Menu
Zatvoriť menu

Amarok

 

Dohodnite si termín predvádzacej jazdy

Nekompromisný v teréne. Temperamentný na asfalte. Nový Amarok spája všetko, čo očakávate od prémiového exkluzívneho viacúčelového vozidla: maskulínny dizajn, robustnú konštrukciu a veľkú dávku výkonu. Jeho silný šesťvalcový naftový motor prepĺňaný turbodúchadlom so zdvihovým objemom 3,0 l dosahuje maximálny výkon 190 kW/258 koní a krútiaci moment 580 Nm. Ešte väčší výkon dosiahne s funkciou "Overboost", ktorá dokáže krátkodobo zvýšiť výkon motora až na 200 kW/272 koní. Zažite výkon tohto prémiového modelu na vlastnej koži.

Pozrite si nový Amarok z rôznych perspektív

Produktový film

Start Video

Nový Amarok. Srdcom vlk

Svalnaté tvary s výrazným výkonom. Tam, kde ostatní dosiahnu svoje limity, pokračuje Amarok so šesťvalcovým naftovým motorom prepĺňaným turbodúchadlom ďalej. Zažite motor V6 v akcii.

Start Video

Jedna myšlienka. Jedno letisko, Jedno auto. Kaskadérsky kúsok

Courchevel vo francúzskych Alpách. Jedno z najextrémnejších letísk na svete. Pristávacia plocha je dlhá len 537 metrov. Na jej konci to ide strmo dole. Zaži výkon a precíznosť nového modelu Amarok pri vzrušujúcom manévri vo výške 2 000 metrov nad morom.

Vysoká účinnosť

Výkonné ako žiadne iné. S najvyšším krútiacim momentom v jeho triede

Od pondelka do piatka v lese a na poli. Cez víkend na horách a v teréne. Nezáleží na to, kam vás zavedú pracovné povinnosti alebo dovolenkové plány - s motorom v modeli Amarok jazdíte mimoriadne efektívne. Každá jazda sa vďaka tomu zmení na potešenie:

  • 190 kW/258 k silný 6-valcový  motor turbodiesel
  • 3,0 l zdvihový objem
  • Krútiaci moment až 580 Nm
  • krátkodobý výkon až 22 kW/30 k vďaka funkcii "overboost"
  • 8-stupňová automatická prevodovka
  • BlueMotion Technology

Viac informácií

Výrazný dizajn exteriéru

Dynamický

Výnimočný vzhľad: Prémiový model Aventura prezentujú výrazné prvky ako dizajnový rám "Sportsbar" a nerezové bočné ochranné tyče vrátane integrovaného LED osvetlenia. Svalnatý charakter dizajnu zintenzívňujú ostrejšie hrany, stmavené zadné svetlá a jediné 20-palcové disky z ľahkých zliatin v triede.

Moderný dizajn interiéru

Tvrdá škrupina. Komfortné jadro

Aj keď je terén komplikovaný: Amarok to zvládne s ľahkosťou a veľkou dávkou komfortu. Jasne usporiadaná palubná doska, početné odkladacie schránky, najväčší priestor pre nohy vo svojej triede a nastaviteľné predné sedadlá ergoComfort prinášajú pohodlie pre vaše dobrodružstvá v teréne.

Multimediálny infotainment

Na všetkých kanáloch aktuálny

Sú vaše pracovné dni dlhé a jazdy v terénne ešte dlhšie? V modeli Amarok sa aj tak dozviete všetko, čo sa deje doma a vo svete: vďaka modernému rádiu a navigačnému systému, ale aj mobilným online službám "Car-Net".

Najširšia ložná plocha v jeho triede

Zvládne poriadny náklad

Žiadny iný pick-up neponúka taký priestor medzi podbehmi kolies: 1 222 mm široká ložná plocha umožňuje dokonca prepravu europaliet uložených na šírku. Svojimi rozmermi vás nadchne aj ložná plocha s veľkosťou 2,52 m2, výškou bočnej steny 508 mm a nízkou výškou nakladacej hrany 780 mm.

Premyslený do najmenších detailov

Nekompromisný v teréne. Temperamentný na asfalte. Amarok spája všetko, čo očakávate od exkluzívneho všestranného vozidla prémiovej triedy: maskulínny dizajn, robustnú konštrukciu a veľký výkon. Jeho výkonný šesťvalcový naftový motor prepĺňaný turbodúchadlom so zdvihovým objemom 3,0 l dosahuje výkon 190 kW/258 k a krútiaci moment 580 Nm pri maximálnej záťaži dostatočnými rezervami výkonu.

Funkcie

Potešenie z jazdy

Späť na prehľad

Potešenie z jazdy

Asfalt, nespevnená cesta, kamene. V novom modeli Amarok zažijete exkluzívny komfort jazdy na najvyššej úrovni takmer na každom povrchu.

Exteriér

Späť na prehľad

Exteriér

Výrazné detaily, ale aj ostré a maskulínne línie prezentujú jednoznačný charakter.

Interiér

Späť na prehľad

Interiér

Interiér v modeli Amarok nadchne dostatočným priestorom, ešte väčším komfortom a početnými úložnými možnosťami.

Funkcie

Späť na prehľad

Funkcie

Vďaka inovatívnemu infotainment systému a doplnkom, ako je voliteľný multifunkčný volant s radiacimi pádlami, máte všetko dokonale pod kontrolou.

Asistenčné systémy

Späť na prehľad

Asistenčné systémy

So sériovou multikolíznou brzdou a mnohými modernými asistenčnými systémami jazdíte bezpečne.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen