Transporter Valník

Optimálne pripravený na každú prácu. Transporter Valník posúva výkon do nových dimenzií: viac ťažkej techniky, viac vybavenia, viac nákladu, viac pracovníkov. Modulárny koncept znamená, že nákladná plocha, vybavenie a kapacita pre prepravu osôb môže byť vybrané tak, aby dokonale vyhovovali vaším požiadavkám. Podvozky sú dostupné so zosilneným pružením a tlmením pre nespevnené cesty, ktoré sa dodáva na želanie.

Galéria

Pozrite si Transporter Valník z rôznych perspektív.

Pozrite si Transporter Valník z rôznych perspektív.

Produktový film

Transporter v akcii.

Zažite prednosti modelu Transporter.

Perfektne premyslená. Komfortná výbava, ako sú moderné systémy kúrenia a klimatizácie, ale aj exkluzívne systémy infotainment, sa postará o to, aby ste si v modeli Transporter Valník užili každú jazdu.

Car-Net
Rádio a navigačné systémy
Kúrenie a klimatizácia
Elektrická bedrová opierka
Mobilné pripojenie

Zabezpečí vám najaktuálnejšie informácie.

Pripojte k vášmu vozidlu Transporter Valník smartfón s internetom a získate prístup k aktuálnym dopravným správam a mnohým ďalším užitočným informáciám.

Infotainment, ktorý vás nadchne

Príďte do cieľa s dobrou náladou.

Transporter Valník vás nadchne aj v oblasti infotainment: Vybavený najmodernejším rádiom a navigačnými systémami vám zabezpečí perfektnú zábavu a orientáciu na ceste.

Okamžite sa budete cítiť príjemne

Užite si príjemnú pracovnú klímu.

Moderné klimatizácie regulujú teplotu v interiéri vozidla veľmi jednoducho a aj počas horúcich dní zabezpečia vo vozidle príjemne chladivú klímu. Prídavné kúrenie zabezpečí vo vozidle príjemnú klímu aj počas chladných dní. A vďaka vyhrievaniu čelného skla budete mať na cestu dobrý výhľad v každom počasí.

Komfortná

Doprajte si pohodlie.

Výškovo nastaviteľné, ergonomické sedadlo vodiča vám vďaka na želanie dodávanej elektricky nastaviteľnej bedrovej opierke ponúka komfort na najvyššej úrovni.

Voliteľná výbava za príplatok.

Vysoká úroveň bezpečnosti pri každej jazde. Inovatívne asistenčné a bezpečnostné systémy vás podporia v kritických situáciách a pomáhajú vám v tom, aby ste sa nebezpečenstvu vyhli. Tešte sa na skutočný všestranný talent.

Bezpečnostné systémy
Asistenčné systémy
Svetlá
Bezpečnosť v sériovej výbave

Táto inteligentná technika vás nadchne.

S bezpečnostnými systémami v modeli Transporter Valník ste pripravený takmer na všetko: V prípade potreby systémy zasiahnu a môžu minimalizovať nebezpečenstvo na ceste.

Predvídavá

Podpora v kritických situáciách.

Vďaka inteligentným asistenčným systémom jazdíte s modelom Transporter Valník ešte komfortnejšie, pretože vás upozornia na únavu a udržiavajú nastavenú rýchlosť.

Výhody dobrej viditeľnosti

Užite si vždy optimálne osvetlenú cestu.

V ponuke sú pre vás LED svetlomety, ktoré vám cestu osvetlia aj v zlých poveternostných podmienkach.

Výkonný pohon. Najnovšia generácia motorov spĺňa emisnú normu Euro 6 a vďaka početným technickým inováciám vás presvedčí skvelou trakciou a vysokým komfortom.

Motory
Dvojspojková prevodovka DSG
Pohon všetkých kolies 4MOTION
Silné a úsporné

Najnovšie motory s nízkou spotrebou.

Každý motor ponúka neuveriteľne nízku spotrebu paliva bez toho, aby obmedzil vaše potešenie z jazdy.

Pokroková

Užite si vysoký komfort jazdy.

Voliteľná 7-stupňová dvojspojková prevodovka DSG radí rýchlostné stupne automaticky, takmer bez citeľného prerušenia hnacej sily a tým výrazne prispieva k vysokému komfortu jazdy. Voliť môžete medzi režimom normal a sport.

Vybavený do zlých poveternostných podmienok

S ním zvládnete aj kopce a jazdu na snehu.

Voliteľný pohon všetkých kolies 4MOTION sa postará o dobrú trakciu, optimálne jazdné vlastnosti a stabilitu v zákrutách v zlých poveternostných podmienkach, napríklad pri jazde v kopcoch a na snehu. Pohon všetkých kolies 4MOTION sa na želanie dodáva aj v kombinácii s automatickou dvojspojkovou prevodovkou DSG a mechanickou uzávierkou diferenciálu pre zadnú nápravu - jedinečný koncept pohonu v tejto triede vozidiel.

Pripravený na každú prácu. Transportér Valník disponuje modulárnym konceptom, vďaka ktorému sa nakladacia plocha a výbava prispôsobí vašim požiadavkám. Okrem toho poskytne priestor až pre šesť ľudí.

Vnútorný priestor
Úchytné oká
Rozmanité varianty
Svetlomety
Ťažné zariadenie
Digitálny tachograf
Veľkorysý

Využite rôzne praktické úložné priestory v kabíne vodiča.

Systém odkladacích priehradiek vás presvedčí v každodennom nasadení. Rôzne možnosti a riešenia vytvorili z vnútorného priestoru perfektne organizované pracovné miesto. Dodatočný úložný priestor vám zabezpečí ešte viac voľnosti.

Premyslené riešenia

Zabezpečte si váš náklad počas prepravy.

Úchytné oká na zabezpečenie nákladu sú zapustené do plošiny a môžu byť zložené zarovno s povrchom.

Pre každú výzvu

Také flexibilné ako vaše potreby.

Transporter Valník, ktorý sa dodáva ako jedno- a dvojkabína každý s rôznymi nakladacími plochami a rázvormi, sa perfektne hodí pre každú vašu požiadavku.

Intenzívne svetlo

Užite si optimálny výhľad.

Účinné svetlomety dodávané v sériovej výbave sa postarajú o perfektný výhľad na cestu. Transporter Valník môžete vybaviť tiež voliteľnými dvojitými svetlometmi s intenzívnym svetlom a prednými LED svetlometmi.

Vhodné pre veľké zaťaženie

Ťažký náklad prepravíte tak jednoducho.

Vyberte si pevné alebo odnímateľné ťažné zariadenie, ktoré môžete podľa potreby jednoducho a rýchlo odmontovať a namontovať.

Jednoduché odčítanie

Ušetrí vám čas a prácu.

Voliteľný digitálny tachograf registruje údaje o prejdenej vzdialenosti a rýchlosti a automaticky upozorní vodiča na koniec pracovnej doby.

Ďalšie kroky