Menü schließen

Amarok

 

Dohodnite si termín predvádzacej jazdy

Nekompromisný v teréne. Temperamentný na asfalte. Nový Amarok spája všetko, čo očakávate od prémiového exkluzívneho viacúčelového vozidla: maskulínny dizajn, robustnú konštrukciu a veľkú dávku výkonu. Jeho silný šesťvalcový naftový motor prepĺňaný turbodúchadlom so zdvihovým objemom 3,0 l dosahuje maximálny výkon 190 kW/258 koní a krútiaci moment 580 Nm. Ešte väčší výkon dosiahne s funkciou "Overboost", ktorá dokáže krátkodobo zvýšiť výkon motora až na 200 kW/272 koní. Zažite výkon tohto prémiového modelu na vlastnej koži.

Pozrite si nový Amarok z rôznych perspektív

Produktový film

Start Video

Nový Amarok. Srdcom vlk

Svalnaté tvary s výrazným výkonom. Tam, kde ostatní dosiahnu svoje limity, pokračuje Amarok so šesťvalcovým naftovým motorom prepĺňaným turbodúchadlom ďalej. Zažite motor V6 v akcii.

Start Video

Jedna myšlienka. Jedno letisko, Jedno auto. Kaskadérsky kúsok

Courchevel vo francúzskych Alpách. Jedno z najextrémnejších letísk na svete. Pristávacia plocha je dlhá len 537 metrov. Na jej konci to ide strmo dole. Zaži výkon a precíznosť nového modelu Amarok pri vzrušujúcom manévri vo výške 2 000 metrov nad morom.

Vysoká účinnosť

Výkonné ako žiadne iné. S najvyšším krútiacim momentom v jeho triede

Od pondelka do piatka v lese a na poli. Cez víkend na horách a v teréne. Nezáleží na to, kam vás zavedú pracovné povinnosti alebo dovolenkové plány - s motorom v modeli Amarok jazdíte mimoriadne efektívne. Každá jazda sa vďaka tomu zmení na potešenie:

  • 190 kW/258 k silný 6-valcový  motor turbodiesel
  • 3,0 l zdvihový objem
  • Krútiaci moment až 580 Nm
  • krátkodobý výkon až 22 kW/30 k vďaka funkcii "overboost"
  • 8-stupňová automatická prevodovka
  • BlueMotion Technology

Viac informácií

Výrazný dizajn exteriéru

Dynamický

Výnimočný vzhľad: Prémiový model Aventura prezentujú výrazné prvky ako dizajnový rám "Sportsbar" a nerezové bočné ochranné tyče vrátane integrovaného LED osvetlenia. Svalnatý charakter dizajnu zintenzívňujú ostrejšie hrany, stmavené zadné svetlá a jediné 20-palcové disky z ľahkých zliatin v triede.

Moderný dizajn interiéru

Tvrdá škrupina. Komfortné jadro

Aj keď je terén komplikovaný: Amarok to zvládne s ľahkosťou a veľkou dávkou komfortu. Jasne usporiadaná palubná doska, početné odkladacie schránky, najväčší priestor pre nohy vo svojej triede a nastaviteľné predné sedadlá ergoComfort prinášajú pohodlie pre vaše dobrodružstvá v teréne.

Multimediálny infotainment

Na všetkých kanáloch aktuálny

Sú vaše pracovné dni dlhé a jazdy v terénne ešte dlhšie? V modeli Amarok sa aj tak dozviete všetko, čo sa deje doma a vo svete: vďaka modernému rádiu a navigačnému systému, ale aj mobilným online službám "Car-Net".

Najširšia ložná plocha v jeho triede

Zvládne poriadny náklad

Žiadny iný pick-up neponúka taký priestor medzi podbehmi kolies: 1 222 mm široká ložná plocha umožňuje dokonca prepravu europaliet uložených na šírku. Svojimi rozmermi vás nadchne aj ložná plocha s veľkosťou 2,52 m2, výškou bočnej steny 508 mm a nízkou výškou nakladacej hrany 780 mm.

Premyslený do najmenších detailov

Nekompromisný v teréne. Temperamentný na asfalte. Amarok spája všetko, čo očakávate od exkluzívneho všestranného vozidla prémiovej triedy: maskulínny dizajn, robustnú konštrukciu a veľký výkon. Jeho výkonný šesťvalcový naftový motor prepĺňaný turbodúchadlom so zdvihovým objemom 3,0 l dosahuje výkon 190 kW/258 k a krútiaci moment 580 Nm pri maximálnej záťaži dostatočnými rezervami výkonu.

Funkcie

Potešenie z jazdy

Späť na prehľad

Potešenie z jazdy

Asfalt, nespevnená cesta, kamene. V novom modeli Amarok zažijete exkluzívny komfort jazdy na najvyššej úrovni takmer na každom povrchu.

Exteriér

Späť na prehľad

Exteriér

Výrazné detaily, ale aj ostré a maskulínne línie prezentujú jednoznačný charakter.

Interiér

Späť na prehľad

Interiér

Interiér v modeli Amarok nadchne dostatočným priestorom, ešte väčším komfortom a početnými úložnými možnosťami.

Funkcie

Späť na prehľad

Funkcie

Vďaka inovatívnemu infotainment systému a doplnkom, ako je voliteľný multifunkčný volant s radiacimi pádlami, máte všetko dokonale pod kontrolou.

Asistenčné systémy

Späť na prehľad

Asistenčné systémy

So sériovou multikolíznou brzdou a mnohými modernými asistenčnými systémami jazdíte bezpečne.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team