Menu
Zatvoriť menu

Opravy čelného skla

A sklo je opäť ako nové

A sklo je opäť ako nové

Opravy čelného skla

A sklo je opäť ako nové

Originál pre bezpečnosť a funkčnosť vozidla.

Opravy čelného skla.

Takmer neviditeľné, tak samozrejmé a napriek tomu nenahraditeľné. Predné sklo je jednou z najdôležitejších častí vozidla. Pre bezpečnosť a funkčnosť vozidla je najlepší Originál.

V ideálnom prípade čelné sklo vôbec nevnímate - ak je to tak, všetko je v poriadku. Ak je však potrebná výmena kvôli opotrebeniu či poškodeniu odlietajúcim kamienkom, odporúčame - tak ako vždy - aby ste si vybrali Originálny diel Volkswagen® a dali vozidlo opraviť v autorizovanom servise Volkswagen. Neoriginálne náhradné diely nezodpovedajú kvalite, rozmerovej presnosti a funkčnosti originálnych dielov. Len originálne diely sú dokonale prispôsobené vášmu vozidlu.

Zmeny v geometrii a / alebo hrúbke skla môžu viesť k malým odchýlkam, čo ovplyvňuje presnosť osadenia a tým aj funkčnosť čelného skla. Dôsledkom môže byť zvýšený hluk jazdy a vetra, ako aj nefunkčnosť asistenčných systémov vodiča či funkcie vyhrievania čelného skla.

A mimochodom: väčšina škôd na čelnom skle môže byť rýchlo a ekonomicky opravená použitím metódy takmer neviditeľnej živicovej výplne Volkswagen Clever Repair®. A ak vaše havarijné poistenie kryje aj poškodenie čelného skla, oprava sa zvyčajne uskutočňuje bezplatne.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen