Sedenie

Crafter ponúka rôzne možnosti sedenia

Šetria chrbticu a nervy.

Odpružené sedadlo "ergoComfort"¹

Jediné vozidlo s odpruženým sedadlom ergoComfort1. Optimálne šetrí váš chrbát vďaka odpruženiu, ktoré tlmí nárazy od vozovky a dá sa nastaviť v 20 rôznych smeroch. Kombinácia manuálneho a elektrického nastavenia vám umožňuje sedadlo plynulo prispôsobiť podľa smerníc AGR.2 Ako voliteľná výbava je v ponuke vyhrievanie a masážna funkcia. 

Voliteľná výbava za príplatok.
¹ Do ponuky bude zaradený neskôr.
² Sedadlo ergoComfort dostalo 26.11.2015 certifikát AGR.

Štvormiestna lavica

Dvojkabína ponúka pod štvormiestnou lavicou ďalší priestor na nástroje.

Multifunkčné dvojsedadlo spolujazdca

Zabezpečuje všestrannosť interiéru v prvom rade. Stredné sedadlo s integrovaným držiakom na poháre, ktoré sa dá sklopiť úplne dopredu vytvára praktickú pracovnú plochu. A odkladací priestor pod sedadlami ponúka veľký priestor pre náradie.

 

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu

Crafter Podvozok

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen