Klimatizácia

Zabezpečí príjemnú klímu

Vy myslíte na ďalšiu dovolenku, my myslíme na vašu príjemnú teplotu. Špeciálne senzory v modeli Multivan 6.1 prispôsobujú chladiaci výkon klimatizácie podľa dopadu slnečných lúčov. Tam, kde slnko svieti cez okno, vetranie automaticky zabezpečí príjemné vetranie. Princíp samozrejme funguje aj opačne: Ak sa čelné sklo v chladnom období zahmlieva, senzory vlhkosti sa postarajú o to, aby výkon kúrenia automaticky nasmeroval dopredu a voliteľne sa zapne vyhrievanie čelného skla.

Klimatizácia "Climatronic" (3-zónová)

Plne automatická klimatizácia s filtrom proti alergénom disponuje rôzne senzormi a konštantne udržiava nastavenú teplotu pre vodiča, spolucestujúceho a pasažierov. V kabíne pre cestujúcich zabezpečuje príjemnú klímu druhé kúrenie, ďalší odparovač a viacero vetracích otvorov v strope.

Klimatizácia v kabíne pre cestujúcich s elektronickým ovládaním

Klimatizácia v kabíne pre cestujúcich s elektronickým ovládaním umožňuje plynule nastavenie teploty.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menü schließen
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team