Digitálny kokpit

Konektivita súčasnosti a budúcnosti

Vo modeli Multivan 6.1 teraz môžete zažiť digitálny pokrok na vlastnej koži. Najmodernejšie systémy infotainment s veľkou kapacitou pamäti a digitálny kokpit ponúkajú veľa nových funkcií. Posledný zaujme svojim 26 cm (10,25 palcov) veľkým displejom, intenzívnymi farbami, ale aj jasným obrazom s extrémne vysokým kontrastom. Digitálny kokpit sa ovláda pomocou dotykového displeja infotainment systému a prostredníctvom multifunkčného koženého volantu.

Digitálny kokpit vám prehľadne zobrazuje dôležité údaje o jazde.

Vďaka digitálnemu kokpitu môžete prechádzať názvami knižnice multimediálnych súborov smartfónu bez toho, aby ste museli odvrátiť pohľad z cesty.

S digitálnym kokpitom máte funkciu rozpoznávania dopravných obmedzení priamo vo vašom zornom poli.

V kombinácii s navigačným systémom "Discover Pro" môžete umiestniť navigačnú mapu v najkvalitnejšom 3D dizajne medzi otáčkomer a tachograf.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menü schließen
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team