Menü schließen

Clever Repair®

Jednoducho rozumné. A skutočne výhodné.

 

Rozumne opravené, rozumne ušetrené

Preliačiny, škrabance, škody spôsobené ľadovcom alebo odlietajúcimi kamienkami? Malé chybičky krásy vzniknú rýchlo a znižujú hodnotu vášho vozidla Volkswagen. Nechávať ale kvôli tomu opraviť celé auto? Ponúkame vám rozumnú alternatívu: Volkswagen Clever Repair® pre všetky malé poškodenia v aute a na aute. Naše moderné alternatívne metódy opráv sú omnoho výhodnejšie než kompletná oprava, a vďaka tomu vyzerá vaše vozidlo tak, akoby sa takmer nič nestalo. 

Volkswagen Clever Repair® zahŕňa opravy na najnovšej technologickej úrovni zachovávajúc hodnotu vozidla. Naši vyškolení špecialisti používajú najmodernejšie metódy, nástroje a laky podľa štandardov výrobcu. Pre vašu bezpečnosť a optimálny výsledok, ktorý možno vidieť už na prvý pohľad.


Oprava laku

Drobné poškodenia laku ako škrabance a odlúpnutia odstránime vďaka novovyvinutým opravám laku aj bez demontáže a zalakovania celých dielov. Inovatívny lakovací systém garantuje maximálnu zhodu farieb podľa originálneho farebného kódu, ako aj rovnomerný prechod k originálnemu laku.


Vyrovnanie preliačin

Preliačiny sa dajú vyrovnať rýchlo a cenovo výhodne. Pritom zostáva zachovaný na vašom vozidle nielen originálny lak, ale zároveň aj vaša záruka proti prehrdzaveniu karosérie - a to v plnom rozsahu. Ideálne pre škody spôsobené ľadovcom či malé poškodenia pri parkovaní. To všetko za predpokladu, že nie je poškodený lak.


Oprava skla

Malé poškodenia spôsobené odlietajúcimi kamienkami sa dajú v mnohých prípadoch opraviť bez potreby výmeny celého skla, pre vodičov s havarijným poistením dokonca zdarma. Pri oprave sa do poškodeného miesta vtlačí tekutá výplňová živica, ktorá vyplní aj mikroskopicky jemné trhliny a na záver pod UV svetlom vytvrdne na tvrdosť skla.


Oprava čalúnenia

Malé vypálené diery na sedadlách, strope alebo na koberčekoch opravíme s veľmi dobrými vizuálnymi výsledkami. V priestore interiéru sa uskutočňuje renovácia pri použití všetkých bežných vzorov farieb a tkanín s takmer neviditeľným výsledkom. Nákladná výmena celých poťahov tak nie je potrebná.


Oprava kože

Diery, vypálené miesta, trhliny, rezy, odreniny alebo škrabance: v závislosti od veľkosti poškodenia sa uskutoční len lokálna oprava, pričom sa príslušné miesto pekne zjednotí v jeden kompaktný celok. Táto rýchla a efektívna metóda opráv sa odporúča aj pri silnejších znečisteniach.


Oprava vonkajších plastov

Škrabance a odreniny na lakovaných plastových dieloch (nárazníky, kryt vonkajšieho zrkadla atď.) opravujeme rýchlo a cenovo výhodne, bez demontáže a s viditeľným úspechom.


Oprava vnútorných plastov

Obloženia vnútorného priestoru, palubnej dosky a konzoly sa dajú v mnohých prípadoch opraviť bez toho, že by sa museli vymeniť celé. Odreniny, trhliny, dierky atď. sa ošetria pomocou špeciálnej tmeliacej techniky tak, aby sa obnovila pôvodná štruktúra a farba povrchovej plochy.


Poškodenia laku odlietajúcimi kamienkami

Poškodenia na kapote motora a iných lakovaných plochách spôsobené odlietajúcimi kamienkami odstránime rýchlo, cenovo výhodne a bez demontáže príslušných dielov.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team