MPV

MPV od Volkswagen úžitkových vozidiel sú s ich veľkorysým priestorom optimálnymi spoločníkmi vo voľnom čase a sú dokonalé pre profesionálnu prepravu osôb.

 

 

Caddy

Všetko zostane v rodine.

Nakupovanie vo dvojici, letné prázdniny pre piatich, oslava detských narodenín pre siedmich. Nový Caddy berie život ako príde. Nová štvrtá generácia modelu je rovnako spoľahlivá, flexibilná a všestranná ako jeho predchodca, je však ešte pohodlnejšia a hospodárnejšia. Tieto vlastnosti robia z Caddy obzvlášť výnimočné - a navyše aj dokonale všestranné vozidlo.

Caddy
Caddy Alltrack
Caddy Edition 35

Caravelle

Dokonalá preprava osôb.

Koncept vozidla Caravelle spĺňa vysoké štandardy profesionálnej prepravy už viac ako 30 rokov a presvedčí vás vďaka komfortnému dizajnu interiéru a najmodernejším systémom infotainment v kombinácii s dokonale premysleným a flexibilným miestom pre vodiča. Od 4miestného až po 9-miestne prevedenie vám ponúka vhodné konfigurácie pre rôzne požiadavky osobnej prepravy. Caravelle je dokonalá pre osobnú prepravu aj vďaka nízkej spotrebe paliva.

Showroom

Multivan

Podmanivý aj vo svojej šiestej generácii.

Nadchne vás nielen veľkorysým priestorom a jeho komfortným využitím, ale aj exkluzívnou výbavou interiéru s najmodernejším systémom infotainmentu a pokrokovými asistenčnými systémami, ale tiež účinnými motormi. Maximálnu flexibilitu vám ponúka inteligentný systém koľajníc: Multivan sa jednoducho prispôsobí vašim potrebám.

Multivan
Multivan Edition

Multivan PanAmericana