Dodávka

Dodávky od Volkswagen úžitkové vozidlá dovezú vás a váš náklad do cieľa spoľahlivo a podporia vás pri veľkých a ťažkých úlohách.

 

 

Caddy Skriňová dodávka

Zvládne takmer akúkoľvek úlohu.

Každý deň prináša nové výzvy, ktoré si vyžadujú rýchle a profesionálne riešenia. S novou generáciou modelu Caddy Skriňová dodávka máte k dispozícii vozidlo, ktoré vás optimálne podporí v každej situácii. V sériovej výbave vám ponúka rádio a rozhranie pre pripojenie mobilných telefónov. Caddy Skriňová dodávka je profesionálom vo všetkých oblastiach a spoľahlivo dovezie vás a váš náklad do cieľa.

Showroom

Transporter Skriňová dodávka

Vozidlo ako žiadne iné.

Transporter Skriňová dodávka rastie so svojimi úlohami. Úložný priestor je dnes viac než kedykoľvek predtým vytvorený pre funkčnosť a všestrannosť. Príkladné spracovanie tvorí základ pre efektívny pracovný nástroj, ktorý účinne plní svoje úlohy. Dva druhy rázvoru a tri varianty strechy ponúkajú objem ložnej plochy až 9,3 m3 a zvládne náklad s hmotnosťou až 1,4 t. Rádio a rozhranie pre pripojenie mobilných telefónov, ako aj multikolízna brzda sú súčasťou sériovej výbavy.

Showroom

Crafter Skriňová dodávka

Vytvorený pre tie najextrémnejšie úlohy.

Ten, kto robí veľké veci. Crafter Skriňovú dodávku môžete prispôsobiť podľa svojich požiadaviek vďaka trom hmotnostným triedam, rôznym nad- a prestavbám, trom dĺžkam rázvoru a štyrom dĺžkam nakladacej plochy a naložíte do neho až päť europaliet. V závislosti od typu strechy ponúka objem nakladacej plochy až 17 m3. Vďaka veľkým krídlovým dverám a širokým posuvným dverám môžete Crafter Skriňovú dodávku rýchlo a pohodlne naložiť. Nezáleží na tom, ako sa rozhodnete: Crafter Skriňová dodávka sa optimálne prispôsobí vašim individuálnym prepravným požiadavkám.

Webšpeciál