Motory TDI

Novo vyvinuté motory TDI spĺňajú vysoké požiadavky na výkon motora. Vysoký výkon, účinnosť a prevádzkovú bezpečnosť dosahuje dokonca aj pri extrémnej preprave ako je expedícia. Všetky motory presvedčia nízkou spotrebou paliva. Nový Crafter sa dodáva v týchto kombináciách pohonu: Ako 2,0 l motor TDI (75 kW/102 k, 300 Nm) s pohonom predných kolies, ako 2,0 l motor TDI (90 kW/122 k, 300 Nm)1 s pohonom zadných kolies, ako 2,0 l motor TDI (103 kW/140 k, 340 Nm) s pohonom predných kolies, pohonom zadných kolies a pohonom všetkých kolies 4MOTION a ako 2,0 l motor TDI (130 kW/177 k, 410 Nm) s pohonom predných kolies, pohonom zadných kolies a pohonom všetkých kolies 4MOTION.

1 Do ponuky bude zaradený neskôr.

Pohon predných kolies

Nový Crafter s pohonom predných kolies získal vďaka priečne uloženému motoru najväčšiu nakladaciu výšku a najväčší objem nakladacieho priestoru v svojej triede.

Pohon zadných kolies

Tam, kde ostatní dosiahnu svoje hranice, on ešte stále pokračuje. Variant s pohonom zadných kolies zvládne vysokú hmotnosť jazdnej súpravy a perfektnou trakciou vás presvedčí, aj keď je plne naložený.

Pohon všetkých kolies 4MOTION

Zablatené stavby, nespevnené lesné cesty alebo extrémne stúpanie - nový Crafter s pohonom všetkých kolies 4MOTION presvedčí spoľahlivou trakciou a perfektnou smerovou stabilitou na každom druhu povrchu.

Do ponuky bude zaradený neskôr.

8-stupňová automatická prevodovka

8-stupňová automatická prevodovka1 bola špeciálne upravená podľa jazdných vlastností nového modelu Crafter a umožní vám komfortnú a úspornú jazdu aj v spomalenej mestskej doprave. Ako jediná v svojej triede sa dá kombinovať s pohonom predných kolies, pohonom zadných kolies alebo s pohonom všetkých kolies 4MOTION.2

1 Voliteľná výbava za príplatok.
2 Do ponuky bude zaradený neskôr.

Zavrieť
Nový Crafter
Od € 21.924,- s DPH ? Od € 18.270,- bez DPH ?

Nový Crafter