Klimatizácia

Zachovajte chladnú hlavu

Poloautomatická klimatizácia a klimatizácia "Air Care Climatronic" regulujú vnútornú teplotu v každom momente a zaisťujú chladný vzduch aj v teplých dňoch.

Klimatizácia "Climatronic"

Automatická klimatizácia elektronicky monitoruje teplotu pomocou interiérového senzoru a porovnáva aktuálnu teplotu s požadovanou. Vďaka dvojzónovej regulácii je možné teplotu nastaviť nezávisle pre vodiča a spolujazdca. Senzor tiež monitoruje kvalitu vonkajšieho vzduchu a v prípade potreby automaticky aktivuje funkciu cirkulácie vzduchu.

Klimatizácia

Poloautomatická klimatizácia s plynulým regulovaním sa postará o príjemnú klímu vo vozidle. Vďaka veľkým ergonomickým tlačidlám sa môžete ľahko regulovať stupne teploty, rozdelenie vzduchu a otáčky ventilátora aj počas jazdy.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen