Rádio "Audio"

Voliteľné rádio "Audio" zahŕňa monochromatický TFT displej, dva reproduktory, slot na SD kartu, AUX-IN a USB port a rozhranie Bluetooth pre pripojenie mobilných telefónov.

Rádio "Colour"

Voliteľné rádio "Colour" zahŕňa 12,7 cm (5-palca) farebný dotykový TFT displej, CD menič kompatibilný s MP3 a WMA, štyri reproduktory, slot pre SD kartu, rozhranie AUX-IN a USB, rozhranie Bluetooth pre pripojenie mobilných telefónov a dvojitý tuner s fázovou diverzitou pre optimálny príjem rádiových vĺn.

Voliteľná výbava za príplatok.

Rádio "Media"

Voliteľný systém zahŕňa 16,5 cm (6,33-palca) farebný TFT dotykový displej so senzorom priblíženia, CD menič kompatibilný s MP3 a WMA, štyri reproduktory, slot pre SD kartu, rozhranie AUX-IN, USB port v priehradke pred spolujazdcom, rozhranie Bluetooth pre mobilné telefóny a dvojitý tuner s fázovou diverzitou pre optimálny príjem rádiových vĺn.

Voliteľná výbava za príplatok.

Navigačný systém "Discover Media"

Voliteľný navigačný systém "Discover Media" je dodatočne k funkciám rádia "Media" vybavený ďalším slotom na SD kartu s dátami máp pre navigáciu. Aktualizácie nainštalovaných máp pre Európu sú zadarmo dostupné od Volkswagen MapCare na webovej stránke Volkswagen.

Voliteľná výbava za príplatok.

Zavrieť