Zatvoriť menu

Myslite ekonomicky

Ekonomicky výhodné diely Volkswagen®.

Jazda autom je dnes prirodzenou súčasťou nášho života. Pre zachovanie bezpečnosti a spoľahlivosti vozidla je však nevyhnutná pravidelná údržba. Aby hodnota vášho vozidla zostala zachovaná, je v tomto prípade najlepším riešením rozhodnúť sa pre originál. Použitie Originálnych dielov je však pri niektorých opravách finančne náročnejšie. Čo s tým?


Pre vozidlá v najlepších rokoch

Hlavne majitelia starších vozidiel sú dosť citliví na ceny. Pri údržbe resp. oprave svojho vozidla požadujú okrem kvalitných a spoľahlivých dielov a profesionálne odvedenej práce aj jasnú a záväznú informáciu o cene. Ak aj vy patríte do tejto skupiny, máme pre váš riešenie s názvom Ekonomicky výhodné diely Volkswagen®.


Ekonomicky výhodné diely Volkswagen® sú pravé Volkswagen diely

Zatiaľ, čo Originálne diely Volkswagen® a Originálne výmenné diely Volkswagen® sú identické s dielmi použitými pri výrobe vozidiel, Ekonomicky výhodné diely Volkswagen® boli vyvinuté špeciálne pre opravy vozidiel starších ako päť rokov. Aj napriek tomu si môžete byť istí, že tieto diely boli vytvorené s rovnakou technologickou kompetenciou spoločnosti Volkswagen AG.

Špecifické normatívy pre výrobu Ekonomicky výhodných dielov Volkswagen® sa vypracovávajú spolu s technickým vývojom a koncernovou kontrolou kvality v náročnom vývojovom procese a aktuálne sa modifikujú. Pri ich výrobe sa menia stavebno-konštrukčné znaky, prispôsobujú sa použité materiály a zároveň sa redukuje aj rozmanitosť variantov. Takýmto spôsobom je možné realizovať výrazné cenové zvýhodnenia, pričom cena takýchto dielov môže byť v priemere až o 25% nižšia ako pri Originálnych dieloch Volkswagen®.

Zníženie nákladov pri výrobe Ekonomicky výhodných dielov vyplýva z inteligentnej modifikácie dielu a zo znižovania počtu modelových variantov. V porovnaní s Originálnymi dielmi napriek tomu nevznikajú žiadne nevýhody vzhľadom na funkčnosť a kvalitu. Napríklad pri výfukových systémoch v Ekonomicky výhodnom variante sa používa pohliníkovaná oceľ namiesto akostnej ocele, čo je bežné na trhu s dielmi určenými pre staršie vozidlá. Tým sa umožňuje veľmi atraktívny pomer ceny a výkonu.

Ekonomicky výhodné diely Volkswagen® zahŕňajú celý rad štandardných dielov použiteľných v rámci údržby vozidla alebo v prípade opotrebenia, ako sú brzdové kotúče a obloženia, štartovacie batérie, alternátory, tlmiče pruženia, atď. Tento sortiment sa neustále zlepšuje a rozširuje. Samozrejme, aj na tieto diely sa poskytuje štandardná dvojročná záruka.


Atraktívne balíky služieb

Originálne, kvalitné a zároveň cenovo výhodné, také sú Ekonomické balíky Volkswagen, ktoré zahŕňajú Ekonomicky výhodné diely Volkswagen® vyrobené z vysoko kvalitných materiálov v kombinácii so 100% servisnými službami Volkswagen. S odbornými znalosťami nášho autorizovaného servisu Volkswagen zachováme vašu mobilitu a postaráme sa o bezpečnosť vás i vašich spolujazdcov. 

Paleta servisných služieb je naozaj široká a tak je váš Volkswagen v dobrých rukách. Doprajte mu profesionálnu starostlivosť a ono sa vám za to odvďačí svojou bezpečnosťou a spoľahlivosťou na cestách doma aj v zahraničí.

Šetrite na správnom mieste.

Ekonomicky výhodné diely Volkswagen®.

Pre úžitkové  vozidlá v najlepších rokoch.

Majitelia starších úžitkových vozidiel sú oveľa viac citliví na ceny. Pri údržbe resp. oprave svojho vozidla požadujú okrem kvalitných a spoľahlivých dielov a profesionálne odvedenej práce aj jasnú a záväznú informáciu o cene. Ak aj vy patríte do tejto skupiny, máme pre váš riešenie s názvom Ekonomicky výhodné diely Volkswagen®.

Ekonomické diely (PDF)

Skutočne rozumne ušetrené.

Ekonomické balíky Volkswagen.

Ekonomické balíky Volkswagen sú zostavené špeciálne pre vozidlá staršie ako 5 rokov. Ich cena vždy zahŕňa aj cenu práce. S odbornými znalosťami autorizovaného servisu a s originálnymi dielmi Volkswagen zachováme vašu mobilitu a postaráme sa o bezpečnosť vás i vašich spolujazdcov.

Ekonomické balíky Volkswagen (PDF)

Cena sa počíta.

Ekonomické diely + montáž = Ekonomický balík s cenovým zvýhodnením

Ekonomický balík s cenovým zvýhodnením (PDF)

Všetko čo Váš starší Volkswagen potrebuje.

Ekonomicky výhodné diely Volkswagen® - vaše plus.

  • Prispôsobené potrebám starších vozidiel
  • Kontrolovaná kvalita
  • Atraktívne ceny
  • Kompletné balíky vrátane montáže
  • Široký sortiment

Ekonomicky výhodné diely Volkswagen® (PDF)

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen