Rádio "Audio"

Rádio "Audio" zahŕňa monochromatický TFT displej, štyri reproduktory, slot na SD kartu, AUX-IN a USB port a Bluetooth rozhranie pre pripojenie mobilných telefónov.

Sériová výbava pre Multivan Trendline.

Rádio "Colour"

Rádio "Colour" zahŕňa 12,7 cm (5-palca) farebný dotykový TFT displej, CD menič kompatibilný s MP3 a WMA, osem reproduktorov, slot pre SD kartu, rozhranie AUX-IN a USB, rozhranie Bluetooth pre pripojenie mobilných telefónov a dvojitý tuner s fázovou diverzitou pre optimálny príjem rádiových vĺn.

Voliteľná výbava za príplatok pre Multivan Trendline.
Sériová výbava pre Multivan Comfortline a Highline.

Rádio "Media"

Voliteľný systém zahŕňa 16,5 cm (6,33-palca) farebný TFT dotykový displej so senzorom priblíženia, CD menič kompatibilný s MP3 a WMA, šesť reproduktorov, slot pre SD kartu, rozhranie AUX-IN, USB port v priehradke pred spolujazdcom, rozhranie Bluetooth pre mobilné telefóny a dvojitý tuner s fázovou diverzitou pre optimálny príjem rádiových vĺn.

Voliteľná výbava za príplatok pre Multivan Trendline, Comfortline a Highline.

Navigačný systém "Discover Media"1

Ako doplnok k rádiu "Media" je systém navyše vybavený druhým integrovaným slotom pre SD kartu kompatibilným s SD kartou s mapami. Aktualizácie nainštalovaných máp pre Európu sú zadarmo dostupné z Volkswagen MapCare na webovej stránke Volkswagen.

Navigačný systém "Discover Media Plus"2

Ako doplnok k funkciám navigačného systému so šiestimi reproduktormi "Discover Media" zahŕňa digitálne rádio DAB+, ovládanie hlasom, Car-Net App-Connect, Volkswagen Media Control, elektronické zosilnenie hlasu vodiča a mobilné rozhranie "Komfort" s rozhraním MEDIA-IN.

1 Voliteľná výbava za príplatok pre Multivan Trendline.
2 Voliteľná výbava za príplatok pre Multivan Trendline, Comfortline a Highline.

Rozhranie pre pripojenie mobilného telefónu "Comfort"

Špeciálna odkladacia priehradka pre váš mobilný telefón, dodávaná na želanie, disponuje bezkáblovým pripojením k vonkajšej anténe a zabezpečuje optimálnu kvalitu mobilného signálu, rádiového vysielania a príjmu. Nabíjanie mobilného telefónu je vďaka tejto funkcii tiež veľmi jednoduché. Stačí len, aby bol telefón pripojený prostredníctvom USB portu, ktorý sa tiež nachádza v odkladacej priehradke.

Dodáva sa len v kombinácii s rádiom " Colour" a " Media", ale aj s navigačným systémom "Discover Media". Voliteľná výbava.

Zavrieť