Menü schließen

Služba odvozu a dovozu

Také jednoduché, ako objednať si pizzu. A presne podľa vašej chuti.

 

Čakať na opravu? Určite máte aj lepší program.

V rámci Služby odvozu a dovozu urobíme všetko pre vaše pohodlie - vaše úžitkové vozidlo vyzdvihneme priamo u vás a po servise vám ho zase privezieme späť.

Tip: Rezervujte si Službu odvozu a dovozu vozidla zároveň s objednávkou termínu servisu. Povedzte nám, v akých termínoch vám to vyhovuje.


Servis podľa vášho priania

Či u vás doma alebo v práci, my sme flexibilní. Ak si to želáte, môže náš servisný technik narýchlo skontrolovať vaše úžitkové vozidlo, osobne prevziať vašu objednávku a dohodnúť sa s vami o všetkom potrebnom. Po realizácii servisných prác vám vaše vozidlo privezieme v dohodnutom termíne späť k vám.

Existuje ešte ďalšia možnosť: Svoje úžitkové vozidlo Volkswagen priveziete k nám a my vás odvezieme späť domov alebo do práce, ako len potrebujete.


Skúste kombináciu: 
Služba odvozu a dovozu + Náhradné vozidlo

Váš Volkswagen je u nás v servise a vy zostanete s naším náhradným vozidlom aj naďalej mobilní. Náhradné vozidlo vám dovezieme hneď, keď prídeme pre vaše vozidlo. A keď vám dovezieme vaše úžitkové vozidlo naspäť, opäť si vezmeme naše náhradné vozidlo. Ako vidíte, nemusíte sa prakticky o nič starať.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team