Odpružené sedadlo "ergoComfort"

Jediné vozidlo s odpruženým sedadlom ergoComfort1. Optimálne šetrí váš chrbát vďaka odpruženiu, ktoré tlmí nárazy od vozovky a dá sa nastaviť v 20 rôznych smeroch. Kombinácia manuálneho a elektrického nastavenia vám umožňuje sedadlo plynulo prispôsobiť podľa smerníc AGR.2 Ako voliteľná výbava je v ponuke vyhrievanie a masážna funkcia.

1 Voliteľná výbava za príplatok.
2 Sedadlo ergoComfort dostalo 26.11.2015 certifikát AGR.

Odkladacie priehradky

Skutočná veľkosť sa ukáže v dobre premyslených detailoch: V novom modeli Crafter sa nájde miesto takmer na všetko, čo potrebujete v priebehu pracovného dňa. Preto disponuje praktickými odkladacími priehradkami a držiakmi na mobilný telefón, notebook a tablet, ale aj fľaše a poháre na kávu pre vodiča a spolujazdca. Mysleli sme aj na priehradky pre skladací meter, vreckovú baterku, slnečné okuliare, zoraďovač dokumentov a pracovné rukavice.

Rôzne možnosti pripojenia

Označenie mobilné pracovné miesto tu získa úplne nový význam: Vďaka výbave, ako je hands-free, USB port a rôzne zásuvky pre nabíjanie mobilných externých zariadení a batérií nástrojov môžete robiť obchody aj počas jazdy v novom modeli Crafter.

Vyhrievaný veniec multifunkčného koženého volantu

Perfektne padne do rúk a ponúka vysoký komfort ovládania: Prostredníctvom tlačidiel môžete ovládať rádio, navigáciu, mobilný telefón a tempomat.

Voliteľná výbava za príplatok.

Výhľad na celé okolie vozidla

Vďaka extrémne tenkým A-stĺpikom máte v novom modeli Crafter dobrý výhľad na celé okolie vozidla a dopredu.

Zavrieť
Nový Crafter
Od € 21.924,- s DPH ? Od € 18.270,- bez DPH ?

Nový Crafter