Menu
Zatvoriť menu

Sezónna akcia Leto 2022

Sezónna akcia Leto 2022

Originálna výbava pre letné dobrodružstvá

Slnka je čoraz viac, teploty stúpajú vyššie a počasie je stále krajšie: je čas pripraviť svoje vozidlo Volkswagen na novú letnú sezónu. Máme pre vás ponuku, ktorá vám dokonale sadne - atraktívne zľavy na originálne diely a praktické doplnky pre vaše cesty za novými dobrodružstvami, ako napríklad nosiče bicyklov či prepravné boxy. A pomyselnou čerešničkou na torte sú naše kolekcie lifestyle príslušenstva vhodné na akúkoľvek príležitosť.

Bezpečnostná kontrola vozidla

Pripravte svoje vozidlo na leto

Aby ste mali istotu, že môžete bezpečne vyraziť za akýmkoľvek letným dobrodružstvom, doprajte vášmu vozidlu preventívnu prehliadku u servisného partnera Volkswagen. V rámci prehliadky urobíme vizuálnu kontrolu všetkých dôležitých funkčných častí vášho vozidla a na záver vykonáme aj skúšobnú jazdu.

Servis klimatizácie

Zhlboka sa nadýchnite

Doprajte si čistý vzduch pri každej jazde. Hlavne počas dovolenkovej sezóny čaká klimatizáciu vášho vozidla najväčší nápor. Originálne peľové filtre Volkswagen zabezpečia pravidelný prívod čerstvého vzduchu do interiéru vozidla, zachytia množstvo škodlivín či alergénov a zároveň účinne ochránia klimatizačný systém vášho vozidla pred znečistením.

Máte problém s alergiami?
Vyskúšajte naše antialergénne filtre Volkswagen.


Antialergénny filter poskytuje zvýšenú ochranu proti alergénom, baktériám, plesniam a drobným časticiam v ovzduší. Absorbuje alergény a zabraňuje preniknutiu baktérií a plesní do interiéru vozidla. To zabezpečí nielen čistejší vzduch, menšiu únavu a viac pozornosti vodiča, ale aj zdravšie prostredie pre spolucestujúcich vo vozidle.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen