Caddy

Všetko zostane v rodine. Nakupovanie vo dvojici, letné prázdniny v pätici, oslava detských narodenín pre siedmich. Nový Caddy berie život tak, ako príde. Štvrtá generácia modelu je rovnako spoľahlivá, flexibilná a všestranná ako jeho predchodca, je však ešte pohodlnejšia a hospodárnejšia. Tieto vlastnosti robia z Caddy obzvlášť výnimočné - a navyše aj dokonale všestranné vozidlo.

Galéria

Pozrite si Caddy z rôznych perspektív.

Pozrite si Caddy z rôznych perspektív.

Produktový film

Caddy v akcii.

Zažite prednosti modelu Caddy.

Do cieľa prísť uvoľnený. Caddy ponúka exkluzívne rádiá a navigačné systémy, ale aj mobilné online služby, vďaka ktorým ste ešte lepšie informovaný. Moderné systémy kúrenia a klimatizácie zabezpečia vo vozidle príjemnú klímu.

Car-Net
Rádio a navigačné systémy
Multifunkčný volant a ukazovatele
Kúrenie a klimatizácia
Mobilné pripojenie

Aktuálne informácie a údaje aj počas jazdy.

Systém Car-Net umožňuje spojenie vášho vozidla Caddy s vaším smartfónom a jeho pripojenie k internetu, vďaka čomu získate prístup k aktuálnym informáciám, ako sú dopravné zápchy, čerpacie stanice, parkoviská a ďalším.

Infotainment, ktorý poteší

Príďte do cieľa s dobrou náladou.

Rádiá a navigačné systémy najnovšej generácie: Všetky systémy infotainment určené pre model Caddy vás nadchnú jednoduchým ovládaním a dobrým zvukom. Inteligentné funkcie ako sériovo dodávané rozhranie pre pripojenie mobilných telefónov sa postará o ďalší komfort.

Všetko máte pod kontrolou

Pohodlné riadenie Caddy a techniky.

Pomocou multifunkčného koženého volantu ovládate multimédiá, telefón a rýchlosť pohodlne a na multifunkčnom ukazovateli vidíte aktuálne informácie o priemernej spotrebe, dojazde a ďalšie údaje.

Jednoducho sa cíťte príjemne

Užite si príjemnú klímu v interiéri vozidla.

Moderné klimatizácie regulujú teplotu v interiéri vozidla veľmi jednoducho a aj počas teplých dní zabezpečia v interiéri príjemne chladivú klímu. Vyhrievanie predných sedadiel sa cez chladné dni postará o to, aby vám bolo teplo. A vďaka vyhrievaniu čelného skla budete mať v každom počasí dobrý výhľad na cestu.

Perfektná asistencia počas jazdy. Caddy disponuje rôznymi rozsiahlymi bezpečnostnými systémami a okrem toho sa dá vybaviť mnohými ďalšími asistenčnými systémami, ako napríklad parkovacími senzormi „ParkPilot“ a adaptívnym tempomatom ACC.

Multikolízna brzda
Airbagy
Parkovacie systémy
Adaptívny tempomat ACC a „Front Assist“
Tempomat s obmedzovačom rýchlosti
Bezpečnosť v sériovej výbave

Podpora v kritických situáciách.

Štandardne dodávaná multikolízna brzda začne po náraze vozidlo spomaľovať, aby sa v ideálnom prípade vyhlo následnej kolízii1. Systém sa aktivuje, keď dva nezávislé senzory zaznamenajú náraz. Po krátkom zásahu brzdovej sústavy je automobil pozvoľna spomalený na rýchlosť 10 km/h, pričom vodič môže kedykoľvek nad vozidlom prevziať kontrolu.

¹ V rámci možností daných systémom.

Bezpečnosť na ceste

Účinný systém pre vašu bezpečnosť.

Caddy je sériovo vybavený airbagmi vodiča a spolujazdca, ako aj bočnými a hlavovými airbagmi. Od výbavy Trendline poskytujú sériovo dodávané hlavové aribagy pre pasažierov na krajných zadných sedadlách ochranu pri bočnom náraze.

Systémy, ktoré vás podporia

Uľahčia vám parkovanie.

Bez ohľadu na to, či sú to parkovacie senzory, cúvacia kamera alebo parkovací asistent: Inteligentné parkovacie systémy v modeli Caddy Dodávka vás zvukovým signálom upozornia na prekážky pri parkovaní, uľahčia vám manévrovanie s vozidlom a dokonca prevezmú riadenie za vás.

Udržiava si odstup

Inteligentní pomocníci pri jazde.

Adaptívny tempomat ACC prispôsobuje rýchlosť automobilu voči vpredu idúcemu vozidlu1 a udržiava vodičom prednastavenú rýchlosť a vzdialenosť. Zvolenú rýchlosť pritom nikdy neprekročí. Tento asistenčný systém zahŕňa systém sledovania priestoru pred vozidlom "Front Assist".

Systém sledovania priestoru pred vozidlom "Front Assist"so systémom núdzového brzdenia City Emergency Brake2

Systém pomocou radarov zaznamená kritické približovanie sa k vozidlu vpredu, načo vodiča upozorní optickým symbolom, akustickým signálom a jemným pribrzdením. Popritom dôjde k priloženiu brzdových doštičiek ku kotúčom a natlakovaniu brzdovej sústavy pre maximálny brzdný účinok. Ak vodič ani po výstrahách nereaguje, vozidlo začne v poslednej kritickej fáze autonómne brzdiť, aby minimalizovalo dôsledky, či v ideálnom prípade úplne predišlo kolízii.

¹ V rámci možností daných systémom.
² Až od rýchlosti 30 km/h.

Udržuje rýchlosť

Jazdite uvoľnene a úsporne.

Pri rýchlosti nad 30 km/h udržuje v závislosti od stúpania alebo klesania konštantnú rýchlosť1, alebo obmedzuje maximálnu rýchlosť na vodičom predvolenú rýchlosť.

¹ V rámci možností daných systémom.

Výkonné a úsporné. V modeli Caddy môžete očakávať generáciu motorov, ktoré Vás presvedčia svojím tichým chodom, úspornosťou a súčasne vám zabezpečia výrazné potešenie z jazdy. Všetky motory pritom spĺňajú emisnú normu Euro 6.

Motory
Motor TGI
Dvojspojková prevodovka DSG
Pohon všetkých kolies 4MOTION
Caddy TDI BlueMotion
Výkonné a úsporné

Jazdite tak úsporne ako nikdy predtým.

Nezáleží na tom, či sú to motory TSI s ich mimoriadne účinným a silným pohonom alebo úsporné motory TDI, všetky sú sériovo vybavené BlueMotion Technology a spĺňajú emisnú normu Euro 6.

Bezpečné a spoľahlivé

Úsporná a ekologická jazda s pohonom na zemný plyn.

Ten, kto chce šetriť, jazdí s Caddy TGI BlueMotion. Jazdí veľmi úsporne na stlačený zemný plyn (CNG)1 a aj benzín. Keď sú nádrže plné, štartuje v cenovo výhodnejšom CNG režime.

¹ Možná prevádzka na zemný plyn, biometán a metán z obnoviteľných zdrojov.

Väčšia účinnosť

Vysoký komfort jazdy.

Vďaka inteligentným riadiacim systémom radia 6-stupňové (TDI 75 kW, 110 kW) a 7-stupňové (TSI 92 kW) prevodovky plynule na ďalší predvolený stupeň v optimálnom čase. Výsledkom je vysoký komfort jazdy bez prerušenia prísunu krútiaceho momentu. Na želanie môžete rýchlostné stupne radiť ľahkým ťuknutím.

Pripravený na všetko

Zoznámte sa s lepšou stabilitou jazdy.

Vyrazte von do prírody. Caddy s pohonom všetkých kolies 4MOTION, dodávaným na želanie, vás dovezie na tie najpôvabnejšie miesta - s optimálnou trakciou a lepšou stabilitou v zákrutách.

Úsporný ako nikdy

Profitujete z ešte nižšej spotreby.

S novým Caddy TDI BlueMotion sme vyvinuli vozidlo s ešte nižšou spotrebou ako jeho predchodcovia. S priemernou spotrebou nafty 4,2 l/100 km a emisiami CO2 len 109 g/km je dokonca najúspornejším vozidlom Caddy, aké sme kedy vyrobili.

Flexibilne sa prispôsobí. Caddy vám ponúka až sedem pohodlných sedadiel alebo podľa potreby väčší batožinový priestor vďaka sklopným respektíve vyberateľným sedadlám. Ďalší odkladací priestor vám ponúka hlboká stropná konzola.

Odkladacie priehradky
Sedadlá
Riešenia zadnej časti
Bezpečnosť nákladu
Priestorovo úsporné

Využite praktické odkladacie priehradky.

Pre menšie aj väčšie predmety: Caddy je vybavený rôznymi možnosťami, kam môžete predmety odložiť alebo uložiť.

Variabilné

Dajú sa sklopiť, zložiť a vybrať.

Vnútorný priestor modelu Caddy sa každý deň prispôsobí vašim rozmanitým potrebám. Bez ohľadu na to, či chcete odviezť sedem cestujúcich, plánujete väčšie nákupy alebo potrebuje previezť menší nábytok.

Rozmanité

Naložiť a vyložiť podľa želania.

Caddy sa prezentuje v rôznych podobách: Podľa potreby si zvoľte zadné dvere s oknami alebo praktické krídlové dvere.

Ideálne premyslené

Ochráňte svoj náklad.

Pre bezpečné pripevnenie a transport vášho nákladu máte v modeli Caddy k dispozícii praktické kotviace oká a deliacu sieť.

Ďalšie kroky