Komfortné sedadlá s bedrovou opierkou

Výškovo nastaviteľné, ergonomické sedadlá pre vodiča a spolujazdca sú vybavené bedrovou opierkou a lakťovými opierkami. Bedrová opierka môže byť na požiadanie elektronicky nastaviteľná.

Samostatné sedadlá otočné o 360 stupňov

Pre jednoduché usporiadanie samostatných sedadiel v druhom rade proti smeru jazdy bez námahy. Sedadlá sa dajú otáčať o 360 stupňov v obidvoch smeroch.

Pozor, ak si v modeli Multivan Comfortline a Highline objednáte namiesto trojsedadla dve samostatné sedadlá, tieto sa potom nebudú otáčať.

Kožené trojsedadlo

Pri kombinácii s kožou "Nappa"1 a poťahmi sedadiel "Alcantara"2 získava sedadlo výraznejšie tvarovanie pre lepšiu bočnú oporu.

1 Stredná časť a vnútorná strana bočníc z kože Nappa.
2 Stredná časť a vnútorná strana bočníc z Alcantary.

Multifunkčný stolík

Tento stolík poskytuje na želanie okrem okrúhlej plochy aj praktické odkladacie priečinky pre menšie a väčšie cestovné potreby. V prípade, že stolík nie je potrebný, možno plochu stolíka otočiť o 90°, sklopiť k sebe a zapustiť do nohy stolíka. Potom ho celý možno po dvoch dodatočných stredných vodiacich lištách zasunúť medzi dve samostatné sedadlá.

 

 

Systém vodiacich koľajničiek

Len od vašich požiadaviek záleží, ako usporiadate 5,8 m3 (pri krátkom rázvore) alebo 6,7 m3 (pri dlhom rázvore) priestor pre batožinu a cestujúcich pomocou sériovo dodávaného, dômyselného systému koľajničiek, ktorý umožňuje jednoduchý presun samostatných sedadiel alebo trojsedadla. Kryt koľajničiek sa dá ľahko odstrániť a uľahčuje vyberanie a inštaláciu samostatných sedadiel a trojsedadla.

Otočné sedadlo so zabudovanou detskou sedačkou

Samostatné sedadlo s lakťovými opierkami môžete z normálneho sedadla s trojbodovým bezpečnostným pásom rýchlo zmeniť na robustnú detskú sedačku. V prípade potreby sa dá ľubovoľne otočiť.

Voliteľná výbava za príplatok pre Multivan Trendline, Comfortline a Highlline.

Zavrieť