Menu
Zatvoriť menu

Užite si zimu naplno

Zimná výbava na vaše cesty za dobrodružstvom

Zimná výbava na vaše cesty za dobrodružstvom

Užite si zimu naplno

Zimná výbava na vaše cesty za dobrodružstvom

Užite si zimu naplno

Prezuť, naložiť, naštartovať a bez starostí vyraziť? Žiadny problém. Skôr však, ako sa vydáte na zimné cesty za dobrodružstvom, zoznámte sa s našou ponukou Originálneho príslušenstva pre váš Volkswagen.

Hor sa za snehom! S uzamykateľným Originálnym nosičom lyží a snowboardov "Comfort" s výsuvnou funkciou môžete prepravovať lyže alebo snowboard na streche vášho vozidla. Dostupný je aj Originálny nosič lyží a snowboardov "Basic" bez výsuvnej funkcie. Základ vždy tvorí Základný strešný nosič alebo Základný strešný nosič pre pozdĺžne nosníky. 

Originálny strešný box má optimalizovaný, aerodynamický tvar, ktorý maximálne redukuje rušivé zvuky počas jazdy. K dispozícii v čiernej matnej alebo lesklej farbe s objemom 340 alebo 460 litrov. Strešný box "Basic" je jednostranne otvárateľný a je vybavený systémom dvoch zámkov, strešný box "Comfort" je vybavený až 3-bodovým centrálnym uzamykacím mechanizmom a vďaka inovatívnemu systému "DuoLift" sa dá otvárať z obidvoch strán. 

Aká ľahká a flexibilná môže byť ochrana batožinového priestoru vášho vozidla. Rozmerovo presná Originálna obojstranná rohož do batožinového priestoru má povrchovú plochu vhodnú pre každý druh znečisteného alebo mokrého nákladu. Ochranná prikrývka sa dá v prípade potreby vyklopiť, čím chráni nakladaciu hranu vášho vozidla pred poškriabaním pri nakladaní a vykladaní.

Nerobte kompromisy ani v chladných mesiacoch. Originálne kompletné zimné kolesá Volkswagen pozostávajú z moderných diskov a bezpečných zimných pneumatík a sú perfektne prispôsobené príslušnému modelu Volkswagen. Na základe dlhoročných skúseností zostavili naši vývojári optimálnu kombináciu diskov a pneumatík pre každý model vozidla a zaistili, aby vyhovovala vysokým nárokom značky Volkswagen na kvalitu a bezpečnosť. Vyberte si z našej širokej ponuky. 

Viac informácií

Dôležitým doplnkom na zimu sú aj Originálne snehové reťaze, ktoré zabezpečujú bezpečný záber na zasneženej ceste. Snehové reťaze "Snox", "Servo SUV" alebo "Servo 9" majú inovatívny upevňovací systém s automatickým napínačom. Tak sa vždy dostanete bezpečne do cieľa.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen