Menü schließen

Copyright/Autorské práva

Impressum

Copyright/Autorské práva

Vyobrazené modely vozidiel prezentujú výbavu pre Slovenskú republiku. Tieto obsahujú napr. aj špeciálnu výbavu, ktorá nepatrí do sériovej dodávky a je ju možné získať iba za príplatok. V rôznych krajinách nie sú k dispozícii všetky modely z dôvodu špecifických ustanovení daných krajín. Informujte sa prosím u Vášho Volkswagen partnera o dodávaných modeloch a presnom rozsahu výbavy. Zmeny v konštrukcii, výbave a rozsahu dodávky, ako aj odchýlky vo farebných tónoch, ostávajú vyhradené. Všetky uvedené ceny sú nezáväzné, odporúčané ceny vrátane DPH. Akékoľvek zmeny vo výbavách, cenách, technických údajoch a špecifikáciách sú vyhradené a možné bez predchádzajúceho upozornenia.

Všetky texty, obrázky, audio súbory a ďalšie tu uverejnené informácie, s výnimkou označených článkov, podliehajú autorským právam spoločnosti Volkswagen AG, Nemecko a/alebo Porsche Slovakia. Reprodukcia, preklad alebo opätovné použitie celku, alebo jeho častí nie je povolené bez písomného povolenia spoločnosti Volkswagen AG, Nemecko a/alebo Porsche Slovakia. Použitie obrázkov je povolené iba na osobné účely.

Použitie obrázkov je povolené iba na osobné účely. VOLKSWAGEN AG je vlastníkom veľkého množstva registrovaných značiek. Chránené sú predovšetkým značky Volkswagen, VW, VW AG, Volkswagen Service, Drivers wanted, Lupo, Passat, Beetle, New Beetle, Bora, Golf, Polo, Sharan, Jetta, Variant, Caravelle, TDI, SDI, PDI, GTI, 3L, VR6, W10, W12, W16, W18, Syncro, 4motion.

Skutočnosť, že nejaký znak nie je uvedený v tomto zozname a/alebo v texte nie je označený ako značka (ochranná značka), sa nemôže vykladať tak, že tento znak nie je registrovanou značkou (ochrannou značkou) a/alebo, že by sa tento znak mohol používať bez predošlého písomného súhlasu spoločnosti VOLKSWAGEN AG, resp. Porsche Slovakia.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team