Balík "Svetlá & viditeľnosť"

Balík svetlá a viditeľnosť zahŕňa automatické zapínanie svetiel; asistenta diaľkových svetiel "Light assist" s automatickým prepínaním stretávacích a diaľkových svetiel; a dažďový senzor, ktorý pri daždi aktivuje stierače a vďaka týmto systémom vám poskytne ten najlepší výhľad na vozovku. Funkcia "Leaving home" a "Coming home" zabezpečí osvetlenie okolia vozidla pre vyššiu bezpečnosť a pohodlie.

Voliteľná výbava za príplatok.

Multifunkčný volant

Prostredníctvom tlačidiel môžete pohodlne ovládať palubný počítač, mobilný telefón s funkciou hands-free, rádio a navigačný systém .

Vyhrievaný multifunkčný kožený volant.
Multifunkčný kožený volant vám ponúka dobré uchopenie a presvedčí vás svojím jednoduchým ovládaním. Prostredníctvom tlačidiel môžete ovládať mobilný telefón, tempomat, rádio alebo navigačný systém.

Voliteľná výbava za príplatok.

Digitálny tachograf

Voliteľný digitálny tachograf registruje údaje o prejdenej vzdialenosti a rýchlosti a automaticky varuje vodiča pred koncom pracovnej doby.

Voliteľná výbava za príplatok.

Rozhranie pre riadenie fleetových vozidiel/Príprava pre telematiku

Mimoriadne jednoduchá integrácia existujúcich systémov. Kompatibilný so všetkými bežnými zariadeniami.

Voliteľná výbava za príplatok.

Klimatizácia "Climatic"

Táto poloautomatická klimatizácia disponuje interiérovým senzorom, ktorý nepretržite vyrovnáva teplotu v interiéri s požadovanou teplotou v kabíne vodiča.

Voliteľná výbava za príplatok.

Kúrenie

Kúrenie s elektronickou reguláciou.
Pre presnú reguláciou teploty vo vnútornom priestore (na obrázku).

Teplovzdušné kúrenie, programovateľné.1
Nezávislé teplovzdušné kúrenie priamo ohrieva prúdiaci vzduch a cez vetracie otvory rýchlo vykúri nakladací priestor a priestor pre cestujúcich. Na želanie sa dodáva diaľkové ovládanie.

Vyhrievanie predných sedadiel.1
Je integrované do sedacej časti a operadla a dá sa regulovať v troch stupňoch oddelene pre vodiča a spolujazdca (na obrázku).

¹ Voliteľná výbava za príplatok.

Kúrenie

Nezávislé vodné kúrenie so spínacími hodinami.1
Nezávislé vodné kúrenie podporuje kúrenie vo vozidle pri bežiacom motore a prostredníctvom spínacích hodím umožňuje vykúrenie vozidla šesťdesiat minút pred jazdou, napríklad pre rýchle rozmrazenie čelného okna.

Prikurovač.1
Palivom poháňané zariadenie podporuje vykurovanie paluby pri bežiacom motore.

Nezávislé teplovzdušné kúrenie s prikurovačom.1
Okrem funkcie nezávislého teplovzdušného kúrenia podporuje vykúrenie paluby pri bežiacom motore aj prikurovač (na obrázku).

Nezávislé teplovzdušné kúrenie a prídavné vodné kúrenie, programovateľné
Okrem funkcie nezávislého teplovzdušného kúrenia podporuje vykúrenie paluby pri bežiacom motore aj prídavné vodné kúrenie a pomocou spínacích hodín sa dá vykúrenie paluby vopred nastaviť (na obrázku).

1 Voliteľná výbava za príplatok.

Winterpaket

Balík zahŕňa elektricky vyhrievané čelné sklo, elektrickú vložku kúrenia, vyhrievané dýzy ostrekovačov predných svetlometov, ukazovateľ stavu čistiacej kvapaliny, 7 l nádržku na čistiacu kvapalinu.

Voliteľná výbava za príplatok.

Zavrieť