Modely T6

Originál: Aj po 65 rokoch predstavujú tieto modely optimálnych spoločníkov pre rôzne pracovné a bežné požiadavky.

 

 

Transporter Skriňová dodávka

Vozidlo ako žiadne iné.

Transporter Skriňová dodávka rastie so svojimi úlohami. Úložný priestor je dnes viac než kedykoľvek predtým vytvorený pre funkčnosť a všestrannosť. Príkladné spracovanie tvorí základ pre efektívny pracovný nástroj, ktorý účinne plní svoje úlohy. Dva druhy rázvoru a tri varianty strechy ponúkajú objem ložnej plochy až 9,3 m3 a zvládne náklad s hmotnosťou až 1,4 t. Rádio a rozhranie pre pripojenie mobilných telefónov, ako aj multikolízna brzda sú súčasťou sériovej výbavy.

Showroom

Transporter Valník

Optimálne pripravený na každú prácu.

Transportér Valník posúva výkon do nových dimenzií: viac ťažkej techniky, viac výbavy, viac nákladu! Modulárny koncept znamená, že nákladná plocha, vybavenie a kapacita pre prepravu osôb môžu byť vybrané tak, aby dokonale vyhovovali vaším požiadavkám. Podvozky sú dostupné s voliteľným zosilneným pružením a tlmením pre nespevnené cesty.

Showroom

Transporter Podvozok

Základ, na ktorom je všetko postavené.

Transporter je jediné vozidlo vo svojej triede ponúkajúce podvozok s úžitkovou hmotnosťou až 1 587 kg pre množstvo rozličných nadstavieb. Transporter podvozok sa dodáva ako jedno alebo dvojkabína. Voliteľná konzola na palubnej doske s DIN-1 slotom poskytuje priestor pre spínače určené pre nadstavbu.

Showroom

Transporter Kombi

Pri každodennom nasadení je presvedčivý.

Pracovná sila na ceste - to je povolanie modelu Transporter Kombi. Ponúka priestor až pre deväť osôb, veľký nakladací priestor a presvedčí vás pri každodennom nasadení. Poťahy sedadiel vyrobené z odolného materiálu a gumová podlaha tlmiaca hluk sa extrémne ľahko udržiavajú. A vďaka systému Easy Entry je nastupovanie a vystupovanie pasažierov zadných sedadiel mimoriadne komfortné.

Showroom

Caravelle

Dokonalá preprava osôb.

Koncept vozidla Caravelle spĺňa vysoké štandardy profesionálnej prepravy už viac ako 30 rokov a presvedčí vás vďaka komfortnému dizajnu interiéru a najmodernejším systémom infotainment v kombinácii s dokonale premysleným a flexibilným miestom pre vodiča. Od 4miestného až po 9-miestne prevedenie vám ponúka vhodné konfigurácie pre rôzne požiadavky osobnej prepravy. Caravelle je dokonalá pre osobnú prepravu aj vďaka nízkej spotrebe paliva.

Showroom

Multivan

Podmanivý aj vo svojej šiestej generácii.

Nadchne vás nielen veľkorysým priestorom a jeho komfortným využitím, ale aj exkluzívnou výbavou interiéru s najmodernejším systémom infotainmentu a pokrokovými asistenčnými systémami, ale tiež účinnými motormi. Maximálnu flexibilitu vám ponúka inteligentný systém koľajníc: Multivan sa jednoducho prispôsobí vašim potrebám.

Multivan
Multivan Edition

Multivan PanAmericana

California

Skutočný domov na štyroch kolesách.

Bežný deň alebo dovolenka: California je ideálne obytné vozidlo, s ktorým sa všade cítite ako u vás doma. Pomocou sériovo dodávanej výklopnej strechy vytvoríte v modeli California niekoľkými pohybmi priestor na spanie až pre štyri osoby. Tešte sa na účinné motory, exkluzívnu výbavu vnútorného priestoru , moderné asistenčné systémy a systémy infotainment.

California