Menu
Zatvoriť menu

Vitajte v novom svete Svetová premiéra: Nový Multivan

 

Nový Multivan – z univerzálneho vozidla sa stal priekopník

Nový Multivan je svedectvom najmodernejších inovácií. Vďaka zdokonalenej bezpečnosti a inteligentnej konektivite je pripravený na mobilitu s pripojením na internet. Nová definícia každodennej všestrannosti a multifunkčnosti predstavuje ďalšiu evolučnú etapu v oblasti komfortu. A rozmanitosť pohonov je s plug-in hybridom väčšia ako kedykoľvek predtým. Nový Multivan predstavuje úsvit novej éry, pretože ponúka úplne nový koncept vozidla, ktorý bol vytvorený pre nespočetné scenáre mobility. Od prvého do posledného milimetra bol vyvinutý nanovo - a súčasne nadväzuje na DNA svojich legendárnych predchodcov. Nový Multivan kombinuje najmodernejšiu prémiovú úroveň osobných automobilov s tradičnými kvalitami univerzálnych vozidiel. Zaujme vysokou úrovňou bezpečnosti, expresívnou dynamikou a charizmatickým dizajnom. Vďaka tomu predstavuje najprogresívnejšie "Bulli" všetkých čias. Presvedčte sa sami a objavujte nový Multivan už teraz.

Interiér ako voľný priestor

Multivan vždy prezentoval vysokú úroveň flexibility - nový Multivan nie je iný a zaujme konceptom interiéru, ktorý je prepracovaný do najmenšieho detailu: úplne rovná podlaha až po prvý rad sedadiel, nový, inovatívny systém koľajničiek a samostatné sedadlá s mimoriadne ľahkou demontážou umožňujú rôznorodé usporiadanie sedadiel bez vynaloženia veľkej námahy. Vďaka elektromechanickej parkovacej brzde je prechod medzi prednými sedadlami do priestoru pre cestujúcich ešte komfortnejší. A nový multifunkčný stolík2 je variabilný nielen z pohľadu polohy, ale aj tvaru. Keďže sa dá sklopiť, zasunúť medzi predné sedadlá a využiť ako stredová konzola je najvariabilnejším stolíkom, aký kedy existoval.

Koncept interiéru

Strecha s perfektným výhľadom na nebo

Objavujte veľkorysé a prvé panoramatické strešné okno2, ktoré bolo namontované do modelu Multivan. Čarovný výhľad na nebo a svetlom zaliaty interiér vytvárajú dojem ešte väčšieho vnútorného priestoru. Nový Multivan s dvojdielnou panoramatickou sklenenou strechou dosahuje v strede ešte väčšiu maximálnu vnútornú výšku. Ochranná vrstva „LowE“ na bezpečnostnom skle znižuje tepelné žiarenie o 78 percent. prémiový komfort charakteristický pre Multivan posúvame tak na novú úroveň.

Komfort

Pohon ako alternatíva

Takmer tichá jazda mestom? S novým modelom Multivan plug-in hybrid je možné aj to. Správna odpoveď na novú éru a viac ako len vyhlásenie - nový pohon posúva zážitok z jazdy na novú úroveň. Multivan eHybrid je pritom navrhnutý tak, aby sa priemerné každodenné vzdialenosti dali prekonať na čisto elektrický pohon. Pre vás to znamená: nanovo definované potešenie z jazdy, nižšiu spotrebu paliva, jazdu lokálne s nulovými emisiami CO2 v čisto elektrickom režime a flexibilitu dojazdu.

Pohon
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/interior (not final) Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.