Systém úložných priestorov

Transporter bol navrhnutý s prvoradým cieľom, aby vás presvedčil svojimi praktickými prvkami pre každodenné použitie. Nová kabína vodiča poskytuje množstvo úložných možností pre uľahčenie dokonalého naplánovania dlhého pracovného dňa. Inteligentné rozmiestnenie rôznych úložných priestorov, priehradiek a držiakov tvorí z interiéru perfektné pracovisko. Dôležité veci bezpečne uzamknete v odkladacej priehradke pred spolujazdcom, dokumenty úhľadne uložíte v stredovej poličke veľkosti A4, okuliare sú ľahko dostupné v strešnej priehradke, skladací meter nájde svojej miesto v špeciálnej priehradke a nápoje sú zabezpečené v držiakoch fliaš a nápojov.

Odkladacia priehradka v sedadle

Pod sedacou plochou dvojsedadla sa nachádza ďalšia odkladacia priehradka, ktorá sa otvára vyklopením sedadla. Uložíte do nej napríklad nástroje a menšie náradie.

Dvojsedadlo spolujazdca s odkladacou poličkou

Namiesto samostatného sedadla si môžete objednať dvojsedadlo pre spolujazdcov. Ako voliteľnú výbavu si môžete objednať dvojsedadlo výklopnou opierkou, v ktorej sú integrované držiaky na nápoje a držiak na pero.

Voliteľná výbava za príplatok.

Zavrieť