Systém koľajničiek

Voľnosť vďaka inteligentnému systému

Sami sa rozhodnite, kde sa vo vozidle cítite pohodlne. Unikátny systém koľajničiek s hliníkovými krytmi umožňuje ľahké posúvanie trojsedadla a samostatných sedadiel. Bez ohľadu na to, kde sedadlá v priestore pre cestujúcich aretujete, vždy sú dobre zaistené. Vďaka tvrdým gumovým kolieskam je posúvanie jednotlivých prvkov veľmi tiché - a neruší ani driemajúcich cestujúcich. Platí to aj pre Isobox a multifunkčný stolík - pre posledný spomínaný sú vo vozidle zabudované ďalšie dve stredné koľajničky. Stolík, izolačný box a sedadlá sa navyše dajú rýchlo vybrať, pretože hliníkové kryty sa dajú jednoducho odstrániť.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu

Multivan 6.1

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen