Menu
Zatvoriť menu

Nový Caddy Cargo

Nový Caddy Cargo

Cena od (vrátane DPH)
25.884,-
Cena od (bez DPH)
21.570,-
Výkon motora (kW)
75 - 90
kW
Výkon motora (k)
102 - 122
k
Spotreba
4,8 - 7,5
l/100km
Emisie CO₂
127 - 170
g/km
Hmotnosť brzdeného prívesu
(pri 12% stúpaní)
1.500
kg
Užitočné zaťaženie do
716
kg

Caddy Cargo. Pripravený na všetko, čo príde

Kuriérska služba, remeselníci, doručovacie služby alebo stavbári: vo vašej práci musíte vždy sledovať trendy. Nový Caddy Cargo je verný tomuto tvrdeniu. Caddy Cargo s novým, vzrušujúcim dizajnom, najmodernejšími asistenčnými systémami, inovatívnym infotainment systémom a ergonomickým pracoviskom vodiča je spoľahlivý, flexibilný a progresívny. Ideálny partner, pokiaľ ide o pohodlné a profesionálne zvládnutie každodennej práce.

Varianty výbavy

Nakonfigurujte si vaše Caddy Cargo

Svoje vysnívané vozidlo si môžete prispôsobiť podľa svojich potrieb – pri výbavách pre Volkswagen Caddy Cargo si každý nájde tú svoju. V niekoľkých krokoch si môžete zostaviť svoje vlastné vozidlo Caddy: od prevodovky a motor až po farbu, výbavu interiéru a doplnky, ktoré vám uľahčia a spríjemnia život na cestách.

Cargo
Od 25.884,- s DPH
Od 21.570,- bez DPH
Maxi Cargo
Od 28.152,- s DPH
Od 23.460,- bez DPH
Cargo
Od 25.884,- s DPH
Od 21.570,- bez DPH
Maxi Cargo
Od 28.152,- s DPH
Od 23.460,- bez DPH

Cargo

75 - 90 kW
(102 - 122 k)
Manuálna prevodovka / Automatická prevodovka
Benzín / Nafta
Spotreba: 4,8 - 7,5 l/100km
Emisie CO₂: 127 - 170 g/km

Cargo Maxi

75 - 90 kW
(102 - 122 k)
Manuálna prevodovka / Automatická prevodovka
Benzín / Nafta
Spotreba: 4,9 - 7,5 l/100km
Emisie CO₂: 129 - 170 g/km

Sebavedomé Caddy Cargo

Digitálne, flexibilné, robustné

Šikovné každodenné riešenia

Inteligentné a vytvorené pre veľkú záťaž

Caddy Cargo toho dokáže viac, než sa na prvý pohľad zdá: bez problémov prepraví až 713 kg4, z toho až 100 kg dokonca na streche. Mimoriadne široké posuvné dvere Maxi a inovatívny systém bezkľúčového štartovania a zamykania "Keyless Advanced" zabezpečujú mimoriadne pohodlné nastupovanie. Najmodernejšie riešenia nájdete aj v interiéri: voliteľný Innovision Cockpit kombinuje navigačný systém a digitálny prístrojový panel do úplne nového systému infotainment. K dispozícii sú navigačné systémy "Discover Media" a "Discover Pro". Okrem farebného dotykového displeja s uhlopriečkou 25,4 cm (10 palcov), rôznych možností máp a ich bezplatných aktualizácií poskytuje Variant "Pro", komfortné pripojenie mobilného telefónu a bezdrôtovú aplikáciu App Connect. Caddy Cargo okrem toho ponúka aj prístup k mnohým ďalším mobilným online službám od Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Optimalizované pracovisko vodiča

Hmatateľný komfort

Ušetrite si dlhé hľadanie v hektickom pracovnom dni: vďaka premyslenému systému úložných priehradiek budete mať všetko dôležité vždy na dosah. Nové ergoComfort sedadlá a lakťové opierky pre vodiča a spolujazdca zmenia aj dlhé cesty na príjemnú záležitosť. Sklápacie sedadlo spolujazdca je vybavené aj novým zadným panelom, ktorý slúži ako praktická plocha na písanie a je pohodlne prístupný zo sedadla vodiča. LED svetlomety s novým osvetlením do zlého počasia a zásuvka 230 V spríjemňujú jazdu a každodenný pracovný život v Caddy Cargo.

Riešenia nákladného priestoru

Bezkonkurenčne flexibilný

Nákladný priestor modelu Caddy Cargo je pripravený takmer na všetko. V porovnaní s Caddy dodávkou (predchádzajúci model) sú nové oplechované zadné krídlové dvere mimoriadne odolné. Elektrické servodovieranie zadných dverí, posuvných dverí alebo extra širokých maxi posuvných dverí, ako aj optimalizované LED osvetlenie nákladného priestoru umožňujú mimoriadne pohodlné nakladanie kedykoľvek počas dňa. Robustné podlahové krytiny si môžete vybrať podľa svojich individuálnych potrieb a používať ich rôznymi spôsobmi. Bezpečnosť poskytujú nielen flexibilné poistky nákladového priestoru, ale aj samostatný zámok nákladového priestoru. Zabezpečuje, aby dvere kabíny zostali zamknuté, kým sa vy sústredíte na nakladanie. A to, čo sa nezmestí do veľkého, flexibilného nákladného priestoru, ide rovno na strechu: tam môžete transportovať až 100 kg ďalšieho materiálu.

Inovatívne asistenčné systémy

Predvídateľne spoľahlivé

Vďaka ním je každá jazda uvoľnenejšia: Moderné asistenčné systémy, ako je "Travel Assist" s "Emergency Assist"5 6, vám v režime Stop and Go pomôžu napríklad pri opätovnom rozjazde po krátkom zastavení alebo pri udržiavaní jazdného pruhu a odstupu od vozidla pred vami. "Side Assist"5 vás podporuje pri zmene jazdného pruhu. Jazdíte často s prívesom? Aj v tomto prípade sa nové asistenčné systémy postarajú o príjemnejší pracovný deň. "Trailer Assist"1 5 vám pomôže s manévrovaním alebo cúvaním - parkovanie sa tak stane jedným z vašich najjednoduchších úkonov.

Viac o inovatívnych asistenčných systémoch

Motory

Citeľne výkonné

Nech už vás poháňajú akékoľvek ciele, výkonné motory Caddy Cargo vás k nim spoľahlivo dovezú. Všetky motory už spĺňajú emisné normy Euro 6. Všetky sú vybavené filtrami pevných častíc a sú úspornejšie ako ich predchodcovia. Štyri spaľovacie motory v modeli Caddy Cargo patria k najúčinnejším a najúspornejším motorom TSI a TDI, aké kedy boli namontované do vozidla tejto triedy. S motormi TDI jazdíte aj s výrazne nižšími hodnotami NOX.

Premyslené do posledného detailu

Funkcie

Pohon

Späť na prehľad

Pohon

Hovorí sa: najprv práca, potom zábava. S účinnými a úspornými pohonmi v Caddy Cargo je možné oboje súčasne. Pohon všetkých kolies 4MOTION2 a dvojspojková prevodovka DSG2 vás dostanú do cieľa aj vtedy, keď je situácia trochu náročnejšia.

Exteriér

Späť na prehľad

Exteriér

Caddy Cargo má veľa predností. Odráža sa to aj na jeho sebavedomom vzhľade. Nový, dynamickejší dizajn a osvedčená funkčnosť robia z Caddy Cargo kolegu, ktorého je radosť prezentovať.

Interiér

Späť na prehľad

Interiér

K menej háklivým momentom dňa sa dostanete jednoducho. Vďaka robustným materiálom a inovatívnej technológii zvládne Caddy Cargo takmer všetko.

Funkcie

Späť na prehľad

Funkcie

Držte krok s vývojom v dlhodobom horizonte. Caddy Cargo je na želanie plne digitálny - s modernými technológiami, ako je Innovision Cockpit.

Asistenčné systémy

Späť na prehľad

Asistenčné systémy

Caddy Cargo je vybavený mnohými asistenčnými systémami, ktoré dokážu preventívne zasiahnuť v kritických situáciách. Každá cesta sa tak skončí rovnako uvoľnene, ako sa začala.

Vynikajúci výkon

Caddy Cargo získal ocenenie ETM 2021

Je to viac ako len konštatovanie: Caddy získal už po 22. raz v rade vysoko prestížne ocenenie v oblasti úžitkových vozidiel ETM Award. Čitateľmi najmenej troch odborných časopisov bol v kategórii "Dodávka" Caddy opäť zvolený za "Najlepšiu dodávku". Hlasovania sa zúčastnili časopisy "trans aktuell", "FERNFAHRER" a "lastauto omnibus". Celý tím Volkswagen Úžitkové vozidlá je za to úspech vďačný a samozrejme sa bude snažiť, aby vás presvedčili aj v budúcom roku. Ocenenie ETM Verlag sa udeľuje od roku 1997 a od roku 2000 je náš Caddy jediným najlepším vozidlom.

Zdroj: »lastauto omnibus«, vydanie 7-8/2021; »FERNFAHRER«, vydanie 9/2021; »trans aktuell«, vydanie 12/2021

Logistra Innovation 2020

Caddy a Caddy Cargo, ktoré sú na trhu úplne nové, už zaznamenali skvelé víťazstvo: V hlasovaní čitateľov odborného časopisu LOGISTRA presvedčila najnovšia generácia modelu Caddy vzrušujúcim, ostrejším dizajnom, modernými asistenčnými systémami a trendovým systémom infotainment (Innovision Cockpit) vrátane mobilných online služieb. Početné inovácie sú ocenené: Magazín pre úžitkové vozidlá a skladovú logistiku vyznamenal ocenením "Najlepší postup: Inovácie 2020 - Vozidlá a vozový park" modely Caddy a Caddy Cargo za ich vysokú variabilitu a najlepšiu všestrannosť. Gratulujeme!

Zdroj: »LOGISTRA«, vydanie 09-10/20

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen