Digitalizácia v modeli Multivan

Moderný výkon, inovatívna konektivita

Nový Multivan je pripravený na novú éru - a v novej kabíne vodiča je zreteľné, čo to znamená: Okrem mnohých odkladacích priestorov a praktickejšieho prechodu do priestoru pre cestujúcich, ktorý vznikol zrušením ručnej brzdy sa nový Multivan môže pochváliť exkluzívnymi digitálnymi prvkami a funkciami na prémiovej úrovni osobných vozidiel: moderné digitálne ukazovatele, dotykové displeje s vysokým rozlíšením, inovatívne infotainment systémy alebo nový head-up displej1 vytvárajú z miesta pre vodiča v modeli Multivan exkluzívnu digitálnu centrálu.

Head-up displej1

S head-up displejom vám v premávke neunikne takmer nič1. Pohľadom sledujete cestu, no čo sa deje okolo vás, vám nemusí ujsť. Či už je to zobrazenie rýchlosti, navigácia alebo integrácia sériového rozpoznávania dopravných značiek - všetko sa premieta na čelné sklo vo vašom zornom poli. Takže už nemusíte odvrátiť pohľad od cesty, keď potrebujete informácie.

Digitálne ukazovatele

Zažite za volantom úplne nový digitálny svet. Okrem najmodernejšieho head-up displeja1 vás nadchne aj náš nový Digital Cockpit s digitálnym prístrojovým panelom Active Info Dispay s uhlopriečkou 26,03 cm (10,25 palca). Či už ide o ukazovateľa spotreby, stavu kilometrov alebo aktuálneho zoznamu skladieb: prostredníctvom multifunkčného volantu môžete určiť, ako vyzerá váš digitálny prístrojový panel - interaktívne a individuálne. S Digital Cockpit "Pro"1 môžete funkcie voliteľne doplniť - vrátane zobrazenia navigácie, vyššieho rozlíšenia a 3D animácie vozidla. Tak uvoľnene to za volantom modelu Multivan ešte nikdy nebolo - a samozrejme ani moderne.

Infotainment systémy

Sériový infotainment systém "Ready 2 Discover" s farebným dotykovým displejom s uhlopriečkou 25,4 cm (10") v modeli Multivan plní všetky vaše potreby. Služby We Connect2 a We Connect Plus sa dajú jednoducho ovládať prostredníctvom veľkého dotykového displeja. Voliteľný prémiový zvukový systém od Harman Kardon1 zabezpečuje perfektnú zábavu a infotainment systémy s rozšírenými funkciami sú k dispozícii ako voliteľná doplnková výbava. Prémiová verzia "Discover Media"1 zahŕňa navigáciu, sériové streamovanie a internet, aplikáciu Amazon Alexa3 a bezdrôtový1 App-Connect: nový Multivan sa vďaka tomu zmení na inteligentnú domov. Bežné vozidlo, mobilná kancelária alebo dodávka na dovolenku - nový Multivan s inovatívnymi funkciami je pripravený takmer na všetko.

Prémiový zvukový systém Harman Kardon1

Prémiový zvukový systém od Harman Kardon v modeli Multivan nie je o počúvaní hudby, ale o zážitku z nej. 14 vysokovýkonných reproduktorov vrátane subwoofera, centrálneho reproduktora a zosilňovača s výkonom 840 W zabezpečuje jemne vyladenú akustiku vďaka optimálnemu priestorovému usporiadaniu. Hudobný zážitok vylepšuje algoritmus Fraunhofer Sonamic Panorama, ktorý zvuk vo vozidle optimálne rozdeľuje. Rozdiel môžete zažiť zapnutím a vypnutím algoritmu v nastaveniach audio systému. Kryty reproduktorov z tenkej ocele vyrobené pomocou novo vyvinutej, vysoko presnej laserovej technológie pôsobia elegantne. Pri zvukovom systéme Harman Kardon zažijete dokonalý zvuk najvyššej kvality bez ohľadu na to, kde v novom modeli Multivan sedíte.

Doplnková výbava za príplatok.

Aby ste mohli využívať služby aplikácie We Connect, potrebujete používateľský účet s Volkswagen ID a musíte sa prihlásiť s menom a heslom. Okrem toho musíte uzatvoriť so spoločnosťou Volkswagen AG online samostatnú zmluvu We Connect alebo We Connect Plus. Pri We Connect Plus máte po prevzatí vozidla 90 dní na to, aby ste zaregistrovali vozidlo na adrese www.portal.volkswagen-we.com a služby využívali počas celej dohodnutej bezplatnej doby platnosti.
Mobilné online služby z We Connect môžete využívať prostredníctvom integrovaného internetového pripojenia. S tým spojené náklady na dáta v rámci Európy znáša v rámci sieťového pokrytia, s výnimkou služieb "Streamovanie a internet" a jednotlivých In-Car aplikácií, spoločnosť Volkswagen AG. Na využívanie služieb "Streamovanie a internet", jednotlivých In-Car aplikácií, ako aj prístupového bodu WLAN si môžete predplatiť spoplatnené balíky dát od externého mobilného partnera "Cubic Telecom" a využívať ich v oblasti pokrytia jeho siete v rámci mnohých európskych krajín. Informácie o cenách a podporovaných štátoch nájdete na stránke https://vw.cubictelecom.com. Alternatívne môžete využívať služby internetového rádia a streamovania médií prostredníctvom vlastného mobilného koncového zariadenia (napr. smartfónu) s funkciou mobilného prístupového bodu (WLAN hotspot). V tomto prípade sú príslušné služby k dispozícii iba cez existujúcu alebo samostatne uzavretú zmluvu o poskytovaní mobilných služieb medzi vami a vaším poskytovateľom mobilných služieb a iba v rámci pokrytia danej mobilnej siete. Prijímaním balíkov dát z internetu môžu v závislosti od vašej príslušnej mobilnej tarify a zvlášť pri použití v zahraničí vzniknúť dodatočné náklady (napr. poplatky za roaming).
Na využívanie bezplatnej aplikácie We Connect potrebujete smartfón v vhodným operačným systémom iOS alebo Android a SIM kartu s dátovou možnosťou s platnou alebo samostatne uzavretou zmluvou o poskytovaní mobilných služieb medzi vami a vaším poskytovateľom mobilných služieb.
Dostupnosť jednotlivých služieb We Connect a We Connect Plus, ktoré sú uvedené v jednotlivých balíkoch, môže byť v závislosti od jednotlivých krajín rôzna a závisí aj od vozidla a jeho výbavy. Služby sú k dispozícii počas dohodnutej doby platnosti zmluvy a počas tejto doby sa môžu obsahovo meniť alebo môžu byť aj zrušené. Bližšie informácie dostanete na stránke www.portal.volkswagen-we.com a u vášho partnera Volkswagen. Informácie o tarifách a podmienkach mobilných operátorov dostanete u svojho operátora.

Amazon, Alexa a všetky súvisiace logá a pohybové značky sú ochranné známky spoločnosti Amazon.com, Inc. alebo jej dcérskych spoločností. Zobrazená funkcia Alexa závisí od technológie Smart Home. Na používanie funkcie Alexa potrebujete užívateľský účet pre Amazon. Spoločnosť Volkswagen AG umožňuje zákazníkom vo vozidlách prístup k službe Alexa, zatiaľ čo cloudové služby Alexa ponúka spoločnosť Amazon. Aby ste mohli používať In-Car aplikáciu Alexa vo vozidle Volkswagen, potrebujete Volkswagen ID a zmluvu pre služby We Connect, ktorá zahŕňa aj hlasové ovládanie. Náklady na dátové pripojenie znášate vy. In-Car aplikácia Alexa je k dispozícii / použiteľná iba vo vozidlách s nastaveniami krajín Veľká Británia, Írsko, Nemecko, Rakúsko, Taliansko, Španielsko a Francúzsko. Váš partner Volkswagen vás bude informovať, či vaše vozidlo spĺňa túto požiadavku. Vyššie uvedené krajiny aktuálne podporujú len In-Car aplikáciu Alexa, pretože Amazon Alexa je k dispozícii len pre tieto krajiny.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu

Svetová premiéra: Nový Multivan

Svetová premiéra: Nový Multivan

Každý nový Multivan vždy nadchol svojich fanúšikov jedinečnými a novými exkluzívnymi funkciami. Nový Multivan nie je žiadnou výnimkou - a je viac ako len vozidlo. Je to miestom stretnutí, miesto pre potreby rôznych generácií, priestor, ktorý je súčasne domovom a dopravným prostriedkom.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen