Multivan

Podmanivý aj vo svojej šiestej generácii. Multivan je optimálnym spoločníkom v každodennom živote a voľnom čase už viac ako 65 rokov. Nadchne vás nielen svojimi veľkorysými rozmermi a flexibilným využitím priestoru, ale aj exkluzívnou výbavou vnútorného priestoru s modernými systémami infotainmentu, pokrokovými asistenčnými systémami vodiča a úspornými motormi, ktoré splnia každú požiadavku.

Galéria

Pozrite si Multivan z rôznych perspektív.

Pozrite si Multivan z rôznych perspektív.

Produktový film

Multivan v akcii.

Zažite prednosti modelu Multivan.

Nastúpiť a cítiť sa príjemne. Inteligentné mobilné online služby, exkluzívne systémy infotainment, kúrenie a klimatizácia je len časť funkcií, vďaka ktorým je Multivan optimálnym spoločníkom v každodennom živote a voľnom čase.

Car-Net
Rádio a navigačné systémy
Kúrenie a klimatizácia
Komfortné čalúnenie stropu
Komfortná palubná doska
Sedadlá a multifunkčný stolík
Mobilné pripojenie

Aktuálne informácie vždy aj počas jazdy.

Multivan môžete vybaviť rôznymi mobilnými online službami. Pripojte k vášmu vozidlu Multivan smartfón s internetom a získate prístup k aktuálnym dopravným informáciám a aplikáciám.

Moderný infotainment

Príďte do cieľa dobre informovaný a s dobrou náladou.

Informačné a zábavné systémy infotainment v modeli Multivan vás počas dňa povedú ešte lepšie a nadchnú vás intuitívnym ovládaním, perfektným internetovým pripojením a dobrým zvukom.

Komfort a pohodlie na všetkých miestach

Užite si príjemnú pracovnú klímu.

Moderné systémy kúrenia a klimatizácie regulujú teplotu v interiéri vozidla veľmi jednoducho a aj počas horúcich dní zabezpečia v interiéri príjemnú chladnú klímu. Prídavné kúrenie sa postará o príjemný pocit v interiéri počas mrazivých dní. A vďaka vyhrievaniu čelného skla budete mať na cestu dobrý výhľad v každom počasí.

Faktor exkluzivity a pohodlia

V priestore pre cestujúcich zabezpečí príjemnú klímu a dobré osvetlenie.

Výduchy klimatizácie v stropnom čalúnení dodávajú do priestoru pre cestujúcich čerstvý vzduch a znižujú rosenie bočných okien. Zabudované otočné svetlá na čítanie sa dajú osobitne nastaviť.

Exkluzívne materiály

Čaká vás výnimočná atmosféra interiéru.

Horizontálne línie vonkajšieho dizajnu sa odzrkadľujú aj v interiéri na novom dizajne palubnej dosky. Harmonická súhra medzi dekoratívnymi panelmi, dekoratívnymi lištami a farbami interiéru vytvárajú útulnú atmosféru. Množstvo praktických úložných priestorov dopĺňa ostatné výhody.

Sériová výbava pre Multivan Comfortline a Highline. Pre Multivan Trendline sa nedodáva.

Výnimočný priestor

Užite si maximálnu flexibilitu.

Od ergonomických komfortných sedadiel cez samostatné otočné sedadlá až po inteligentný systém vodiacich koľajničiek: Multivan ponúka rôzne flexibilné riešenia a okamžite sa prispôsobí vašim potrebám.

Predvídaví spoločníci. Multivan ponúka praktické asistenčné a bezpečnostné systémy, ktoré vás podporujú v kritických situáciách, ako je parkovanie, zmena jazdného pruhu a ďalšie.

Bezpečnostné systémy
Parkovacie systémy
Asistenčné systémy
Svetlá
Adaptívna regulácia podvozka DCC
Vysoká úroveň bezpečnosti pri každej jazde

Sú tu vždy pre vás.

S bezpečnostnými systémami v modeli Multivan ste pripravený takmer na všetko: Systémy v prípade potreby zasiahnu a môžu minimalizovať nebezpečenstvo na ceste.

Ostražité

Uľahčia vám parkovanie.

Šikovné parkovacie systémy v modeli Multivan vás pri parkovaní upozornia na prekážky a uľahčujú vám manévrovanie s vozidlom.

Predvídavá

Podpora v kritických situáciách.

Vďaka inteligentným asistenčným systémom jazdíte s modelom Multivan komfortnejšie, pretože vás upozornia na neúmyselné opúšťanie jazdného pruhu, únavu a stratu tlaku v pneumatikách.

Výhody dobrej viditeľnosti

Užite si vždy optimálne osvetlenú cestu.

V ponuke sú pre vás diaľkové svetlá s automatickou clonou, svetlomety, ktoré vám cestu osvetlia aj v zlých poveternostných podmienkach.

Individuálny komfort jazdy

Prispôsobte si podvozok podľa každej situácie.

Pre lepšie jazdné vlastnosti vozidla umožňuje adaptívna regulácia podvozka DCC jediným stlačením tlačidla nastaviť normálnu, športovú alebo komfortnú charakteristiku tlmičov.

Len v kombinácii s palubným počítačom "Plus" alebo "Premium". Nedodáva sa pre Multivan Comfortline s predĺženým rázvorom.

Výkonné a úsporné. Multivan disponuje najnovšou generáciou motorov, ktoré spĺňajú emisnú normu Euro 6. Znamená to, že profitujete z mimoriadne nízkej spotreby paliva bez obmedzenia radosti z jazdy.

Motory
Dvojspojková prevodovka DSG
Pohon všetkých kolies 4MOTION
Výkonné a úsporné

Najmodernejšie motory s nízkou spotrebou.

Každý agregát ponúka mimoriadne nízku spotrebu paliva bez toho, aby obmedzil vašu radosť z jazdy.

Pokrokový

Užite si vysoký komfort jazdy.

Voliteľná 7-stupňová dvojspojková prevodovka DSG radí rýchlostné stupne automaticky, takmer bez citeľného prerušenia hnacej sily, čím výrazne prispieva k vysokému komfortu jazdy. Voliť môžete medzi režimom normal a sport.

Vybavený do zlých poveternostných podmienok

S ním zvládnete aj kopce a jazdu na snehu.

Voliteľný pohon všetkých kolies 4MOTION sa postará o dobrú trakciu, optimálne jazdné vlastnosti a stabilitu v zákrutách v zlých poveternostných podmienkach, napríklad pri jazde v kopcoch a na snehu. Pohon všetkých kolies 4MOTION sa na želanie dodáva aj v kombinácii s automatickou dvojspojkovou prevodovkou DSG a mechanickou uzávierkou diferenciálu - jedinečný koncept pohonu v tejto triede vozidiel.

Flexibilný ako všedný deň. Elektricky nastaviteľné sedadlá, multifunkčný kožený volant a veľa ďalších praktických sa postarajú o to, aby ste si jazdu v modeli Multivan užili.

Multifunkčný kožený volant
Elektricky v 12 smeroch nastaviteľné sedadlo
Svetlomety
Media Control
Elektricky sklopné spätné zrkadlá
Všetko máte pod kontrolou

Jednoduché ovládanie modelu Multivan a techniky.

Multifunkčný kožený volant padne výborne do ruky a vyniká jednoduchým ovládaním. Tlačidlami môžete ovládať rádio, navigačný systém, mobilný telefón alebo tempomat. Volant je výškovo a pozdĺžne nastaviteľný, a tak môže vodič sedieť pohodlne aj počas dlhých ciest.

Sériová výbava pre Multivan Highline. Voliteľná výbava pre Multivan Trendline a Comfortline.

Individuálne nastavenie

Urobte si pohodlie podľa vašich predstáv.

Sedadlá vodiča a spolujazdca sú elektricky nastaviteľné. Vďaka nastaveniu bedrovej opierky, sklonu operadla, výšky sedadla, sklonu sedacej plochy a pozdĺžnemu nastaveniu si svoju ideálnu polohu nájde každý. Sedadlo vodiča disponuje pamäťovou funkciou pre tri rôzne nastavenia. Zahŕňa tiež vyhrievanie sedadiel pre vodiča a spolujazdca.

Intenzívne

Užite si optimálny výhľad.

O dobrý výhľad sa postarajú energeticky úsporné LED svetlomety a ostrekovače svetlometov. Vnútorné spätné zrkadlo s automatickou clonou vás chráni pred nepríjemným oslnením vozidiel jazdiacich za vami.

Bezdrôtové

Pohodlné používanie vášho infotainment systému.

Premeňte svoj smartfón alebo tablet prostredníctvom voliteľného systému Media control1 na diaľkové ovládanie navigačného systému "Discover Media." Ovládajte audio systémy pomocou bezdrôtového pripojenia z pohodlia priestoru pre cestujúcich alebo zobrazte trasu navigácie z vášho tabletu na farebný dotykový displej.

Dostupné iba v kombinácii s navigačným systémom "Discover Media" a "Discover Media Plus". 
Voliteľná výbava.

Nastaviteľné a vyhrievané

Zažite ešte väčší komfort.

Spätné zrkadlá sú sériovo elektricky nastaviteľné a vyhrievané. Na želanie sú tiež elektricky sklopné. V závislosti od modelu je kryt spätných zrkadiel lakované vo farbe karosérie.

Ďalšie kroky