Menu
Zatvoriť menu

Clever Repair®

Oprava drobných poškodení za rozumnú cenu

Oprava drobných poškodení za rozumnú cenu

Clever Repair®

Oprava drobných poškodení za rozumnú cenu

Rozumne opravené, rozumne ušetrené

Preliačiny, škrabance, škody spôsobené ľadovcom alebo odlietajúcimi kamienkami? Malé chybičky krásy vzniknú rýchlo a znižujú hodnotu vášho vozidla Volkswagen. Nechávať ale kvôli tomu opraviť celé auto? Ponúkame vám rozumnú alternatívu: Volkswagen Clever Repair® pre všetky malé poškodenia v aute a na aute. Naše moderné alternatívne metódy opráv sú omnoho výhodnejšie než kompletná oprava, a vďaka tomu vyzerá vaše vozidlo tak, akoby sa takmer nič nestalo. 

Volkswagen Clever Repair® zahŕňa opravy na najnovšej technologickej úrovni zachovávajúc hodnotu vozidla. Naši vyškolení špecialisti používajú najmodernejšie metódy, nástroje a laky podľa štandardov výrobcu. Pre vašu bezpečnosť a optimálny výsledok, ktorý možno vidieť už na prvý pohľad.

Oprava laku

Drobné poškodenia laku ako škrabance a odlúpnutia odstránime vďaka novovyvinutým opravám laku aj bez demontáže a zalakovania celých dielov. Inovatívny lakovací systém garantuje maximálnu zhodu farieb podľa originálneho farebného kódu, ako aj rovnomerný prechod k originálnemu laku.


Vyrovnanie preliačin

Preliačiny sa dajú vyrovnať rýchlo a cenovo výhodne. Pritom zostáva zachovaný na vašom vozidle nielen originálny lak, ale zároveň aj vaša záruka proti prehrdzaveniu karosérie - a to v plnom rozsahu. Ideálne pre škody spôsobené ľadovcom či malé poškodenia pri parkovaní. To všetko za predpokladu, že nie je poškodený lak.


Oprava skla

Malé poškodenia spôsobené odlietajúcimi kamienkami sa dajú v mnohých prípadoch opraviť bez potreby výmeny celého skla, pre vodičov s havarijným poistením dokonca zdarma. Pri oprave sa do poškodeného miesta vtlačí tekutá výplňová živica, ktorá vyplní aj mikroskopicky jemné trhliny a na záver pod UV svetlom vytvrdne na tvrdosť skla.

 

Oprava čalúnenia

Malé vypálené diery na sedadlách, strope alebo na koberčekoch opravíme s veľmi dobrými vizuálnymi výsledkami. V priestore interiéru sa uskutočňuje renovácia pri použití všetkých bežných vzorov farieb a tkanín s takmer neviditeľným výsledkom. Nákladná výmena celých poťahov tak nie je potrebná.


Oprava kože

Diery, vypálené miesta, trhliny, rezy, odreniny alebo škrabance: v závislosti od veľkosti poškodenia sa uskutoční len lokálna oprava, pričom sa príslušné miesto pekne zjednotí v jeden kompaktný celok. Táto rýchla a efektívna metóda opráv sa odporúča aj pri silnejších znečisteniach.

Oprava vonkajších plastov

Škrabance a odreniny na lakovaných plastových dieloch (nárazníky, kryt vonkajšieho zrkadla atď.) opravujeme rýchlo a cenovo výhodne, bez demontáže a s viditeľným úspechom.


Oprava vnútorných plastov

Obloženia vnútorného priestoru, palubnej dosky a konzoly sa dajú v mnohých prípadoch opraviť bez toho, že by sa museli vymeniť celé. Odreniny, trhliny, dierky atď. sa ošetria pomocou špeciálnej tmeliacej techniky tak, aby sa obnovila pôvodná štruktúra a farba povrchovej plochy.


Poškodenia laku odlietajúcimi kamienkami

Poškodenia na kapote motora a iných lakovaných plochách spôsobené odlietajúcimi kamienkami odstránime rýchlo, cenovo výhodne a bez demontáže príslušných dielov.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen