Zatvoriť menu

Všetko zostane v rodine.

Nakupovanie vo dvojici, letné prázdniny v pätici, oslava detských narodenín pre siedmich. Nový Caddy berie život tak, ako príde. Štvrtá generácia modelu je rovnako spoľahlivá, flexibilná a všestranná ako jeho predchodca, je však ešte pohodlnejšia a hospodárnejšia. Tieto vlastnosti robia z Caddy obzvlášť výnimočné - a navyše aj dokonale všestranné vozidlo.

Spravte si obraz o Caddy

Varianty výbavy

Vysoko kvalitný interiér

Dostatok priestoru, aby ste sa cítili dobre

Vo vnútri Caddy môžete očakávať až sedem mimoriadne pohodlných a flexibilných sedadiel, vysoko kvalitný, moderne navrhnutý kokpit a dostatok priestoru pre všetky prekvapenia, ktoré v každodennom živote stretnete.

Flexibilný priestor

Sedem miest alebo až 3 030 litrov batožinového priestoru.

Pre nás nebolo flexibility nikdy dosť. Preto teraz môžete zadné sedadlá v modeli Caddy sklopiť, zložiť alebo úplne vybrať. Vytvoríte si tak dostatočný priestor pre väčšie nákupy alebo prepravu menších kusov nábytku. Vďaka nízkej nakladacej hrane a rovnej ložnej ploche je naloženie a vyloženie vecí veľmi pohodlné. Vôbec prvýkrát v oblasti výbavy interiéru je možné operadlo sedadla spolujazdca sklopiť. Úplným sklopením operadla sedadla sa zväčší vnútorná dĺžka priestoru pre náklad na 3,01 m1.

¹ Dĺžka interiéru po miesto vodiča Caddy Maxi pri sklopených sedadlách v druhom a treťom rade, a sklopenom sedadle spolujazdca.

Moderné asistenčné systémy

Perfektná asistencia počas jazdy.

Či už sú to úzke parkovacie miesta, netrpezlivé deti na zadnom sedadle alebo neočakávané situácie na cestách: Moderné asistenčné systémy v Caddy vám poskytujú podporu takmer vo všetkých kritických situáciách.

Moderný infotainment

Dobrá zábava na ceste

Každodenný život môže byť niekedy trochu hektický. Vyzdvihnutie detí, naplánované schôdzky a dôležité termíny zvyčajne nemôžu čakať. Môže sa stať, že strávite pol dňa v aute. Ale s obľúbenou hudbou a najrýchlejšou cestou na displeji je všetko oveľa jednoduchšie.

Mobilné online služby

Pripojenie na internet – a aktuálne informácie

Keď sa plne venujete rodine na cestách, ale stále ste pracovne dostupný: S početnými inovatívnymi sieťovými možnosťami Caddy máte kedykoľvek prístup takmer ku všetkým informáciám, ktoré sú pre vás dôležité.

Pohon všetkých kolies 4MOTION

Potiahne, keď na tom záleží

Počas jazdy na problematických povrchoch prenáša lamelová spojka pohonu všetkých kolies okamžite výkon motora na kolesá s lepšou trakciou. Prispieva tak k viditeľne plynulejšiemu chodu, väčšej stabilite v zákrutách a precíznemu ovládaniu vozidla.

Pohon všetkých kolies 4MOTION jazdí vynikajúco - aj v extrémnom počasí. Tieto výhody sú obzvlášť zjavné pri jazde na mokrom alebo zasneženom povrchu a zablatených alebo poškodených cestách. Stály pohon všetkých kolies prezentuje svoju silu aj pri ťahaní prívesu. Pri agregáte 2.0 TDI s výkonom 110 kW/150 k sa dá pohon všetkých kolies 4MOTION kombinovať s dvojspojkovou prevodovkou DSG.

Premyslený do najmenších detailov

Pár na nakupovanie, päť na letnú dovolenku, sedem na narodeniny detí: Caddy berie život ako príde.

Funkcie

Exteriér

Späť na prehľad

Exteriér

Presné línie a jemné detaily vytvárajú sebavedomý vzhľad.

Interiér

Späť na prehľad

Interiér

Premyslený, variabilný koncept priestoru s až siedmimi sedadlami sa stretáva s odolnými materiálmi a vysoko kvalitným kokpitom.

Funkcie

Späť na prehľad

Funkcie

Moderné vykurovacie a klimatizačné systémy, praktické ovládanie a inovatívne rádiové a navigačné systémy zabezpečujú príjemnú a uvoľnenú atmosféru.

Asistenčné systémy

Späť na prehľad

Asistenčné systémy

Moderné a inovatívne asistenčné systémy vodiča majú na zreteli cestu. Zasahujú podľa potreby, aby každá cesta bola ešte pohodlnejšia.

Produktový film

Zažite prednosti modelu Caddy.

Start Video
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen