Tri dĺžky a tri výšky vozidla

S tromi dĺžkami a výškami ponúka nový Crafter rôzne možnosti individuálnych kombinácií.

Šírka otvoru posuvných dverí

1 311 mm široký otvor posuvných dverí umožňuje komfortné naloženie a vyloženie nákladu v novom modeli Crafter - dokonca aj europaliet.

Objem nakladacieho priestoru

Na veľkosti predsa len záleží: Preto sa do nového modelu Crafter vojde - v závislosti od dĺžky rázvoru - štyri až šesť europaliet. Crafter s krátkym rázvorom a objemom nakladacieho priestoru od 939 m3 až do 11,3 m3 1 poskytne priestor pre štyri europalety; do modelu Crafter s dlhým rázvorom a objemom nakladacieho priestoru od 14,4 m3 až po 16,1 m3 2 sa vojde až šesť europaliet: to isté platí pre Crafter s predĺženým rázvorom "Plus" a objemom nakladacieho priestoru od 16,4 m3 až po 18,4 m3.

1 Hodnota platí pre model s normálnou a vysokou strechou.
2 Hodnota platí pre model s vysokou a super vysokou strechou.

Podlahová krytina "Universal" a príprava pre zabudovanie skriniek priamo od výrobcu

Podlahová krytina "Universal" a príprava pre zabudovanie.1

Drevená podlaha predstavuje ideálnu prípravu pre zabudovanie skriniek od rôznych výrobcov. Špeciálne adaptéry vo vyfrézovaných otvoroch v podlahovej krytine vám umožnia flexibilné zabudovanie a vybratie skriniek.

Príprava pre zabudovanie regálov.

Mnoho šesťhranných dier pre skrutky M6 nad a pod oknami uľahčuje montáž regálov a skriniek. Horizontálna vzdialenosť medzi dierkami je 100 mm.

1 Voliteľná výbava za príplatok.

Zabezpečenie nákladu

Pri modeli Crafter nie je dôležité, čo musíte prepraviť, pretože so 14 do krytiny integrovanými upevňovacími okami, koľajničkami vo všetkých stenách a interiérovým strešným nosičom1 priveziete každý náklad bezpečne do cieľa.

1 Voliteľná výbava za príplatok.

Zavrieť
Nový Crafter
Od € 21.924,- s DPH ? Od € 18.270,- bez DPH ?

Nový Crafter