Mobilné online služby

Mobilná budúcnosť je už prítomná. Za vaším volantom

Mobilné online služby systému Car-Net zmenia Crafter Podvozok na informačné centrum s pripojením na internet. Vďaka tomu môžete obchodné vzťahy udržiavať jednoducho aj vtedy, keď ste na cestách a pohodlne robiť obchody aj mimo kancelárie.

Car-Net App-Connect¹

Zažite viac informácií a zábavy počas jazdy a integrujte pomocou Car‑Net App‑Connect váš smartfón cez USB port do vášho vozidla. Car‑Net App‑Connect zrkadlí vybrané aplikácie vášho smartfónu na dotykovom displeji vášho voliteľného rádiového alebo navigačného systému. Vďaka tomu môžete certifikované aplikácie a špeciálne aplikácie Volkswagen pohodlne a bezpečne ovládať počas jazdy na dotykovom displeji.

Car-Net Guide & Inform²

Ak je vaše vozidlo vybavené voliteľným navigačným systémom, môžete si aktivovať online služby Car-Net Guide & Inform. Prvé tri roky po registrácii sú tieto služby dostupné bez poplatkov. Využívať môžete dva druhy služieb: Služby, ktoré máte k dispozícii priamo vo vozidle a služby, ktoré môžete konfigurovať z pohodlia vášho vozidla - prípadne prostredníctvom zákazníckeho portálu alebo s aplikáciou Car-Net App. Aby ste tieto služby mohli využívať aj vo vozidle, vytvoríte si pomocou smartfónu hotspot alebo použijete na želanie dodávaný Volkswagen Carstick.

Car-Net App-Connect je dostupný len v spojení s rádiom "Media", alebo rádionavigačným systémom "Discover Media". Car-Net App-Connect zahŕňa MirrorLink™, CarPlay™ a Android Auto™. Dostupnosť týchto technológií závisí od krajiny, v ktorej sa nachádzate. Služby Car-Net App-Connect v súčasnosti podporuje len niekoľko mobilných telefónov na trhu. Volkswagen aktívne spolupracuje s hlavnými výrobcami smartfónov pre širšiu kompatibilitu systému Car-Net App-Connect.

Využitie mobilných online služieb (Car-Net) je možné len s voliteľným "Discover Media". Budete tiež potrebovať mobilné zariadenie (napr. smartfón), ktoré vie vytvoriť mobilný bezdrôtový hotspot. Služby Car-Net sú dostupné len s existujúcou zmluvou s mobilným operátorom, alebo samostatne uzatvorenou zmluvou medzi vami a vašim mobilným operátorom a len v rámci pokrytia územia príslušnou mobilnou sieťou. V závislosti od vašej mobilnej tarify môže byť príjem dát z internetu spoplatnený, najmä ak používate telefón v zahraničí (napr. poplatky za roaming). Vzhľadom na množstvo údajov potrebných pri použití služieb Car-Net dôrazne odporúčame dátový paušál u vášho poskytovateľa mobilných služieb. Použitie Car-Net sa riadi samostatnou dohodou uzavretou on-line s Volkswagen AG. Po nadobudnutí vlastníctva vozidla má zákazník 90 dní na to, aby zaregistroval vozidlo na stránke volkswagen-carnet.com/sk/sk/start.html. Dostupnosť služieb Car-Net sa môže líšiť v závislosti od danej krajiny. Tieto služby sú k dispozícii po celú dohodnutú dobu trvania zmluvy a môžu podliehať zmenám pokiaľ ide o obsah počas zmluvného obdobia. Detailnejšie informácie o službách Car-Net nájdete na stránke volkswagen-carnet.com/sk/sk/start.html a u vášho predajcu Volkswagen; pre informácie o podmienkach mobilného internetového pripojenia kontaktujte svojho mobilného operátora.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu

Crafter Podvozok

  1. 1.

    Ospravedlňujeme sa za dočasne obmedzenú funkčnosť konfigurátora z dôvodu údržby systému. Vrátiť späť

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen