Nový Amarok. 190kW pre prácu aj zábavu.

Dohodnite si termín predvádzacej jazdy. Nekompromisný v teréne. Temperamentný na asfalte. Nový Amarok spája všetko, čo očakávate od prémiového exkluzívneho viacúčelového vozidla: maskulínny dizajn, robustnú konštrukciu a veľkú dávku výkonu. Jeho silný šesťvalcový naftový motor prepĺňaný turbodúchadlom so zdvihovým objemom 3,0 l dosahuje maximálny výkon 190 kW/258 koní a krútiaci moment 580 Nm. Ešte väčší výkon dosiahne s funkciou "Overboost", ktorá dokáže krátkodobo zvýšiť výkon motora až na 200 kW/272 koní. Zažite výkon tohto prémiového modelu na vlastnej koži.

Galéria

Pozrite si nový Amarok z rôznych perspektív.

Pozrite si nový Amarok z rôznych perspektív.

Produktový film

Nový Amarok. Srdcom vlk.

Svalnaté tvary s výrazným výkonom. Tam, kde ostatní dosiahnu svoje limity, pokračuje Amarok so šesťvalcovým naftovým motorom prepĺňaným turbodúchadlom ďalej. Zažite motor V6 v akcii.

Jedna myšlienka. Jedno letisko, Jedno auto. Kaskadérsky kúsok.

Courchevel vo francúzskych Alpách. Jedno z najextrémnejších letísk na svete. Pristávacia plocha je dlhá len 537 metrov. Na jej konci to ide strmo dole. Zaži výkon a precíznosť nového modelu Amarok pri vzrušujúcom manévri vo výške 2 000 metrov nad morom.

Špecifické vlastnosti

Technológie
Off Road
Ložná plocha
Exteriér
Komfort
Rádionavigačné systémy
Bezpečnostné a asistenčné systémy

Výkonné ako žiadne iné.

Kombináciu 8-stupňovej automatickej prevodovky a stáleho pohonu všetkých kolies 4MOTION ponúka len nový Amarok. Pohon 4x4 so samosvorným diferenciálom typu Torsen je v segmente vozidiel pick-up raritou a poskytuje vyvážené rozdelenie hnacej sily 40:60 pre všetky jazdy na ceste a v teréne.

Vyrobený pre maximálne potešenie z jazdy.

Asfalt, nespevnená cesta, kamene. V novom modeli Amarok zažijete exkluzívny komfort jazdy na najvyššej úrovni takmer na každom povrchu. Pretože kombinuje vyššiu svetlú výšku a perfektnú stabilitu karosérie s osvedčeným pohonom všetkých kolies 4MOTION. Výsledok: Výborná trakcia v takmer každej situácií a aj pri vysokom zaťažení vlečného vozidla a vysokej úžitkovej hmotnosti.

Najširšia ložná plocha v jeho triede.

Žiadny iný pick-up neponúka taký priestor medzi podbehmi kolies: 1 222 mm široká ložná plocha umožňuje dokonca prepravu europaliet uložených na šírku. Svojimi rozmermi vás nadchne aj ložná plocha s veľkosťou 2,52 m2, výškou bočnej steny 508 mm a nízkou výškou nakladacej hrany 780 mm.

Dynamický.

Výnimočný vzhľad: Prémiový model Aventura prezentujú výrazné prvky ako dizajnový rám "Sportsbar" a nerezové bočné ochranné tyče vrátane integrovaného LED osvetlenia. Svalnatý charakter dizajnu zintenzívňujú ostrejšie hrany, stmavené zadné svetlá a jediné 20-palcové disky z ľahkých zliatin v triede.

Najväčší vnútorný priestor v jeho triede.

Vnútorný priestor v novom modeli Amarok vás presvedčí veľkým priestorom a rozmanitými odkladacími priehradkami, napríklad veľký odkladací box v palubnej doske, priestranné odkladacie priehradky pod prednými sedadlami a štyri držiaky na nápoje. Mnoho ďalších systémov a funkcií zabezpečuje komfortnú jazdu a bezpečný príchod do cieľa.

Nová kabína vodiča: pohodlná a moderná. Priestor pre všetko, čo potrebujete mať pri sebe. Nová kabína vodiča je plná špeciálnych funkcií, napríklad moderným systémom infotainment s online mobilnými službami.

Intenzívne potešenie z jazdy. Bezpečne.

Bezpečnosť na vysokej úrovni a na takmer každom povrchu. Nový Amarok je vybavený multikolíznou brzdou ako jediný vo svojej triede a od motora s výkonom 150 kW/204 k disponuje 17-palcovými kotúčovými brzdami vpredu a 16-palcovými kotúčovými brzdami vzadu. Okrem toho sa stabilizácia prívesu postará o bezpečnú jazdu s prívesom.

Ďalšie kroky