii.

Zažite prednosti modelu Transporter.

Pohodlné kombinácie výbavy. O väčší komfort pri každej jazde sa v modeli Transporter Kombi postarajú inteligentné mobilné online služby, exkluzívne systémy infotainment a moderné systémy kúrenia a klimatizácie.

Car-Net
Rádio a navigačné systémy
Kúrenie a klimatizácia
Funkcia Easy Entry
Elektrická bedrová opierka
Balík Komfort
Mobilné pripojenie

Zabezpečí vám najaktuálnejšie informácie.

Pripojte k vášmu vozidlu Transporter Kombi smartfón s internetom a získate prístup k aktuálnym dopravným správam a mnohým ďalším užitočným informáciám.

Infotainment, ktorý vás nadchne

Príďte do cieľa s dobrou náladou.

Transporter Kombi vás poteší aj v oblasti infotainment: Vybavený najmodernejším rádiom a navigačnými systémami vám zabezpečí perfektnú zábavu a orientáciu na ceste.

Okamžite sa budete cítiť príjemne

Užite si príjemnú klímu.

Moderné systémy kúrenia a klimatizácie regulujú teplotu v interiéri vozidla veľmi jednoducho a aj počas horúcich dní zabezpečia v interiéri príjemnú chladnú klímu. A vďaka vyhrievaniu čelného skla budete mať na cestu dobrý výhľad v každom počasí.

Jednoduchým pohybom

Teraz nastúpite ešte jednoduchšie.

Funkcia Easy Entry na vonkajších sedadlách druhého radu poskytuje neuveriteľne pohodlný prístup do tretieho radu sedadiel. Sedadlá s Easy Entry sa dajú ľahko zložiť a v kombinácii s dvoma posuvnými dverami sú namontované na oboch stranách.

Druhé posuvnú dvere sa dodávajú ako voliteľná výbava za príplatok.

Komfortná

Doprajte si pohodlie.

Výškovo nastaviteľné, ergonomické sedadlo vodiča vám vďaka na želanie dodávanej elektricky nastaviteľnej bedrovej opierke ponúka komfort na najvyššej úrovni.

Voliteľná výbava za príplatok.

Užitočná

Praktická výbava pre vás.

Tento balík zahŕňa priehradku na okuliare, lampičku na čítanie, odkladacie priehradky na samostatných sedadlách, slnečné clony s kozmetickými zrkadlami, madlá na A-stĺpikoch, dvojtónový klaksón, regulovateľné osvetlenie prístrojovej dosky a 12 V zásuvku v palubnej doske.

Voliteľná výbava za príplatok.

Vždy o krok pred vami. Inovatívne asistenčné a bezpečnostné systémy vás podporia v kritických situáciách a pomáhajú vám v tom, aby ste sa vyhli nebezpečenstvu. Tešte sa na skutočný všestranný talent tohto vozidla.

Bezpečnostné systémy
Parkovacie systémy
Asistenčné systémy
Svetlá
Bezpečnosť v sériovej výbave

Táto inteligentná technika vás nadchne.

S bezpečnostnými systémami v modeli Transporter Kombi ste pripravený takmer na všetko: Systémy v prípade potreby zasiahnu a môžu minimalizovať nebezpečenstvo na ceste.

Ostražité

Uľahčia vám parkovanie.

Parkovanie s ľahkosťou: Parkovacie senzory ParkPilot alebo cúvacia kamera - chytré parkovacie systémy v modeli Transporter Kombi vás na prekážky upozornia zvukovými a optickými signálmi.

Predvídavá

Podpora v kritických situáciách.

Vďaka inteligentným asistenčným systémom jazdíte s modelom Transporter Kombi komfortnejšie, pretože vás upozornia na neúmyselné opúšťanie jazdného pruhu a únavu.

Výhody dobrej viditeľnosti

Užite si vždy optimálne osvetlenú cestu.

V ponuke sú pre vás LED svetlomety, ktoré vám cestu osvetlia aj v zlých poveternostných podmienkach.

Moderné a účinné. Najnovšia generácia motorov v modeli Transporter Kombi spĺňa emisnú normu Euro 6 a presvedčí vás mimoriadne nízkou spotrebou paliva. Pokrokové technológie dokážu ušetriť ďalšie palivo.

Motory
Pohon všetkých kolies 4MOTION
Dvojspojková prevodovka DSG
Silné a úsporné

Najnovšie motory s nízkou spotrebou.

Každý motor ponúka neuveriteľne nízku spotrebu paliva bez toho, aby obmedzil vaše potešenie z jazdy.

Vybavený do zlých poveternostných podmienok

Zvládnete s ním aj kopce a jazdu na snehu.

Voliteľný pohon všetkých kolies 4MOTION sa postará o dobrú trakciu, optimálne jazdné vlastnosti a stabilitu v zákrutách v zlých poveternostných podmienkach, napríklad pri jazde v kopcoch a na snehu. Pohon všetkých kolies 4MOTION sa na želanie dodáva aj v kombinácii s automatickou dvojspojkovou prevodovkou DSG - jedinečný koncept pohonu v tejto triede vozidiel.

Pokrokový

Užite si vysoký komfort jazdy.

Voliteľná 7-stupňová dvojspojková prevodovka DSG radí rýchlostné stupne automaticky, takmer bez citeľného prerušenia hnacej sily a tým výrazne prispieva k vysokému komfortu jazdy. Voliť môžete medzi režimom normal a sport.

Komfortná výbava. Transporter Kombi ponúka v interiéri veľa miesta a obrovskú flexibilitu. Vyberte si so širokej ponuky výbavy a vytvorte si Transporter podľa vašich predstáv a požiadaviek.

Vnútorný priestor
Sedadlá
Rozmanité varianty
Riešenia zadnej časti
Svetlá
Veľkorysý

Využite rôzne praktické úložné priestory v kabíne vodiča.

Systém odkladacích priehradiek vás presvedčí v každodennom nasadení. Rôzne možnosti a riešenia vytvorili z vnútorného priestoru perfektne organizované pracovné miesto. Dodatočný úložný priestor vám zabezpečí ešte viac voľnosti.

Variabilné

Profitujete z veľkého priestoru v interiéri.

Transporter Kombi ponúka veľa miesta prostredníctvom rôznych variácií sedadiel až pre deväť ľudí a ich kompletného vybavenia, ale aj možnosť prepraviť veľké predmety. Okrem toho môžete vybaviť kabínu vodiča podľa vašich predstáv.

Pre každú výzvu

Také flexibilné ako vaše potreby.

Transporter Kombi vám ponúka dva rázvory a tri varianty strechy. Vyberte si riešenie, ktoré perfektne zodpovedá požiadavkám vášho bežného dňa.

Veľa možností

Vyberie si každý.

Zadná časť môže byť tiež vybavená alebo zvolená podľa vašich individuálnych potrieb.

Intenzívne

Užite si optimálny výhľad.

Zlepšite si váš výhľad intenzívnejším svetlom alebo sa strešnými smerovými svetlami chráňte pred čelnou zrážkou.

Ďalšie kroky