Menu
Zatvoriť menu

Sme tu pre vás

Sme tu pre vás

počas celej životnosti vášho vozidla.

Bezpečnosť a efektívnosť počas celej životnosti vozidla.

Aby ste sa vy mohli naplno venovať svojmu podnikaniu, my sa postaráme o vaše vozidlo. Zo širokého spektra servisných služieb zostavíme pre vás balík na mieru, vďaka čomu budete neustále mobilní. Presne tak, ako si to želáte. A všetko, na čom sa dohodneme, starostlivo splníme v tej najvyššej kvalite. Oslovte nás - sme tu pre vás.


Garancia mobility v prípade poruchy vozidla na ceste

Túto záruku ste získali už samotnou kúpou vozidla. Ak by vaše úžitkové vozidlo Volkswagen zostalo neplánovane stáť na ceste v dôsledku technickej poruchy, urobíme všetko pre to, aby sme vám pomohli. Postaráme sa o pohodu vodiča a jeho spolujazdca vo vozidle a ich mobilitu.


Bezpečnosť  za výhodné ceny

Keď zveríte svoje úžitkové vozidlo do našich rúk, môžete sa spoľahnúť na to, že naši servisní technici sa oň postarajú tak, ako by to bolo ich vlastné vozidlo. Zhodnotíme náklady, opravíme alebo vymeníme všetko potrebné - podľa toho, čo je pre vás najlepšie. Doprajte vášmu úžitkovému vozidlu preventívne prehliadky. Pri Volkswagen Bezpečnostnej kontrole skontrolujeme vaše vozidlo bod po bode a upozorníme vás na prípadné nedostatky.


Kvalita a bezpečnosť  aj pri dodatočnom vybavení vozidla

Ponúkame vám len to, čo spĺňa vysoký štandard značky Volkswagen Úžitkové vozidlá:
Volkswagen Originálne diely® a Volkswagen Originálne príslušenstvo. Aby vaše Volkswagen Úžitkové vozidlo zostalo aj naďalej vysokohodnotným a spoľahlivým pracovným prostriedkom. 


V prípade potreby poskytnutie náhradného vozidla

Na zabezpečenie mobility vodiča a jeho spolujazdca vám poskytneme náhradné vozidlo z nášho vozového parku. Dajte nám jednoducho vedieť svoje želania a potreby.


Využite našu službu odvozu a dovozu vozidla

Ak si to želáte, privezieme so sebou bez zbytočnýchformalít hneď aj náhradné vozidlo.
To vám na potrebný čas zaistí mobilitu vodiča. Pokiaľ ste si s nami vopred dohodli potrebu náhradného úžitkového vozidla alebo vozidla z požičovne, vybavíme aj to. 


Volkswagen pneuservis

Pneumatiky poskytujú v podstate jediný kontakt vozidla s vozovkou. Aby ste boli správne pripravení na každý účel použitia, naši kompetentní odborníci na pneumatiky vám ochotne poradia pri správnom výbere letných či zimných pneumatík a vyhotovia vám ponuku na mieru.


Olejový servis

Nie je olej ako olej. Vieme, ktorý olej je ten správny pre vaše auto a výmenu oleja robíme v zmysle štandardov značky Volkswagen Úžitkové vozidlá. Používame pritom motorové oleje podľa normy Volkswagen a olejový filter a tesnenie vymieňame tiež za Originály. Informujte sa o ponuke pre váš model vozidla.


Servis umývania a čistenia

Poznáme vaše úžitkové vozidlo Volkswagen naozaj dokonale. Preto presne vieme, akým spôsobom ho ošetrovať, aby vyzeralo stále ako nové. Naša ponuka je široká - od základného vyčistenia až po kompletné ošetrenie. Stačí si len vybrať.

My máme ponuku a vy možnosť výberu.

Vy sa postaráte o svojich zákazníkov, my sa postaráme o vaše vozidlo. Z celého balíka služieb vám zostavíme servisný koncept, ktorý je presne ušitý pre vaše podnikanie.


Originálne diely Volkswagen® - maximálne zachovanie hodnoty vozidla

Pretože ich kvalita a funkčnosť spĺňajú tie najvyššie štandardy. Jednoducho povedané: Originálne diely Volkswagen® sedia tak presne, že sa doby montáže skracujú na minimum.


Originálne výmenné diely 
Volkswagen vám pomáhajú šetriť

Pri výmenných dieloch sa jedná o použité diely, ktoré sa špeciálnym postupom upravia tak, že sú znova ako nové. Najdôležitejšími priemyselne renovovanými dielmi sú napr. motory, generátory a štartéry. Tento koncept šetrí životné prostredie a tiež váš rozpočet.


Ekonomicky výhodné diely 
Volkswagen

Ekonomicky výhodné diely Volkswagen boli vyvinuté špeciálne pre vozidlá staršie ako štyri roky. Tieto diely zodpovedajú vysokým štandardom kvality a ich materiálové vlastnosti sú prispôsobené pre staršie vozidlá s ohľadom na ich časovú hodnotu.


Classic Parts poskytujú nadčasovú mobilitu

S náhradnými dielmi Classic Parts zostávajú všetky "Youngtimer" a "Oldtimer" modely Volkswagen vozidiel vo svojej najlepšej forme.


V čom konkrétne sa jednotlivé druhy Volkswagen dielov líšia a ktorý diel je ten najlepší pre opravu vášho vozidla vám ochotne poradí personál nášho autorizovaného servisu Volkswagen
 Úžitkové vozidlá.

Udržiavame vaše podnikanie v chode.

Pretože vieme, že si nemôžete dovoliť žiadne prekážky v podnikaní, v našom sklade máme k dispozícii najčastejšie používané diely k opravám. Ak by niektorý diel skutočne chýbal, bude nám dodaný v čo najkratšom čase.


Ak ste v časovej tiesni, prepneme na Expres servis

V rámci toho vybavíme rutinné práce, ktoré nevyžadujú viac ako 60 minút času, ako je napríklad výmena brzdových obložení, výmena pneumatík, olejový servis alebo rôzne menšie opravy - bez predbežnej rezervácie a za pevne stanovenú cenu.


Volkswagen Clever Repair® - ekonomicky výhodné opravy okamžite

Preliačiny, škrabance, nárazy odlietajúcich kamienkov na čelnom skle alebo poškodenia po krupobití u nás odstraňujeme alternatívnymi metódami opráv. Opravujeme len poškodenú časť namiesto toho, aby sme vymieňali celý diel. Pre vás je to lacnejšie a aj rýchlejšie.


Moderné metódy opravy skla

Malé poškodenia čelného skla spôsobené odlietajúcimi kamienkami odstraňujeme najmodernejšou metódou výplňovej živice. Náš špeciálne vyškolený technik vtlačí tekutú živicu do poškodeného miesta, čím sa vyplnia aj mikroskopicky jemné trhliny. Táto živica nakoniec pod UV svetlom stvrdne na tvrdosť skla a opravené miesto sa vyleští. Jednoduché, ale účinné.


Volkswagen Non Stop Service

Ste na cestách so svojím úžitkovým vozidlom Volkswagen a náhle sa vám stane porucha alebo nehoda? Nestrácajte hlavu - na to sme tu predsa my. Jednoducho zavolajte na našu bezplatnú linku asistenčnej pomoci 0800 11 51 84. Je jedno kedy a kde sa práve nachádzate, pomôžeme vám. 7 dní v týždni, 24 hodín denne - sme tu vždy pre vás.


Dohodnutie termínu v krátkom čase

Želáte si termín v servise? Oznámte nám jednoducho svoje želania a priania, o zvyšok sa postaráme. Je jedno, či končí platnosť STK, EK alebo sa jedná o servisnú prehliadku, dohodnite si svoj individuálny termín aj v krátkom čase.


Opravy karosérie a laku - náklady pod kontrolou

O optimálnu smerovú stabilitu po poškodení karosérie sa postarajú naši odborníci na karosériu - pomocou najmodernejších metód vyrovnávania a nástrojmi prispôsobenými pre vaše úžitkové vozidlo. Pri lakovacích prácach sa správame ekologicky používaním lakov na vodnej báze. Pri opravách čalúnenia sa postaráme o vzhľad a váš komfort v interiéri vozidla. Pri škode spôsobenej nehodou vám radi ponúkneme aj pomoc pri likvidácii poistnej udalosti.


Servis klimatizácie

Vo vašom úžitkovom vozidle trávite veľa času. Preto je čistý vzduch vo vozidle základným predpokladom vašej bezproblémovej jazdy a tým aj vášho bezproblémového podnikania. Klimatizácia potrebuje pravidelnú údržbu, aby fungovala bezchybne a dosahovala požadovaný efekt. Skontrolujeme vám celkový stav a funkčnosť zariadenia a v prípade potreby vymeníme všetko potrebné, aby ste sa vy mohli sústrediť na to podstatné - váš biznis. Informujte sa u nás.


Likvidácia odpadu - nezabúdame ani na ochranu životného prostredia

Bezplatne za vás prevezmeme likvidáciu odpadu, napr. starého oleja, pneumatík, štartovacích batérií a všetkého, čo vzniká pri výkone našich servisných prác.

 

Produkty a servisné služby Volkswagen Úžitkové vozidlá (PDF)

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen