Menü schließen

Nonstop servis

My vás nikdy nenecháme v štichu.

 

Bezplatná telefónna linka asistenčnej pomoci

Ste na cestách so svojím úžitkovým vozidlom Volkswagen a náhle sa vám stane nejaká porucha alebo nehoda*? Nestrácajte hlavu -  na to sme tu predsa my. Jednoducho zavolajte na bezplatnú linku 0800 11 51 84 a rýchla pomoc sa už blíži. Je jedno, či sa práve nachádzate v mieste vášho bydliska alebo na dovolenkových cestách po Európe. Sme všade a ak to bude možné, opravíme vaše vozidlo aj priamo na mieste. 7 dní v týždni, 24 hodín denne - sme tu vždy pre vás.

* Vozidlo je odstavené na ceste v dôsledku technickej poruchy alebo nehody a nedokážete sa sami dostať s vozidlom do najbližšieho servisu.


Toto môžeme pre vás urobiť, a ešte oveľa viac

Pomoc pri poruche alebo nehode na ceste či odťahová služba - naše služby sú rôznorodé, rovnako ako núdzové situácie, do ktorých sa môžete dostať. Nech už máte so svojím vozidlom akýkoľvek problém, zariadime všetko potrebné až po mobilnú asistenčnú službu. A ak bude treba, zabezpečíme pre vás aj náhradné vozidlo.


Pomoc pre sluchovo a rečovo postihnutých - núdzové volanie cez SMS

Pomoc pri poruchách a nehodách cez SMS bola zriadená preto, aby aj nepočujúci mohli samostatne využívať pomoc centrály Volkswagen servisu, a to prostredníctvom SMS na číslo +421 911 11 81 12. Pre majiteľov  Garancie mobility LongLife je pomoc pri poruchách a nehodách pre sluchovo a rečovo postihnutých, ako aj všetky ostatné pomocné opatrenia pri poruche a nehode bezplatná.


Bezplatná pomoc 24 hodín denne

V prípade potreby volajte na tieto čísla:

  • Bezplatná telefónna linka: 0800 11 51 84
  • Volanie zo zahraničia: +421 2 49 20 59 53
  • SMS číslo pre sluchovo a rečovo postihnutých: +421 911 11 81 12

Stačí jedno zavolanie, a pomoc vám bude poskytnutá čo najrýchlejšie. 


Servis mobil: Rýchla pomoc priamo na mieste

Chcete pokračovať v ceste, no prekvapila vás technická porucha? Volkswagen servis je vám vždy k dispozícii. Služba "Servis mobil" má prostriedky na opravu malých porúch, ktoré sa dajú odstrániť priamo na mieste. Ak by takáto pomoc priamo na mieste nebola možná, prevezieme vaše vozidlo k najbližšiemu servisnému partnerovi Volkswagen a zariadime príslušnú opravu.

Dôležité: Bezplatnosť poskytovanej služby Garancia mobility je podmienená absolvovaním pravidelných servisných prehliadok v autorizovanom servise Volkswagen. V prípade absencie potvrdenia osvedčujúceho platnosť Garancie mobility alebo prekročenia výrobcom odporúčaného maximálneho intervalu medzi dvoma servisnými prehliadkami vám bude pomoc poskytnutá, no jej náklady si hradíte v plnej výške.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team