Volkswagen Car-Net

Car-Net App-Connect¹
Zažite viac informácií a zábavy počas jazdy a integrujte pomocou Car‑Net App‑Connect váš smartfón cez USB port do vášho vozidla. Car‑Net App‑Connect zrkadlí vybrané aplikácie vášho smartfónu na dotykovom displeji vášho voliteľného rádiového alebo navigačného systému. Vďaka tomu môžete certifikované aplikácie a špeciálne aplikácie Volkswagen pohodlne a bezpečne ovládať počas jazdy na dotykovom displeji.

Car-Net Guide & Inform²
Ak je vaše vozidlo vybavené voliteľným navigačným systémom, môžete si aktivovať online služby Car-Net Guide & Inform. Prvé tri roky po registrácii sú tieto služby dostupné bez poplatkov. Využívať môžete dva druhy služieb: Služby, ktoré máte k dispozícii priamo vo vozidle a služby, ktoré môžete konfigurovať z pohodlia vášho vozidla - prípadne prostredníctvom zákazníckeho portálu alebo s aplikáciou Car-Net App. Aby ste tieto služby mohli využívať aj vo vozidle, vytvoríte si pomocou smartfónu hotspot alebo použijete na želanie dodávaný Volkswagen Carstick.

-> Ďalšie informácie o systéme Car-Net

-> Zákaznícky portál Car-Net

Voliteľná výbava za príplatok.

¹ Car-Net App-Connect je dostupný len v spojení s rádiom "Media", alebo rádionavigačným systémom "Discover Media". Car-Net App-Connect zahŕňa MirrorLink™, CarPlay™ a Android Auto™. Dostupnosť týchto technológií závisí od krajiny, v ktorej sa nachádzate. Služby Car-Net App-Connect v súčasnosti podporuje len niekoľko mobilných telefónov na trhu. Volkswagen aktívne spolupracuje s hlavnými výrobcami smartfónov pre širšiu kompatibilitu systému Car-Net App-Connect.

² Využitie mobilných online služieb (Car-Net) je možné len s voliteľným "Discover Media". Budete tiež potrebovať mobilné zariadenie (napr. smartfón), ktoré vie vytvoriť mobilný bezdrôtový hotspot. Služby Car-Net sú dostupné len s existujúcou zmluvou s mobilným operátorom, alebo samostatne uzatvorenou zmluvou medzi vami a vašim mobilným operátorom a len v rámci pokrytia územia príslušnou mobilnou sieťou. V závislosti od vašej mobilnej tarify môže byť príjem dát z internetu spoplatnený, najmä ak používate telefón v zahraničí (napr. poplatky za roaming). Vzhľadom na množstvo údajov potrebných pri použití služieb Car-Net dôrazne odporúčame dátový paušál u vášho poskytovateľa mobilných služieb. Použitie Car-Net sa riadi samostatnou dohodou uzavretou on-line s Volkswagen AG. Po nadobudnutí vlastníctva vozidla má zákazník 90 dní na to, aby zaregistroval vozidlo na stránke volkswagen-carnet.com/sk/sk/start.html. Dostupnosť služieb Car-Net sa môže líšiť v závislosti od danej krajiny. Tieto služby sú k dispozícii po celú dohodnutú dobu trvania zmluvy a môžu podliehať zmenám pokiaľ ide o obsah počas zmluvného obdobia. Detailnejšie informácie o službách Car-Net nájdete na stránke volkswagen-carnet.com/sk/sk/start.html a u vášho predajcu Volkswagen; pre informácie o podmienkach mobilného internetového pripojenia kontaktujte svojho mobilného operátora.

Palubný počítač

Palubný počítač zobrazuje aktuálne informácie, o. i. počítadlo kilometrov, vonkajšiu teplotu a priemernú spotrebu.

Palubný počítač "Plus".
Monochromatický displej TFT zobrazuje aktuálne informácie, o. i. vonkajšiu teplotu, dojazd, priemernú rýchlosť a priemernú spotrebu. Okrem toho umožňuje komfortné ovládanie asistenčných systémov a rýchlu kontrolu funkcií vozidla.

Voliteľná výbava za príplatok.

Rádio "Audio"

Systém zahŕňa monochromatický TFT displej, dva reproduktory s výkonom 2 x 20 W1, slot na SD kartu, AUX-IN, USB port a rozhranie Bluetooth pre pripojenie mobilných telefónov.

1 Na želanie sa dodávajú dva ďalšie reproduktory vzadu. Táto výbava bude do ponuky zaradená neskôr.

Rádio "Media"

Systém zahŕňa 20,8 cm (8-palcov) farebný dotykový displej TFT so senzorom priblíženia, CD menič kompatibilný s MP3 a WMA, štyri reproduktory1, slot pre SD kartu, rozhranie AUX-IN a USB port, rozhranie Bluetooth pre pripojenie mobilného telefónu a dvojitý tuner s fázovou diverzitou pre optimálny príjem rádiových vĺn.

1 Na želanie sa dodávajú dva ďalšie reproduktory vzadu. Táto výbava bude do ponuky zaradená neskôr.

Voliteľná výbava za príplatok.

Navigačný systém "Discover Media"

Ako doplnok k rádiu "Media" je systém navyše vybavený druhým integrovaným slotom pre SD kartu kompatibilným s SD kartou s mapami. Aktualizácie nainštalovaných máp pre Európu sú zadarmo dostupné z Volkswagen MapCare na webovej stránke Volkswagen.

Voliteľná výbava za príplatok.

Zavrieť