Odpružené sedadlo "ergoComfort"¹

Jediné vozidlo s odpruženým sedadlom ergoComfort1. Optimálne šetrí váš chrbát vďaka odpruženiu, ktoré tlmí nárazy od vozovky a dá sa nastaviť v 20 rôznych smeroch. Kombinácia manuálneho a elektrického nastavenia vám umožňuje sedadlo plynulo prispôsobiť podľa smerníc AGR.2 Ako voliteľná výbava je v ponuke vyhrievanie a masážna funkcia.

Voliteľná výbava za príplatok.
¹ Do ponuky bude zaradený neskôr.
² Sedadlo ergoComfort dostalo 26.11.2015 certifikát AGR.

Odkladacie priehradky

Skutočná veľkosť sa ukáže v dobre premyslených detailoch. V novom modeli Crafter sa nájde miesto takmer na všetko, čo potrebujete v priebehu pracovného dňa. Preto disponuje praktickými odkladacími priehradkami a držiakmi na mobilný telefón, notebook a tablet, ale aj fľaše a poháre na kávu pre vodiča a spolujazdca. Mysleli sme aj na priehradky pre skladací meter, vreckovú baterku, slnečné okuliare, zoraďovač dokumentov a pracovné rukavice.

Rôzne možnosti pripojenia

Označenie mobilné pracovné miesto tu získa úplne nový význam: Vďaka výbave, ako je hands-free, USB port a rôzne zásuvky pre nabíjanie mobilných externých zariadení a batérií nástrojov môžete v novom modeli Crafter robiť obchody aj počas jazdy.

Štvormiestna lavica

Dvojkabína ponúka pod štvormiestnou lavicou ďalší priestor na nástroje.

Multifunkčné dvojsedadlo spolujazdca

Zabezpečuje všestrannosť interiéru v prvom rade. Stredné sedadlo s integrovaným držiakom na poháre, ktoré sa dá sklopiť úplne dopredu vytvára praktickú pracovnú plochu. A odkladací priestor pod sedadlami ponúka veľký priestor pre náradie.

Zavrieť