Menü schließen

Integrita

Impressum

Integrita sa týka každého

Čo pre nás vlastne znamená integrita?

INTEGRITA znamená, robiť správnu vec z vlastného a osobného presvedčenia - v rámci zodpovednosti za náš podnik, našich obchodných partnerov a ako člen spoločnosti. K tomu patria tiež vytrvalosť, dodržiavanie správnych zásad a princípov a to v každej situácií. Dokonca aj vtedy, keď sme pod tlakom alebo v pokušení robiť niečo, čo nie je správne.

INTEGRITA jednotlivca nás posilňuje pri vnímaní kritických situácií a problémových momentov, kedy pri vlastnom konaní a myslení cítime neistotu a niektoré prípady v nás vyvolávajú pochybnosti.

INTEGRITA je téma pre všetkých. Pre všetky úrovne spoločnosti. Pre predstavenstvo, pre vedúcich pracovníkov a pre každého zamestnanca ale aj zákazníkov na celom svete. Každý z nás nesie zodpovednosť, aby sa pozrel a neodvrátil zrak, ak nie je konanie, pokyn alebo činnosť správna a následne sa k tomu aj vyjadril. Je neoddeliteľnou súčasťou našej kultúry, dôležité je, aby sme sa s ňou viacej zžili, a vyžaduje si odvahu každého jednotlivca. Úspešnosť a prežitie spoločnosti však tiež nepriamo závisí od toho, či jej zamestnanci nasledujú svoje vlastné presvedčenie o "správnom" a "nesprávnom" a podľa toho konajú. 

INTEGRITA pomáha zabezpečiť budúcnosť spoločnosti a vedie k tomu, že hodnoty spoločnosti skutočne žijú.

Čo pre nás vlastne znamená Compliance?

COMPLIANCE
Pod Compliance rozumieme dodržanie všetkých zákonných a interných pravidiel. Compliance tvorí právne  rámce, v ktorých sa môžeme pohybovať a mala by nás chrániť pred pokutami. Compliance smeruje k tomu, aby sa už na začiatku zabránilo priestupkom.

INTEGRITA a COMPLIANCE 
Sú základné súčasti našej podnikovej kultúry. Compliance, kultúra, integrita - sa stávajú základom implementácie našej stratégie a teda základom nášho firemného úspechu.

Ďalšie informácie nájdete na:
https://www.porsche-holding.com/en/company/compliance-integrity/principles
https://www.porsche-holding-karriere.com/enabout-us/compliance-integrity

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team