Rádiá

Dobrá zábava je polovica potešenia z jazdy

Účinné motory a vysoko kvalitná a inovatívna výbava sa v modeli Multivan 6.1 postarajú o komfortný zážitok z jazdy. Čo by to však bolo za jazdu na dovolenku bez správnej hudby vo vysokej kvalite zvuku?

Rádio "Composition Colour"

  • 16,5 cm (6,5 palcov) farebný dotykový displej
  • 4 x 20 W výkon a štyri1 resp. šesť2 reproduktorov
  • slot na SD kartu, dve externé USB rozhrania a Bluetooth
  • podporuje základné služby We Connect3 

Sériová výbava pre Multivan 6.1 Trendline.

Sériová výbava pre Multivan 6.1 Comfortline.

Na využívanie služieb We Connect potrebuje zákazník užívateľský účet Volkswagen ID a do systému We Connect sa musí prihlásiť užívateľským menom a heslom. Okrem toho musí so spoločnosťou Volkswagen AG uzatvoriť cez internet samostatnú zmluvu We Connect alebo We Connect Plus. Pre We Connect Plus má zákazník po odovzdaní vozidla 90 dní na registráciu vozidla u Volkswagen AG a bezplatné využívanie služieb po celú dobu dohodnutého obdobia.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menü schließen
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team