MOD 3.2

Digitálna mobilita budúcnosti

Vďaka službám Volkswagen We Connect1 je jazda ešte komfortnejšia, s väčšou dávkou digitalizácie a pripojenia na internet. Mobilné online služby sú užitočné služby a funkcie vozidla, ktoré môžete ovládať pomocou mobilnej aplikácie, displeja infotainment systému alebo domáceho notebooku. Už základný balík ponúka veľa užitočných nástrojov. We Connect Plus1 2 vám poskytuje ďalšie užitočné funkcie.

Na využívanie služieb We Connect potrebuje zákazník užívateľský účet Volkswagen ID a do systému We Connect sa musí prihlásiť užívateľským menom a heslom. Okrem toho musí so spoločnosťou Volkswagen AG uzatvoriť cez internet samostatnú zmluvu We Connect alebo We Connect Plus. Pre We Connect Plus má zákazník po odovzdaní vozidla 90 dní na registráciu vozidla u Volkswagen AG a bezplatné využívanie služieb po celú dobu dohodnutého obdobia.

Za príplatok po uplynutí počiatočného obdobia poskytovania služby We Connect Plus.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu

Dokonalý
Nový Caddy

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen