Inovatívne asistenčné systémy

Sledujú jazdu a robia preventívne opatrenia

Nový Caddy je vybavený mnohými asistenčnými systémami vodiča, ktoré v kritických situáciách zasiahnu, aby každá jazda skončila tak uvoľnene, ako začala.

Asistent pri vyparkovaní vozidla "Rear Cross Traffic Alert"1

Asistent, ktorý vás podporuje, keď z parkovacieho miesta vychádzate cúvaním. Systém dokáže monitorovať cestu, zaregistrovať približujúce sa objekty a pomocou automatického zásahu brzdiacej sústavy zabrániť potenciálnym kolíziám.

Film o asistenčných systémoch prezentuje model Crafter.

Adaptívny tempomat ACC 2.0 s funkciou "Stop and Go"1 3

Pomáha udržiavať správny odstup od vozidla pred vami a po krátkom zastavení v dopravnej zápche alebo v mestskej premávke dokáže vozidlo opäť rozbehnúť. 

Film o asistenčných systémoch prezentuje model Crafter.

"Trailer Assist" Asistent manipulácie s prívesom1 2

Zjednodušuje riadenie prívesu pri manévrovaní na priečne parkovacie miesto alebo pri precíznom cúvaní.

Emergency Assist1

Dokáže znížiť nebezpečenstvo pri zdravotných problémoch vodiča. V prípade, že vodič za volantom nevykazuje žiadnu aktivitu pokúsi sa ho systém prebrať výstražným tónom a rozkývaním vozidla. Potom zaháji bezpečné a kontrolované zastavenie vozidla.

Systém "Travel Assist" s funkciou "Emergency Assist"1 3

Pre uvoľnené riadenie vozidla na dlhé trasy kombinuje adaptívny tempomat ACC 2.0, asistenta udržania jazdného pruhu "Lane Assist" a systém "Emergency Assist".

Systém sledovania okolia "Front Assist"1

Deteguje chodcov, cyklistov a vozidlá v smere jazdy a vodiča varuje pred nebezpečnými situáciami. Ak vodič nereaguje včas, začne automaticky núdzovo brzdiť a v kritických situáciách vykoná vyhýbacím manévrom.

Asistent zmeny jazdného pruhu "Side Assist"1

Prostredníctvom LED ukazovateľov vo vonkajších spätných zrkadlách varuje pred vozidlami, ktoré sa približujú zozadu alebo sa nachádzajú v mŕtvom uhle.

Čiastočne autonómna jazda1 4

Kombinuje funkcie najnovšej generácie asistenčných systémov vrátane asistenta udržania jazdného pruhu "Lane Assist"1 4, "Side Assist"1, asistenta manipulácie s prívesom "Trailer Assist"1 2 a ACC 2.01 3.

V rámci možností daných systémom.

Do ponuky bude zaradený neskôr

Len v kombinácii s dvojspojkovou prevodovkou DSG.

Vodič musí byť neustále pripravený na vypnutie asistenčného systému a vždy je zodpovedný za obozretné riadenie vozidla.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu

Dokonalý
Nový Caddy

  1. 1.

    Ospravedlňujeme sa za dočasne obmedzenú funkčnosť konfigurátora z dôvodu údržby systému. Vrátiť späť

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen