Menu
Zatvoriť menu

Sme tu stále pre vás

Sme tu stále pre vás

Všetci v súčasnosti prežívame mimoriadnu situáciu. Tým, že budeme držať spolu a rešpektovať nariadenia, máme šancu uspieť a veriť, že situácia sa čím skôr opäť vráti späť do normálu, na aký sme boli zvyknutí. Vo všetkých oblastiach a na všetkých úrovniach pociťujeme spoločné opatrenia zamerané na ochranu zdravia nás všetkých. Platí to aj pre spoločnosť Volkswagen a jej partnerov - na ochranu zdravia našich zamestnancov a samozrejme aj vás, našich zákazníkov.  

Pevne veríme, že spolu to zvládneme. Volkswagen je a zostáva naďalej poskytovateľom komplexnej mobility. To platí aj v tejto náročnej situácii. Spolu s našimi partnermi robíme všetko pre to, aby sme zabezpečili mobilitu všetkých našich zákazníkov a zároveň chránili zdravie nás všetkých. 

 

Ako nás kontaktovať

Naši autorizovaní partneri Volkswagen pracujú v plnom nasadení a ponúkajú aj naďalej svoje servisné služby. Odporúčame vám vopred si telefonicky overiť dostupnosť termínov či otváracie hodiny servisného partnera, prípadne navštíviť priamo jeho domovskú stránku, kde zistíte najaktuálnejšie informácie.

Ďakujeme za pochopenie a prajeme vám - viac ako kedykoľvek predtým - všetko dobré a hlavne zostaňte zdraví.

Váš Volkswagen tím

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen