Nový Crafter
Od € 21.924,- s DPH ? Od € 18.270,- bez DPH ?

Nový Crafter

5 rokov bez starostí Staráme sa o vás, preto sme pre nový Crafter pripravili "Grátis servis"* na 5 rokov/250 000 km, počas ktorých neplatíte za prácu, ani za originálne náhradné diely na výrobcom predpísané servisné úkony. Čaká vás 5 rokov s autorizovaným servisom a úsmevom!

   

Nový Crafter. Nová dimenzia. Želania a požiadavky našich zákazníkov boli bezprostredne zapracované pri vývoji nového modelu Crafter. Výsledkom je vozidlo, ktoré je praktické, úsporné a inovatívne ako nikdy predtým.

Start Video

100 % nový. 100 % orientovaný na zákazníka. Nový Crafter bol podľa prianí zákazníkov prispôsobený pre potreby a požiadavky rôznych skupín užívateľov. Výsledkom je vozidlo, ktoré je praktické, úsporné a inovatívne ako nikdy predtým – preto perfektne zvládne všetky výzvy všedného dňa.

Vzrušujúci ako nikdy predtým.

Prezrite si nový Crafter detailne.

Vzrušujúci ako nikdy predtým.

Prezrite si nový Crafter detailne.

Špecifické vlastnosti

Technológie
Pracovné miesto vodiča
Asistenčné systémy
Skriňová dodávka
Valník/Podvozok

Jediný vo svojej triede s osemstupňovou automatickou prevodovkou pre tri rôzne motory.

Má rýchle radenie prevodových stupňov: Nový Crafter ponúka ako jediný vo svojej triede osemstupňovú automatickú prevodovku, ktorú môžete kombinovať so všetkými druhmi pohonu. Vďaka tomu jazdí komfortne a úsporne aj v pomalej mestskej premávke.

Najlepšie pracovné miesto vodiča

Komfort začína tam, kde končí samozrejmosť: Jeho odpružené sedadlo1 "ergoComfort", dobre premyslené odkladacie priehradky a veľa ďalších špecifických funkcií robia z kabíny vodiča nového modelu Crafter pohodlné pracovné miesto pre rôznych vodičov.

Perfektné pre jazdu v meste.

Crafter zvládne takmer každú situáciu v hustej mestskej premávke predvídavo a spoľahlivo vďaka inovatívnym asistenčným a bezpečnostným systémom. V oblasti komfortu tak určuje úplne nové štandardy.

Nový Crafter Skriňová dodávka.

Nový Crafter Skriňová dodávka boduje v svojej triede najlepším využitím ložnej plochy a zabezpečenia nákladu. Nové veľkorysé rozmery sú ideálne pre bežné nosiče ako europalety. Väčšiu flexibilitu v nakladacom priestore zabezpečuje na želanie dodávaná univerzálna podlaha a príprava pre zabudovanie skriniek dodávaná výrobcom.

Variabilný a vytvorený pre veľké zaťaženia.

Nový Crafter Valník presvedčí nakladacou plochou, výbavou a kapacitou sedadiel. Veľká rôznorodosť variant s jednoduchou a dvojitou kabínou a tromi dĺžkami vozidla vám ponúka možnosť si vozidlo optimálne prispôsobiť podľa rôznych požiadaviek. Crafter Podvozok je vďaka jeho nízkej hmotnosti dobrým základom pre ťažké nadstavby.

Varianty modelu

Crafter Skriňová dodávka s vysokou strechou
Crafter Valník
Crafter Podvozok

Crafter Skriňová dodávka s vysokou strechou

Ponúka najlepšie využitie ložnej plochy a zabezpečenie nákladu: Nový Crafter Skriňová dodávka s vysokou strechou je vďaka jeho výške 2 590 mm vhodný na prepravu veľkých nákladov.

Crafter Valník

Flexibilný ako nikdy predtým: V novom modeli Crafter s dvojkabínou sa odvezie až sedem pracovníkov - štyria z nich na zadných sedadlách. Ak zadnú lavicu vyklopíte hore, otvoríte prídavný odkladací priestor pre náradie a materiál.

Crafter Podvozok

Optimálna príprava: Vzhľadom na jeho nízku hmotnosť predstavuje nový Crafter Podvozok perfektný základ pre ťažké nadstavby.

Ďalšie kroky