Menu
Zatvoriť menu

Nový Transporter

Predbežne sa bude dať objednať od leta 2024

  1. 1.

    Štúdia približujúca sa sériovému modelu. Vrátiť späť

Viac Transporter Power ako kedykoľvek predtým

Vitajte v budúcnosti úžitkových vozidiel: Nový Transporter stanovuje štandardy a otvára vám úplne nové možnosti. S originálnym dizajnom, výrazne vylepšenými vlastnosťami úžitkového vozidla a mnohými novými modernými prvkami ponúka nielen väčší jazdný komfort a objem úložného priestoru, ale aj väčšiu variabilitu.

Nový Transporter sa flexibilne prispôsobí vašim požiadavkám vďaka širokej ponuke modelov a pohonov - bez ohľadu na to, či ho budete používať v meste alebo na dlhé trasy, ako dodávku v rôznych dĺžkach a výškach alebo ako valník s dvojkabínou, ako diesel, plug-in hybrid (eHybrid) alebo vozidlo s elektrickým pohonom. Tento automobil je robustný, spoľahlivý a disponuje inteligentnými funkciami. Poskytuje vám presne to, čo ako profesionál potrebujete pri svojej každodennej práci a na čo ste pri tomto automobile zvyknutý: spoľahlivé partnerstvo. Vitajte v novom modeli Transporter!

Dlhší, širší, väčší- a s vynikajúcim užitočným zaťažením

V porovnaní so svojím predchodcom sa nový Transporter zlepšil takmer vo všetkých oblastiach. Zažite vyšší komfort v kabíne vodiča, o 61 mm väčšiu dĺžku nákladného priestoru v základe - a ak to nestačí, prvýkrát je dostupný nákladný priestor s dĺžkou viac ako 3 m pri verzii s dlhým rázvorom. Vďaka dodatočným 148 mm medzi podbehmi kolies získate výrazne väčšiu šírku. Väčšie rozmery sú prínosom pre vnútorný priestor, ktorý ponúka nielen viac miesta pre váš náklad, ale poskytne pohodlnejšiu jazdu počas rušného dňa vám a aj vášmu tímu.

Tento nárast znamená podstatne väčší objem nákladného priestoru - nová dodávka sa však výrazne zlepšila aj z hľadiska užitočného zaťaženia a povolenej hmotnosti brzdeného prívesu.

Nový Transporter ponúka väčší objem nákladného priestoru ako kedykoľvek predtým - od 5,8 m3 pri verzii so štandardným rázvorom a normálnou strechou až po maximálne 9 m3 pri verzii so zvýšenou strechou a predĺženým rázvorom. Zatiaľ čo sa nosnosť zvýšila z 1,2 až na 1,33 tony, maximálne dynamické zaťaženie strechy sa zvýšilo zo 150 na 170 kg. Netreba zabúdať ani na povolenú hmotnosť brzdeného prívesu: tá sa zvýšila z 2,5 na pôsobivých 2,8 tony.

Vďaka väčšej kapacite nákladného priestoru dokážete nielen viac prepraviť, ale aj flexibilnejšie plniť svoje úlohy - bez ohľadu na odvetvie, v ktorom pracujete. Vyskúšajte si koncentrovanú silu nového modelu Transporter naživo na veľtrhu IAA TRANSPORTATION 2024 v Hannoveri, kde bude mať svetovú premiéru. 

Vzhľad, ktorý nadchne

Posuňte svoje podnikanie na vyššiu úroveň. S novým modelom Transporter doručíte všetko štýlovo. Vďaka výraznému vzhľadu s charakteristickou krátkou prednou časťou okamžite upúta pozornosť. Voliteľné moderné Matrix LED svetlomety sa postarajú o vynikajúcu viditeľnosť - či už na ceste alebo na stavenisku. Transporter vám ponúka ešte väčší objem nákladného priestoru a využiteľnú plochu. Vďaka zväčšeným dverám nákladného priestoru je naloženie europalety do vnútra vozidla mimoriadne jednoduché. Okrem pôsobivej ponuky variantov modelu môžete využiť aj široké možnosti individualizácie, ktoré poskytuje sieť špecializovaných výrobcov nadstavieb. Váš Transporter, váš štýl, váš úspech.  

Väčší a premyslený interiér pre: viac priestoru, viac komfortu, viac možností

Práca v súlade s komfortom: pracovisko vodiča v novom modeli Transporter je miestom vodiča, kanceláriou a oddychovým priestorom v jednom. Prehľad o dianí na ceste si zachováte vďaka inovatívnemu digitálnemu kokpitu, zatiaľ čo moderné asistenčné systémy vám uľahčia každodennú prácu. Ergonomické sedadlá, nové inovácie pre úžitkové vozidlá, napríklad voliteľná 230 V zásuvka pre externé zariadenia, a mobilné online služby VW Connect1 sa postarajú o to, aby ste do cieľa prišli uvoľnený. Vďaka mnohým odkladacím priestorom a slotom bude všetko usporiadané - od smartfónu až po obedár. S pôsobivou nosnosťou, ešte väčším objemom a dĺžkou nákladného priestoru, ako aj užitočným zaťažením je nový Transporter pripravený na takmer každú výzvu. Objavujte úplne nový rozmer prepravy - inteligentný, efektívny, priestranný.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen