Bezpečnostné systémy


Crafter Skriňová dodávka disponuje širokou ponukou bezpečnostnej výbavy.

Multikolízna brzda1

Multikolízna brzda začne po náraze vozidlo spomaľovať, aby sa v ideálnom prípade vyhlo následnej kolízii. Systém sa aktivuje, keď dva nezávislé senzory zaznamenajú náraz. Po krátkom zásahu brzdovej sústavy je automobil pozvoľna spomalený na rýchlosť 10 km/h, pričom vodič môže kedykoľvek prevziať kontrolu nad vozidlom.

¹ V rámci možností daných systémom.

Elektronický stabilizačný systém

Elektronický stabilizačný systém rozpozná kritické situácie1 a cielene predchádza tomu, aby sa vozidlo dostalo do šmyku a vybočilo z jazdnej dráhy. Pri nedotáčavosti pribrzdí zadné koleso na vnútornej strane zákruty. Súčasne zníži výkon motora, až kým vozidlo opäť získa stabilitu. Pretáčavému šmyku zabráni pribrzdením predného kolesa na vonkajšej strane a zásahom do manažmentu motora a prevodovky.

 1 V rámci možností daných systémom.

Protipreklzová regulácia (ASR)1

Bráni pretočeniu kolies.

 1 V rámci možností daných systémom.

Antiblokovací systém (ABS)1

Bráni zablokovaniu kolies čím zachovaná ovládateľnosť vozidla.

 1 V rámci možností daných systémom.

Elektronická uzávierka diferenciálu (EDS)

Bez preklzu rozdeľuje hnaciu silu na kolesá.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen