Menu
Zatvoriť menu

Multivan 6.1

Ikona, modernizovaná

Je možné urobiť niečo dokonalé ešte dokonalejším? Určite to stojí za pokus: Najmodernejšia generácia modelu Multivan zachováva osvedčené silné stránky a prichádza s mnohými špičkovými prvkami! Vyvinuli sme inovatívneho spoločníka s najmodernejším infotainmentom, najmodernejšími asistenčnými a bezpečnostnými systémami so zachovaním nekompromisnej multifunkčnosti vozidla. Robustný a priestranný Multivan 6.1: Univerzálne vozidlo pre všetkých, ktorých život je vždy v pohybe.

Urobte si obraz o modeli Multivan 6.1

Varianty výbavy

Mimoriadne pôsobivé

Bulli DNA

Srdcom Bulli

Keď v roku 1950 opustil výrobnú linku prvý model Bulli, nikto netušil, že raz pohne celým svetom. Najskôr ako "autobus s oknami", neskôr aj ako "Samba". Postupne sa z neho stal Multivan, ktorý poznáte dnes - a milujete ho pre jeho kvalitu. Jedna vec však zostala rovnaká po celé roky: Bulli DNA. Rovnako ako Bulli vtedy, aj Multivan 6.1 dnes predstavuje maximálnu slobodu a flexibilitu.

Variabilný interiér

Vojde tu takmer všetko – predovšetkým veľa dobrých nápadov

Posunúť, otočiť, zložiť. Prišli sme s niekoľkými nápadmi, aby sa Multivan 6.1 mohol zúčastniť takmer všetkého, čo si vymyslíte. Interiér je flexibilný, variabilný a dobre premyslený. Ak stále potrebujete priestor navyše, môžete vymontovať všetky sedadlá v priestore pre cestujúcich - pre takmer nekonečnú zábavu a veľa spontánnych cestovateľských plánov.

  • Otočné sedadlá a pohodlná sklopná 3-miestna lavica v priestore pre cestujúcich

  • Koľajničkový systém pre takmer plynulé posúvateľné sedadlá, ktoré môžete kdekoľvek zafixovať

  • Možnosť uloženia dlhých predmetov ako lyže pod 3-miestnym sedadlom.

Vysoký jazdný komfort

Jeden z tých tichších

Čím viac hluku je okolo vás, tým menej sa viete uvoľniť. Jeden z dôvodov, prečo je Multivan 6.1 taký tichý. Jeho vyrovnávací hriadeľ pohltí vibrácie motora skôr, ako vzniknú. Vďaka tomu je chod motora výrazne pokojnejší. Nápravnica oddelená od podvozka absorbuje zvyšok. S balíkom výbavy akustik bude interiér ešte tichší - ergonomické sedadlá, panoramatický výhľad a príjemný priestor si tak môžete v pokoji užiť.

Skvelá konektivita

Pripojenie na internet pre budúcnosť

Vozidlá sú stále inteligentnejšie. Multivan 6.1 tiež disponuje mnohými digitálnymi technológiami, vďaka ktorým je jazda komfortnejšia. Napríklad digitálny kokpit s vysokým rozlíšením a navigačnou mapou. Alebo služby Volkswagen We Connect1: služba, vďaka ktorej sa smartfón stáva diaľkovým ovládačom pre auto. A to je len začiatok.

  • Farebný digitálny kokpit s vysokým rozlíšením

  • Nové rádio a navigačné systémy s dotykovým displejom až 23,4 cm (9,2 palca)

  • Internet vďaka integrovanej SIM karte2

  • Mobilné online služby We Connect

  • Indukčné nabíjanie smartfónu

Moderné asistenčné systémy

Asistenčné systémy – sú tu vždy, keď ich potrebujete

S modelom Multivan 6.1 sa každá jazda stane uvoľneným potešením - aj keď vás zavedie do hektického mesta. Vďaka inovatívnym asistenčným systémom, ako je adaptívna regulácia podvozka DCC a systém sledovania okolia Front Assist, ste dobre pripravený na akékoľvek nerovnosti, napríklad dláždené kamene a neočakávané prekážky. Na diaľniciach a cestách prvej triedy vás bude podporovať asistent jazdy pri bočnom vetre3. Vychutnajte si jazdu do mesta, aj keď je vonku trochu drsnejšie počasie.

Premyslené do najmenších detailov

Funkcie

Pohon

Späť na prehľad

Pohon

Športový, komfortný alebo efektívny: Kombinácia motor, prevodovka a vyladenie podvozka v modeli Multivan 6.1 takmer vôbec neobmedzujú vašu slobodu.

Exteriér

Späť na prehľad

Exteriér

Náznak legendy: Moderný dizajn modelu Multivan 6.1 disponuje mnohými chrómovými prvkami, ktoré pripomínajú svetoznámeho predchodcu - Bulli T1.

Interiér

Späť na prehľad

Interiér

Vaše plány ste ešte nikdy neuskutočnili takým pohodlným spôsobom: Vnútorný priestor modelu Multivan 6.1 s ôsmimi sedadlami je multifunkčný a zároveň maximálne pohodlný.

Funkcie

Späť na prehľad

Funkcie

Inteligentná konektivita: Aktuálne informácie, ktoré sa majú zobraziť na voliteľnom digitálnom prístrojovom paneli, ľahko prispôsobíte vašim individuálnym potrebám prostredníctvom domovskej obrazovky „home screen“ alebo multifunkčného volantu.

Asistenčné systémy

Späť na prehľad

Asistenčné systémy

Asistenčné systémy v modeli Multivan 6.1 sú takmer ako dobrí priatelia. Uľahčujú vám život a podporia vás vždy, keď ich najviac potrebujete.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen