Kotviace oká

Pre zabezpečenie nákladu je do podlahy integrovaných desať upevňovacích ôk, ktoré sa dajú zapustiť do podlahy a vytvoriť tak rovnú ložnú plochu.

Odkladací box na korbe¹

Pevne ku korbe upevnený hliníkový odkladací box ponúka objem 640 litrov a je vytvorený pre náklad s hmotnosťou 240 kilogramov. Pneumatická plynová vzpera sa postará o samočinné otváranie a upevnenie veka.

¹ Voliteľná výbava za príplatok. Doba dodania sa môže predĺžiť.

Držiak na rebrík

Pozinkovaný držiak je upevnený vpredu na korbe a slúži na bezpečnú prepravu rebríka a iných dlhých predmetov. Na želanie je tento držiak dostupný aj pre zadný koniec korby. Jeho priečny nosník je možné upevniť v troch rôznych výškach vo vzdialenosti 115 mm.

Voliteľná výbava za príplatok.

Boxy na náradie¹ ²

Na každej strane vozidla pod ložnou plochou sa dá namontovať až päť uzamykateľných boxov na náradie. Boxy ponúkajú objem 71,5 litra a zaťažiteľnosť 40 kg na jeden box.

¹ Voliteľná výbava za príplatok.
² Do ponuky bude zaradený neskôr.

Rámová konštrukcia s plachtou pre Valník¹ ²

Robustná plachtová nadstavba s nástavcom na bočniciach a kvalitná plachta sú dostupné v rôznych výškach a farbách. Do plachty valníka je integrovaný pás priesvitného materiálu, ktorý vpustí do zakrytého priestoru svetlo.

¹ Voliteľná výbava za príplatok. Môže viesť k predĺženiu termínu dodávky.
² Do ponuky bude zaradený neskôr.

Jedno-/ dvojkabína a 3 dĺžky vozidla

Optimálne riešenie sedenia pre každého: V novom modeli Crafter s jednokabínou sa odvezú až traja kolegovia, v dvojkabíne až sedem - štyria z toho na zadných sedadlách. Ak sedaciu časť zadných sedadiel vyklopíte, nájdete odkladací priestor pre náradie a materiál.

Crafter Valník sa dodáva v dĺžke 6 204 mm, 7 004 mm alebo 7 404 mm. V kombinácii s jedno- alebo dvojkabínou ponúka objem nakladacej plochy 7,1 m2 až 9,6 m2.

Predné LED svetlomety

Denné, koncové a diaľkové svetlá disponujú úspornou LED technológiou. Vysoká prevádzková spoľahlivosť a dlhá životnosť technológie LED zvyšuje bezpečnosť vďaka nižšej pravdepodobnosti poruchy.

Voliteľná výbava za príplatok.

Ťažné zariadenie

Príprava pre ťažné zariadenie.
V ponuke sú rôzne prípravy pre zaťaženie prívesu s hmotnosťou až 3,5 tony.

Pevné ťažné zariadenie.
Potiahne náklad s hmotnosťou až 3,5 tony - vrátane elektronickej kontroly stability so stabilizáciou prívesu.

Ťažné zariadenie s guľovou hlavicou, odnímateľné.
Bezpečne a spoľahlivo potiahne príves a nosný systém s hmotnosťou až 3,5 tony.

Voliteľná výbava za príplatok.

Zavrieť