Menu
Zatvoriť menu

Dokonalý
Nový Caddy

 1. 1.

  Ospravedlňujeme sa za dočasne obmedzenú funkčnosť konfigurátora z dôvodu údržby systému. Vrátiť späť

Cena od (vrátane DPH)
23.388,-
Cena od (bez DPH)
19.490,-
Výkon motora (kW)
75 - 90
kW
Výkon motora (k)
102 - 123
k
Spotreba
5,3 - 7,5
l/100 km
Emisie CO₂
140 - 170
g/km
Hmotnosť brzdeného prívesu
(pri 12% stúpaní)
1.500
kg
Užitočné zaťaženie do
672
kg

Nový Caddy. Pripravený na všetko, čo prináša život

Ešte modernejší, s ešte väčšou dávkou digitalizácie a flexibilnejší: to je nový Caddy. Okrem úplne nového dizajnu zaujme množstvom nových inovatívnych asistenčných systémov vodiča, exkluzívnym digitálnym kokpitom a priekopníckym systémom infotainment s možnosťou rozšírenia na Innovision Cockpit vrátane mobilných online služieb. Caddy zostáva spoľahlivý, pohodlný a vhodný na každodenné používanie - no teraz je ešte lepšie pripravený na všetko, čo prináša život

Od zmeny k pokroku

Moderný dizajn

Dynamika má čisté tvary

Nový Caddy robí dojem nielen modernými, nápadnými prednými partiami s voštinovou štruktúrou, ale aj mnohými inovatívnymi funkciami, napríklad bezplatným základným balíkom We Connect5. Vďaka panoramatickému strešnému oknu, ktoré je súčasťou voliteľnej výbavy, máte možnosť vpustiť do vnútorného priestoru viac denného svetla. Ďalšie výnimočné prvky predstavujú voliteľné predné LED svetlomety a zadné svetlá, ako aj interiérové LED osvetlenie. Pre plynulý chod vašich každodenných povinností disponuje model Caddy prvýkrát bezkľúčovým prístupom a štartovacím systémom Keyless Advanced1, ako aj elektricky nastaviteľnými, vyhrievanými a vonkajšími spätnými zrkadlami s automatickým sklápaním.

Digitálny ukazovateľ

V spojení s vašim vozidlom

Digitálny pokrok je jasne zreteľný aj v interiéri nového modelu Caddy - a pritom pre vás neexistujú žiadne obmedzenia. Pomocou 25,4 cm (10") displeja infotainment systému môžete ovládať rôzne funkcie navigácie a multimédií, ale aj klimatizácie alebo mobilných online služieb We Connect5. Chceli by ste zažiť ešte viac? Potom môžete displej infotainment systému rozšíriť prostredníctvom digitálneho kokpitu na združený digitálny prístroj Innovision kokpit. Tu vás čaká mnoho ďalších užitočných a vzrušujúcich funkcií.

Poďme ešte o krok ďalej. Vďaka najmodernejšej technológii môžeme doma aktivovať hudbu alebo telefonovať pomocou hlasových pokynov. Odteraz je to možné aj v novom modeli Caddy. Hlasové ovládanie vám umožňuje prijímať hovory, zvoliť si rozhlasovú stanicu alebo nastaviť cieľ navigácie. Tieto funkcie môžete ovládať aj pomocou tlačidiel na multifunkčnom volante.

Vnútorný priestor

Na vnútorných hodnotách záleží

Interiér modelu Caddy bol kompletne prepracovaný a boduje flexibilitou a komfortom. Sedadlo ergoComfort s ocenením AGR6 zabezpečuje pasažierom vysokú úroveň pohodlia. Toto sedadlo je šetrné k vašej chrbtici vďaka mnohým možnostiam nastavenia. Okrem nastavenia dĺžky, výšky, hĺbky, sklonu, lakťovej opierky a opierky hlavy ponúka v štyroch smeroch elektricky nastaviteľnú bedrovú opierku. Okrem toho disponuje elektrickým servodovieraním posuvných dverí a dverí batožinového priestoru, vetraním priestoru pre cestujúcich a 230 V zásuvkou, ktorá uspokojí aj ten najväčší hlad po energii.

Moderné asistenčné systémy

Predvídavo spoľahlivé

Asistenčné systému v modeli Caddy sú takmer ako dobrí priatelia: Spríjemnia vám život a môžu vás podporiť vtedy, keď to najviac potrebujete. Vďaka asistentovi zmeny jazdného pruhu "Side Assist, asistentovi manévrovania s prívesom "Trailer Assist", adaptívnemu tempomatu a systému "Travel Assist" s núdzovým asistentom "Emergency Assist" jazdíte bezpečne.

Viac informácií

Motory

Vnútorný pohon

Štyri výkonné spaľovacie motory modelu Caddy patria medzi najefektívnejšie a najekonomickejšie motory TSI a TDI, aké kedy boli do vozidla v tejto triede montované. Vďaka intenzívnemu výskumu a vývoju dosahujú hodnoty spotreby, ktoré stanovujú nové štandardy a označujú ďalší vývojový stupeň benzínových a naftových technológií. Okrem toho je Caddy vybavený modifikovaným čistením výfukových plynov: emisie NOX motorov TDI možno výrazne znížiť prostredníctvom inovatívneho dvojitého dávkovania.

Premyslené do najmenších detailov

Funkcie

Exteriér

Späť na prehľad

Exteriér

Každodenný život je plný prekvapení. Caddy preto ponúka riešenia, ako sú veľké zadné krídlové dvere, ťažné zariadenie a mnoho ďalších.

Interiér

Späť na prehľad

Interiér

Uvoľnená a komfortná jazda každý deň. Vďaka užitočným funkciám, ako sú sklopné stolíky alebo vetranie priestoru pre cestujúcich je jazda v modeli Caddy vždy výnimočným zážitkom.

Asistenčné systémy

Späť na prehľad

Asistenčné systémy

Aby každá jazda skončila tak uvoľnene, ako začala, je Caddy vybavený množstvo inovatívnych asistenčných systémov, ktoré môžu v kritických situáciách preventívne zasiahnuť.

Funkcie

Späť na prehľad

Funkcie

Držať krok s vývojom v dlhodobom horizonte. Caddy môže byť na želanie plne digitálny - s modernými technológiami, napríklad Innovision Cockpit.

Pohon

Späť na prehľad

Pohon

Nakupovanie, rodinný výlet alebo sťahovanie: Caddy sa individuálne prispôsobí vášmu všednému dňu. S motormi ďalšej evolučnej etapy, dvojspojkovou prevodovka DSG a pohonom všetkých kolies 4MOTION3.

Sebavedomý Caddy

We Connect

Nová digitálna mobilita

Nastúpte: Bezplatný základný balík výbavy We Connect5 je ideálny pre každého, kto si raz chce vyskúšať mobilné online služby. Jazda je vďaka nej komfortnejšia, s viacerými digitálnymi funkciami a lepšou konektivitou. Aplikácia Volkswagen We Connect vám poskytuje užitočné nástroje a umožňuje vám prostredníctvom smartfónu ovládať mnohé funkcie vášho vozidla Caddy, napríklad "dvere a svetlá". Alebo pomocou notebooku skontrolovať stav vozidla.

Prehľad funkcií:

 • Volanie pri poruche
 • Poloha zaparkovaného vozidla

 • Automatické hlásenie nehôd

 • Stav vozidla

 • Dvere & svetlo

 • Správa o stave vozidla

 • Údaje o jazde

 • Plánované servisné prehliadky

Viac informácií

We Connect Plus

Viac funkcií pre väčší komfort

All inklusive: Okrem všetkých funkcií základného balíka výbavy We Connect5 môžete zažiť aj pohodlie online vetranie zaparkovaného vozidla a mnoho ďalších vymožeností. Intuitívny online systém hlasového ovládania vám v modeli Caddy splní každé vyslovené želanie.

Bezplatná ponuka systému We Connect5 poskytuje široké spektrum užitočných služieb a funkcií vozidla. S výbavou We Connect Plus5 7 získate mnoho ďalších funkcií:

 • Online dopravné informácie
 • Online aktualizácia máp
 • Online hlasové ovládanie
 • Online alarm
 • Online nezávislé kúrenie8
 • Online nezávislé vetranie9
 • Streamovanie médií10
 • WLAN hotspot10 

Viac informácií

In-Car Shop

Chceli by ste ďalšie funkcie?

Poznáte to? Sedíte v aute a zistíte, že život by vám uľahčilo trochu viac funkcií? Žiadny problém. S "In-Car Shop" si môžete upraviť vybrané systémy v reálnom čase alebo si rezervovať ďalšie dátové balíky pre streamovanie a internet.

Často kladené otázky k modelu Caddy

Kedy príde nový Caddy na trh?

Predaj nového modelu Caddy už začal.

Kedy si môžem Caddy objednať?

Piatu generáciu Caddy si už môžete objednať u autorizovaného predajcu Volkswagen vo vašom okolí.

Koľko stojí nový Caddy?

Všetky aktuálne informácie o cenách a výbave nájdete v konfigurátore úžitkových vozidiel Volkswagen.

Aké farby karosérie sú pre model Caddy v ponuke?

Všetky najnovšie informácie o farbách a výbave nájdete v konfigurátore úžitkových vozidiel Volkswagen.

Aké sú rozmery nového modelu Caddy?

Všetky oficiálne informácie o rozmeroch piatej generácie Caddy ako aj technické údaje nájdete v prospekte technické údaje Caddy.

Je nový Caddy k dispozícii aj ako Caddy Beach?

Nový variant obytného vozidla piatej generácie modelu Caddy sa volá Caddy California a zaujme širokým spektrom inovácií, dobre premysleným konceptom priestoru s piatimi sedadlami a mnohými ďalšími novinkami.

Bude nový Caddy k dispozícii aj ako Caddy Maxi?

Áno, nový Caddy sa dodáva aj ako Caddy Maxi. Nájdete ho v konfigurátore úžitkových vozidiel Volkswagen.

Bude nový Caddy vybavený s pohonom všetkých kolies 4MOTION?

Áno, predaj sa začne na jar 2021. Pohon všetkých kolies 4MOTION bude k dispozícii výhradne v kombinácii s výkonom 122 koní a 6-stupňovou manuálnou prevodovkou

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen